Яка температура бт вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Зміни в організмі

Яка температура бт вагітності

Яка повинна бути температура при Б?

6. Дана | 01.09, 16:38:37 [3558856329]

Тільки при наявності затримки, і урахуванням записи останніх 3х міс, можна судити про вагітність. Базальна температура, БЗ скорочено. у другому циклі повинна підніматися до 36,9 -37,3 перед місячними за день або два, вона падає до36,6.Еслі місячні не настали і температура тримається, шанс вагітності піднімається. БЗ вимірюється вранці в один і той же час, не встаючи з ліжка, є хто рекомендує і очі не відкривати. І тільки після цього можна, що то сказати.

7. Luminary | 02.09, 9:03:44 [3774680748]

Ната, вам тут все вірно написали? Але чому не скористатися тестом? Його точність 99,9%. Можна навіть трохи раніше передбачуваних місячних.

Користувач сайту Woman. ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані їм за допомогою сервісу Woman. ru.
Користувач сайту Woman. ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності.
Користувач сайту Woman. ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman. ru.
Всі матеріали сайту Woman. ru, незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman. ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції.

Матеріали, розміщені в розділі Секс не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+)

При відвідуванні сайту woman. ru ви приймаєте Правила користування сайтом Woman. ru. в т. ч. і в частині що стосується куки-файлів.

Мережеве видання Woman. ru (Свідоцтво ЗМІ ЕЛ № ФС 77 - 65950, видано Роскомнадзором 10 червня 2016 року).

БТ під час вагітності: яка температура повинна відповідати нормі

Що показує БТ при вагітності

Показники БТ (базальної температури) при настанні вагітності мають цінні діагностичні відомості для спостереження за розвитком плоду. У гінекологічній практиці часто використовують показання БТ - температури в стані повного спокою, яка вимірюється безпосередньо після сну в прямій кишці.

Вимірювання дають уявлення про коливання і процеси, що відбуваються в жіночому організмі під дією гормонів. Це фертильності час, овуляція, припущення про настання вагітності і інші. Часто вимір БТ використовують як контрацептивний засіб для запобігання небажаної вагітності.

Зміна БТ протягом всієї фази менструального циклу

Менструальний цикл (МЦ) ділиться на два періоди - фолікулярну і лютеиновую фазу, а між ними, в середині, відбувається вихід яйцеклітини з яєчника - овуляція. Перша половина циклу знаходиться під пануванням естрогенів, а друга контролюється прогестероном - гормоном вагітності.

У період місячних (1-7 день МЦ) базальна температура коливається в межах 37-37,9 ° C. З кожним днем ​​фолікулярної фази йде поступове зниження температури.

БТ фолікулярної фази становить 36,0-36,8 ° C градусів. Перед виходом яйцеклітини відбувається овуляторним падіння - різке зниження температури. Після настання овуляції, в зв'язку з підвищенням прогестерону, температура досягає 37-37,9 ° C. Такі показники утримуються всю лютеиновую фазу, і тільки перед настанням місячних БТ поступово знижується.

Правила вимірювання БТ

Вимірювання ректальної температури необхідно контролювати кожен день протягом усього циклу. Вранці, не встаючи з ліжка, необхідно ввести градусник ректально (в пряму кишку), і утримувати його протягом 5 хвилин.

Результат занести в спеціальну таблицю для подальшої побудови графіка БТ циклу, який допоможе дати відповіді на багато питань, зокрема: «Чи була овуляція»? Намагайтеся завмер температури проводити в певний час, наприклад, в 8-9 ранку.

Показники БТ протягом вагітності

БТ під час вагітності в нормі становить 37,1-37,4 ° C. На етапі розвитку ембріона БТ досягає до 37,7 ° C, що і свідчить про запліднення. Перед початком наступного циклу БТ не знижується, а залишається високою. Якщо виміри показують температуру в межах 37 ° C - вагітність не наступила.

У нормі БТ при вагітність зберігається в перші місяці в межах 37,1-37,3 ° C. У кожної жінки свої показники БТ, але коливання не повинні перевищувати 0,8 ° C.

Якщо БТ під час вагітності показує 37 ° C - це можна розцінювати як прикордонне значення норми, яке вимагає додаткових досліджень або консультації гінеколога. Буває, що зниження температури може статися під впливом стресової ситуації або супутніх захворювань.

Таке значення може говорити як про індивідуальне варіанті норми, так і про загрозу переривання вагітності.

Будь-які низькі показники БТ - нижче 37 ° C, свідчать про падіння титру прогестерону і можуть вказувати на розвивається вагітність або загрозу її переривання. На особливу увагу заслуговують різкі коливання ректальної температури, і вимагають термінового втручання акушера-гінеколога.

В акушерській практиці є випадки, коли БТ ще до вагітності мала низькі значення в преовуляторного період. Тоді показники БТ 36,8-37 ° C під час вагітності, можна вважати варіантом норми.

Завищені показники БТ - більш ніж 37,6 ° C свідчать про вогнищі запалення або трубної вагітності (позаматкової).

На початку другого триместру вагітності базальна температура йде на зниження, і з 20-го тижня не має інформативного значення.

У першому триместрі вимір БТ допомагає проводити спостереження за розвитком ембріона (до 11 тижнів) і плода, а також в разі необхідності вчасно отримати медичну допомогу для збереження вагітності. Але, це зовсім не означає, що інші методи спостереження не потрібні! Вдалою вагітності!

Схожі теми
  • Вагітність 17 тижнів: зміни в організмі
  • 17 тижнів вагітності: особливості розвитку дитини
  • Збільшення ваги по тижнях вагітності - особливості
  • 17 тиждень вагітності: відчуття, особливості розвитку плода
  • Вагітність двійнятами: особливості розвитку по тижнях
  • Вагітність 18-19 тижнів: перше знайомство з малюком
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...