Етапи розвитку плода при вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Зміни в організмі

Етапи розвитку плода при вагітності

Розвиток дитини під час вагітності: етапи розвитку плода

Подробиці Переглядів: 81

Розвиток дитини під час вагітності: етапи розвитку плода

Для абсолютно будь-якої жінки вагітність є величезною радістю, але і не тільки. Розвиток дитини під час вагітності є важкою працею впродовж дев'яти місяців.

Не кожна людина хоча б раз у житті бачив, як з'являється на світ дитина. Тим більше, практично ніхто не знає, як відбувається розвиток і зростання плоду при вагітності. Можна сказати, що обидва процеси цікаві не тільки з наукової точки зору. Наприклад, розвиток дитини під час вагітності відбувається протягом цілих 38-40 тижнів. Розберемо цей процес докладніше - розвиток дитини під час вагітності, етапи розвитку плоду.

Відчуття майбутніх мам під час вагітності

Занепокоєння і цікавість за дитину будь-яку жінку змушує до себе ставитися по-особливому і з великою увагою. Більшість майбутніх мам дуже ретельно помічають протягом вагітності всі зміни, що відбуваються всередині їх тіла, відраховують постійно тижні вагітності і вже просто з нетерпінням чекають дня пологів.

Більшість жінок настання вагітності можуть відчути з найперших днів, коли тільки починає запліднена яйцеклітина свій шлях в порожнину матки по матковій трубі. От саме з цього моменту в організмі жінки і починають відбуватися досить серйозні зміни, а їх метою є жіночий організм підготувати до виношування плоду, а також народження малюка.

Такі зміни можуть почати проявлятися вже з самої першого тижня після того, як було запліднення. Внизу живота жінка починає відчувати незначний дискомфорт, вранці можуть виникати легкі запаморочення, і з самого ранку досить часто заважає апатія і відчуття втоми. Як правило, в кінці другого тижня при використанні тесту на ньому з'являться «дві смужки» - це означає, що ви дійсно вагітні.

Розвиток дитини під час вагітності

Загалом, потрібно сказати, що у жінки до 3 - 4 тижні пропадають всі сумніви щодо свого цікавого положення, в якому вона і виявилася. Якщо не тест, то настання вагітності ще можна визначити по відсутності місячних, якщо з'явився токсикоз, який досить часто жінку супроводжує весь перший триместр її вагітності, головні болі, також нездужання.

Розвиток дитини під час вагітності в перші 7 - 8 тижнів проходить дуже інтенсивно, практично до кінця третього тижня у нього вже починає формуватися спинний і головний мозок. Вже на четвертому тижні з'являється пуповина, після чого починається циркуляція крові. Зачатки ніжок і ручок утворюються на п'ятому тижні, починають формуватися внутрішні органи, а в першу чергу нирки і печінку.

Уже до шостого тижня вагітну жінку напади нудоти мучити будуть не тільки вранці, також наллється груди, з'явиться сонливість, а також інші індивідуальні ознаки вагітності. От саме на цьому терміні і потрібно буде задуматися про одяг для вагітних або повних жінок, яка зовсім скоро вам знадобиться через стрімкого розвитку плода.

Розвиток дитини під час вагітності: етапи розвитку плода

На первинному етапі вагітності у плода формуються кінцівки, виявляється серцебиття, і з'являються примитивнейшие рефлекторні ознаки. У цей час вагітній жінці слід строго дотримуватися здорової дієти і робити спеціальні гімнастичні вправи для вагітних, що сприяють народженню здорового малюка. Однак, перед тим як займатися такою гімнастикою і дотримуватися дієти, обов'язково слід побувати на консультації у фахівця. Саме він підбере для молодої мами правильний індивідуальний курс. Крім того в цей час вагітним жінкам рекомендується щодня приймати вітамін С і фолієву кислоту.

Розвиток плоду під час вагітності на другому етапі характеризується вже активним ростом живота, тому цей період буде вже не просто приховати при бажанні від оточуючих людей. В цей час майбутня мама відчуває порушення сну, у неї з'являються так звані помилкові перейми. У дитини в утробі матері формується волосяний покрив, який відповідає за контроль температури організму при народженні малюка. На даному етапі вагітності йде розвиток органів почуттів. Дитина починає розрізняти різні звуки зовнішнього навколишнього світу, а крім того у нього з'являється здатність розрізняти темряву і світло. Завершення цього періоду обумовлюється появою все більш частих поштовхів малюка в утробі.

Саме в цей момент відбувається поступовий перехід в третій і фінальний етап розвитку плода. Цей період фахівці назвали «дитячим етапом». Даний період означає чималі зміни в організмі жінки, тому як йде неухильне наближення народження малюка. Настає час, коли необхідно починати безпосередню підготовку до пологів і майбутнього догляду за малюком. Організм дитини вже практично сформований, за винятком легких, які отримають повний розвиток тільки в кінці третього етапу вагітності майбутньої мами.

З метою нормального і правильного протікання вагітності і пологів жінка в положенні повинна обов'язково знати і пам'ятати про кожну стадію вагітності, а так само представляти які процеси відбуваються в цей період в її утробі. Тому як, чим більше вона знає інформації, тим відповідно легше і спокійніше будуть проходити пологи малюка. Кваліфіковані фахівці кажуть: не забувайте, що вагітність це найкращий період в житті кожної жінки!

Розвиток дитини під час вагітності: 1 місяць

День (д.) Вагітності Сперматозоїд, пройшовши певну відстань, зустрічається і з'єднується з яйцеклітиною. З них утворюється одна велика клітинка.

Д. вагітності. За матковій трубі запліднена яйцеклітина спускається в матку і прикріплюється до її стінки. Утворюється гіллясте хоріон і пуповина, які починають живити плід.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...