Вагітність 7-8 тижнів Про вагітність і пологи

Головна » Застуди

Вагітність 7-8 тижнів

12 тижнів вагітності узі

Взагалі, це дуже ризикований період, так як саме в це найбільша загроза викидня - знижується вироблення статевого гормону, який необхідний для розвитку плода. Цю функцію починає виконувати розвивається плацента і від того, наскільки темп її зростання відповідає нормам, залежить життєздатність плоду.

Як почуває себе мама в період 7-8 тижнів?

Можуть з'явитися болі внизу живота. Це пов'язано з тим, що матка починає інтенсивно рости. Тому можуть з'явитися спазми. Деякі жінки навіть відчувають скорочення матки.

Починаються дивні речі в кулінарних пристрастях. Так само має місце токсикоз.

Також читайте: Внутрішньоутробний розвиток дитини по тижнях вагітності

Через посиленого вироблення гормонів, збільшується кількість крові і з'являється тиск на органи малого тазу, сечовий міхур. Як наслідок, часті позиви до сечовипускання.

Крім того, природа піклується про захист майбутньої дитини. Тому в шийці матки утворюється слизова пробка, яка буде захищати дитину від проникнення інфекцій та інших небажаних факторів. Ця пробка вийде під час пологів.

Як розвивається дитина в період 7-8 тижнів?

Читайте також: Вагітність 6-7 тижнів

На 7й тижня розмір плода ще дуже малий - не більш виноградинки. Однак мозок вже активно розвивається, можна навіть зробити електроенцефалограму. Серце знаходиться всередині тіла. Головка значно більше тулуба, воно ще прозоро. Оформляються тулуб і живіт. Серце переганяє по тілу кров. Починає формуватися кістяк. Рот і очі поки ще закриті. У хлопчиків починають формуватися яєчка, у дівчаток - яєчники. Відмирає хвостик.

Читайте також: Вагітність 12 тижнів

На 8й тижня розвитку плоду відбувається наступне: починають формуватися особа, внутрішнє вухо, зуби. Починає роботу шлунок - виділяється шлунковий сік. Продовжує формуватися тулуб, проявляються плечі, лікті, стегна, пальчики. У хлопчиків формується пеніс. Мовою формуються рецептори, очі ще закриті (до терміну 5 місяців).

Розмір матки в цей період прирівнюється розміром великого яблука, а довжина самого плоду досягає 40 мм, а вага 5-6 грамів.

Відео про вагітність в 7-8 тижнів

Огляд у лікаря

Якщо жінка ще не встала на облік, то зараз саме час це зробити. Лікар огляне, випише направлення на аналізи для підтвердження прогресуючої маткової вагітності, підбере вітаміни і призначить на.

Крім огляду у гінеколога обов'язкові відвідування терапевта, стоматолога, венеролога. Слід зазначити - навіть якщо здається, що вже всім помітний, обов'язково поінформувати лікаря про своє становище. Все вагітності різні і у всіх жінок - різні животи: то, що вам зрозуміло без слів, іншому - невтямки! Якщо у майбутньої мами є хронічні захворювання, або вона змушена постійно пити будь-які лікарські препарати, то їй варто про це сказати свого лікаря. При необхідності він призначить додаткові аналізи та обстеження і скоректує прийом ліків.

Аналізи

Біохімічний аналіз крові - дозволяє оцінити стан внутрішніх органів жінки, визначити яких мікроелементів не вистачає.

Аналіз сечі: 1. загальний на цукор - дозволяє оцінити стан нирок, 2. по Нечипоренко - виявити приховані запалення, 3. на цукор - визначити рівень глюкози в крові.

Рекомендації

Якщо жінку особливо нічого не турбує, то вона може вести звичний спосіб життя. Можна займатися спортом, але інтенсивність навантажень слід зменшити. Секс також не протипоказаний. Якщо ж існує загроза викидня, то доведеться все це на час виключити.

У багатьох жінок в цей період підвищена стомлюваність, з'являється нервозність. Щоб уникнути таких неприємних симптомів, рекомендуються прогулянки на свіжому повітрі. Особливу увагу слід приділити харчуванню. Овочі, фрукти, білкові і кисломолочні продукти повинні обов'язково бути присутнім в щоденному меню. А ось випічку, цукерки, кава, а також всілякі алергенні продукти слід виключити.

Записи на 8 тижні вагітності
Дивуюся своїх відчуттів: ще недавно відчувала голод, бажання подіти чогось. А зараз зовсім не тягне їсти. Тільки поєднання нудоти і розуміння, що потрібно щось поїсти. А бажань гастрономічних особливих немає...

Ваше тіло

 • Ваші груди збільшується, соски темніють.
 • З'являються густі білі виділення з піхви, обумовлені гормональною перебудовою організму. Тканина всередині і навколо піхви менше насичується киснем, стає багата глікогеном і набухає.
 • Матка в 7-8 тижнів вагітності збільшується до розмірів гусячого яйця, але не виходить за межі лонної кістки, тисне на сечовий міхур, і Ви частіше відчуваєте потребу помочитися.
 • Може посилитися токсикоз, особливо вранці.
 • Ви можете частіше і швидше втомлюватися, бути сонною.
 • Маса тіла збільшується на 250-400г до кінця 8-го тижня вагітності.

Ваша відповідальність

 • Регулярно відвідуйте лікаря.
 • Підберіть бюстгальтер відповідного розміру і регулярно оновлюйте його зі збільшенням розмірів молочних залоз. Бюстгальтер не повинен здавлювати молочні залози і ускладнювати глибокий вдих. Регулярно підтягуйте лямки бюстгальтера.
 • Щодня вимірюйте базальну температуру. При правильно протікає вагітності (т. Е. Достатній вміст гормонів, що відповідають за виношування вагітності) базальна температура відповідає 37,0-37,1 ° С. Зниження базальної температури нижче 37,0 ° С може бути ранньою ознакою недостатності прогестерону (гормону, що виробляється до 12 тижнів вагітності жовтим тілом, а далі - хорионом і плацентою). При зниженні базальної температури нижче 37,0 ° С обов'язково відразу повідомте Вашого лікаря.
 • Намагайтеся створити і культивувати в собі психоемоційний комфорт. Відчуття внутрішнього спокою, подяки і щастя - найкраще тло для виношування гармонійної людини. Приберіть зі свого життя сміття: непотрібні фільми і розмови, соціально-пропагандистські програми і телепередачі, порожні книги і зайві контакти, нецікавих і заздрісних людей...
 • Можливо несподіване виникнення почуття голоду, тому необхідно постійно мати при собі не просто щось їстівне, але і корисне (хлібці, мюслі, курагу, чорнослив, насіння соняшнику).
 • У цьому терміні жінкам з обтяженим анамнезом (безпліддям, викиднями, загрозою переривання вагітності, вагітністю за допомогою репродуктивних технологій (штучної інсемінації, ЕКО, ІКСІ), захворюваннями ендокринної системи та т. Д.) Проводиться дослідження на вміст прогестерону в крові.

Ваш малюк

 • Виріс до 12-14 мм.
 • Голова ембріона велика, тому що мозок росте швидше, ніж інші органи.
 • У терміні 7-8 тижнів вагітності формується кровоносна система ембріона. Серце скорочується (б'ється) і чітко визначається при ультразвуковому дослідженні.
 • Шлунок, печінку формуються.
 • Це важливий період у розвитку органів зору та слуху.
 • Хрящі, шкіра і м'язова тканина почали формувати фігуру малюка.
 • Пальчики рук і ніг формуються.
 • Статеві органи представлені у вигляді зачатків (статевих горбків) без статевих відмінностей.

Рекомендації

 • Починаючи з 7-8 тижнів вагітності, бажано щоденне вживання кисломолочних продуктів по 200 мл (1 склянці) 2-3 рази на день. Це дозволяє підтримувати тонус і стан кишечника, уникнути дисбактеріозу і елімінувати (видалити) патогенну мікрофлору (стрептококи, стафілококи, клебсиеллу і т. Д.) З організму.
 • Вживайте сир 200 г на добу, тверді сорти сиру 50-70 г на добу, морську рибу, курагу, чорнослив по жмені в день.
 • Бажано мочитися через кожні 20-30 хвилин навіть при відсутності явних позивів. Це дозволяє знизити ризик підвищення тонусу матки, пов'язаний з тиском на матку сечового міхура.
 • Варто частіше оновлювати особистий зв'язок з Природою - виходити в сквер, парк, виїжджати за місто, в ліс, на озера... Дайте свого Життя свободу: свободу від обумовленості, від очікування того, що Ви всім повинні і все від Вас чогось чекають. Забудьте про кайданів обумовленості, і у Вас не залишиться нічого, крім розуміння себе та цінності Любові і дитинку...
 • Контакти

Вагітність 7 8 тижнів. Що відбувається?

 • Вагітність 7 8 тижнів . Що відбувається? У цей період вагітності ваш малюк продовжує свій розвиток з неймовірною швидкістю. І йому є куди поспішати, адже йому потрібно пройти всі етапи розвитку всього за кілька місяців.

  Саме в цей період серце малюка вже виглядає, як і у всіх людей, воно стає чотирикамерним. Його зв'язок з кровоносними судинами стає з кожним днем ​​все краще і краще. На ручках і ніжках вашого малюка починають з'являтися пальчики, а так же ручки його вже здатні згинатися в ліктях і зап'ястях, так як у нього вже є суглоби і розвиваються кістки. Кишечник його подовжується, а шлунок зміщується ближче до черевної порожнини. М'язовий шар ембріона починає обзаводитися нервовими елементами, а так само закладаються слинні залози.

  До середини цього періоду вагітності вже можна розрізнити обличчя малюка: вушні раковини починають формуватися, вимальовується верхня губа, і з'являються зачатки носика. А очі вже прикриваються століттями.

  Саме в цей період можливо вже визначити стать дитини, тому що у хлопчиків починається формування яєчок.

  Багато жінок думають, що ворушитися їх малюк починає ближче до 20 тижня вагітності, але вони сильно помиляються. Перші ворушіння малюка відбуваються якраз на терміні 7-8 тижнів, але малюк ще занадто малий, і ці спонтанні рухи абсолютно ніяк не можна відчути.

  Матка жінки до цього моменту вже досягає розміру грейпфрута, але зовні вагітність ще ніяк не проявляється, але для самої вагітної ставати, очевидно, що в улюблені брюки їй вже дуже складно влізти.

  У вагітних вже спостерігаються порушення сну і слабкість, з якими необхідно боротися шляхом тривалих прогулянок на свіжому повітрі.

  Ще одна дуже неприємна річ, яка супроводжує вагітність жінки на цьому терміні - це защемлення сідничного нерва. Виражається це в нападах гострої ниючий біль в нижній частині спини або сідницях і викликана ця біль тим, що на цей нерв починає тиснути збільшується в розмірах матка.

  Якщо у вагітної жінки спостерігається порушення функції щитовидної залози, то про це необхідно повідомити лікаря. Тому що на цьому терміні у дитини починає працювати його власна щитовидна залоза і в тому випадку, якщо у мами є проблеми з її функцією, у малюка може відбутися збій в її розвитку.

  Так само необхідно зробити аналіз крові на резус фактор, тому що якщо у мами і тата різні резуси, то вагітність автоматично починають відносити до категорії складних. У тому випадку, якщо у мами і малюка резус фактор буде різним, то може бути конфлікт антитіл, що найімовірніше призведе до відторгнення плоду організмом жінки і для того щоб це уникнути необхідно буде пройти курс профілактичного лікування препаратами, які вам призначить лікар.

  В цей же період необхідно почати обстеження у вузьких фахівців, які допоможуть вам виявити проблеми зі здоров'ям, якщо такі є.

Аналіз на ХГЧ (хоріонічний гонадотропін) підтвердить наявність вагітності і допоможе визначити, чи протікає вагітність згідно з нормою. Адже рівень хоріонічного гонадотропіну - гормону, що виробляється оболонками плода - при нормальному розвитку вагітності постійно наростає.

УЗД

УЗД на 8 тижні вагітності покаже плід, який розмірами буде схожий на ягідку малини. І на цьому терміні він все більше набуває схожість з маленьким чоловічком, який вже рухається і ворушить ніжками, що також може відобразити УЗД на 8 тижні вагітності. Сердечко малюка б'ється на цьому терміні дуже швидко: до 150 ударів в хвилину, в 2 рази частіше, ніж у мами. Почути це часте серцебиття плода можливо при реєстрації частоти серцевих скорочень.

Плід на 8 тижні вагітності

Хоч майбутній дитинка вже і рухається час від часу, його зовсім маленькі розміри - довжина в 14-20 мм - ще не дозволяють мамі відчути цих рухів. Малюк зараз вже сильно відрізняється від зародка тварин, все більше набуваючи людські риси. Навіть «обличчям» плід стає все більш схожий на маленького чоловічка: на очах з'являються вії, ніс виступає вперед, як і верхня губка, і зовнішнє вушко. Внутрішнє ж тільки формується, зате вимальовується шия, розвиваються фаланги пальчиків.

Закладка головних органів і систем вже практично завершена, тепер вони будуть активно і швидко розвиватися, а деякі вже навіть і функціонують. Так, серце вже щосили переганяє кров по маленькому організму, працюють клапани аорти і легеневої артерії, зміцнюються перегородки між передсердями і з'єднання з великими кровоносними судинами.

Продовжує розвиватися нервова система, а з нею - і дихальна: розростається бронхіальне дерево, промальовується діафрагма. Повністю сформовані і зайняли своє місце на цьому етапі шлунок і кишечник, починає вироблятися шлунковий сік. Також нирками вже виділяється сеча, в той час, як потові і слинні залози ще поки тільки формуються. Стрімко розвивається кісткова і м'язова тканина, відбувається зародження смакових сосочків на язиці, з'являються рецептори в носику (не дивлячись на те, що носові ходи поки ще закриті слизом).

8 тиждень вагітності - час зародження зорового нерва. А ще - початок формування яєчок у плода чоловічої статі і яєчників і яйцеклітин - у дівчаток.

Алкоголь

Оскільки формування плоду на цьому терміні продовжує йти «на повну котушку», алкоголь на 8 тижні вагітності - під повним і суворою забороною. В першу чергу, в зв'язку з активним формуванням і розвитком мозку і нервової системи плода. Потрапляючи в організм мами, алкоголь проникає до малюка, впливаючи на клітини, що ушкоджує чином: деякі з них знищує повністю, деякі робить неповноцінними. Спори з приводу допустимої кількості алкоголю під час виношування дитини ведуться в науковому світі досі. І, в той же час, існують дані, алкоголь на 8 тижні вагітності навіть в самих мінімальних дозах здатний провокувати розвиток так званого фетального алкогольного синдрому. Наслідки його - не тільки затримка внутрішньоутробного розвитку малюка за всіма параметрами. Але і народження малюка з різноманітними відхиленнями і аномаліями: розумова затримка, затримка росту і ваги, порушення моторики, проблеми з пам'яттю, слухом і зором, деформація черепно-лицевих кісток (маленький череп, кирпатий ніс, маленькі і незвичайної форми очі, неправильної форми щелепу, згладжування верхньої губи).

Температура на 8 тижні вагітності

На ранніх термінах злегка підвищена температура тіла (понад 37 градусів) визначається як норма, заспокоюють лікарі. І пояснюють такий стан речей підвищеною швидкістю обмінних процесів в організмі майбутньої мами, дією гормонів (прогестерону). Однак, в деяких випадках підвищена температура також може свідчити про приховано протікаючих запальних процесах в організмі вагітної, наявність яких можна визначити за допомогою аналізів.

А ось значне підвищення температури - до 38 градусів - вимагає обов'язкової консультації у фахівця. Тривала температура на 8 тижні вагітності може вкрай негативно позначитися на розвитку малюка, викликавши дефекти розвитку нервової системи. Так, підвищена температура у майбутньої мами призводить до підвищення температури плоду і навколишнього його середовища, що може пошкодити тканини малюка. Ще одна сумна наслідок високої температури - здатність приводити до завмирання вагітності. Так, в деяких випадках температура на 8 тижні вагітності, тривалий час тримається на «високих відмітках», призводить спочатку до завмирання, а потім і до переривання вагітності. Тому, збивати високу температуру необхідно - після консультації з лікарем. Бажано спочатку вдатися до звичайних обтираниям і примочкам прохолодною водою. Якщо не допомагає - використовувати жарознижуючі, і виключно за згодою медика. І завжди слід пам'ятати: аспірин при вагітності заборонений, оскільки, володіючи здатністю змінювати функції згортання крові, препарат цей призводить до кровотеч.

Застуда

До факторів, які негативно можуть позначитися на розвитку плоду на ранніх термінах вагітності, відноситься і застуда на 8 тижні вагітності. Так, застуда здатна не тільки порушити функціонування плаценти і привести до гіпоксії плода, але навіть закінчиться викиднем. Тому, зневажливо ставиться до застуди на ранніх термінах, включаючи і 8 тиждень вагітності, ні в якому разі не можна - лікування потрібне термінове і невідкладне.

На жаль, медикаментозні методи лікування зараз знаходяться під забороною. І лікується застуда на 8 тижні вагітності переважно народними методами, знову-таки, після консультації з фахівцем. Причому, бажано виключити відвідування поліклініки, а по можливості викликати лікаря додому, щоб не наражати на організм додатковою «атаці» хвороботворних мікроорганізмів.

Застуда на 8 тижні вагітності передбачає лікування, яке передбачає постільний режим, рясне тепле питво, полоскання носа і горла. З напоїв підійдуть теплий чай з медом, тепле молоко з вершковим маслом, трав'яні відвари (липовий, м'ятний), ягідні морси (брусниця, журавлина, малина). Ніс промивається соляним розчином, допустимо змазування крил носа бальзамом «Зірочка». Для полоскання горла корисні відвари ромашки, календули, мати-й-мачухи, розчин харчової соди. З їжі переважні молочні продукти, овочі та фрукти, від м'яса на час застуди краще відмовитися.

Живлення

«Табу» на м'ясо допустимо, до речі, тільки в разі застуди: при нормальному стані м'ясо в обов'язковому порядку повинна бути присутньою в раціоні харчування жінки, що чекає дитину. Правильне харчування на 8 тижні вагітності грає важливу роль для нормального гармонійного розвитку плоду, втім, як і в усі час вагітності. І м'ясо для розвитку малюка дуже корисно - як джерело необхідного білка. Правда, перевагу потрібно віддати м'яса нежирних сортів, у відварному вигляді. А ось від строганини, в'яленого м'яса, біфштексів, котлет краще відмовитися. Крім м'яса, правильно харчування на 8 тижні вагітності передбачає споживання в їжу риби і морепродуктів. А ще - овочів і фруктів, що поліпшують перистальтику кишечника і запобігають запори; молочних продуктів - як джерела кальцію і все того ж білка. Корисні також горіхи, сухофрукти, каші.

У той же час, продукти, що сприяють газоутворення і метеоризму, що погіршують роботу кишечника і призводять до запорів, з раціону краще виключити. До таких належать бобові, свіжий хліб, вироби з дріжджового тіста. Не бажані вагітним каву і міцний чай, які збуджують нервову систему, а також шоколад і солодощі, провокують підвищення рівня глюкози в організмі і розвиток цукрового діабету. Під забороною - смажені, солоні і перчені, гострі, жирні страви: вони перевантажують шлунок і печінку, підвищують вироблення жовчі і призводять виникнення печії. А солоні страви, до того ж, затримує воду в організмі, що підвищує ризик розвитку набряків.

Секс на 8 тижні вагітності

На ранніх термінах вагітності багато жінок, смакує радість майбутнього материнства, часто переживають, чи не зашкодить інтимне життя батьків розвивається в утробі матері плоду. Чи можливий секс на 8 тижні вагітності? Дуже навіть, заспокоюють фахівці, правда, при відсутності протипоказань на те з боку лікаря. До таких відносять вагітність ускладнену, можливу загрозу викидня, очікування двійні - в такому випадку з інтимним життям доведеться почекати. Якщо ж майбутня мама відчуває себе нормально і статевий потяг зберігається, токсикоз жінку не сильно турбує, секс на 8 тижні вагітності цілком допустимо і безпечний.

Бажано, звичайно, щоб розуміючий чоловік віддав «кермо влади» в цьому інтимному справі коханій дружині - жінка дуже чуйно зараз відноситься до всіх змін, які відбуваються в її організмі. Та й старатися зі статевими контактами годі було зайве активно, практикуючи якісь немислимі пози.

Часом після сексу жінку можуть стурбувати тягне відчуття в животі. Якщо ризику мимовільного аборту не існує, причин для хвилювання зазвичай немає. Але все ж прислухатися до відчуттів про всяк випадок варто.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...