Люди народжені в понеділок характер і доля Про вагітність і пологи

Головна » Виховання дітей

Люди народжені в понеділок характер і доля

Діти понеділка

Я народилася в понеділок. І мені часто невезло. Тому я і не хотіла, що б дочка народилася в понеділок. Мені не пощастило і тут. Саме ввечері, в понеділок, вона і народилася. І так поспішала, мабуть, поспішала народитися саме в понеділок, а не у вівторок. Щоб не засмучуватися, довелося полазити по просторах мережі.

У російськомовному суспільстві чомусь прийнято вважати, що у народжених в понеділок все повинно йти в життя шкереберть. Частково цей образ був нав'язаний популярної комедією «Діамантова рука», де з легкої руки одного з головних героїв в іскрометному виконанні Андрія Миронова у дітей понеділка, «щоб вони не робили, не йдуть справи».

Насправді, все далеко не так, як співається в пісні з фільму. Автор тексту пісні «Острів невезіння», напевно, дуже б засмутився, якби дізнався, що потрапив з понеділком халепу, бо за даними астрологів «діти понеділка» просто вродливі. Про везіння-невезіння не сказано ні слова. У понеділок, відповідно до Старого Заповіту, Бог створив море (символізує жінку) і сушу (чоловіка). Як відомо, Земля існує в постійних катаклізмів: бурях, землетрусах та інше. Море ж спокійно і обволікає Землю своїми водами (за винятком штормів, цунамі - це, видно, коли у жінки, яка море символізує, терпіння закінчується). Астрологи трактують народження чоловіків - «понеділків» як поява на світ найбільш мужніх з усіх представників цієї частини людства. А жінки - «понеділки» - самі жіночні з нас.

З дитинства ці люди ставлять перед собою мету і намагаються її досягти. І хоча зовні вони нічим особливим не відрізняються, але оточуючі відчувають в них силу і впевненість. Якщо вірити статистиці, то в кожній солідній фірмі працює багато людей, що народилися в понеділок.

Дівчатка, народжені в понеділок, мають округлі риси обличчя і фігуру до пари. Відрізняються сластолюбством, мають високу здатність до дітородіння. Співачки, народжені в цей день тижня, як правило, володіють сильним голосом. Жінки понеділка асоціюються з материнством.

Архетип жінки понеділка - Моніка Левінські. А ще в цей день народилися Шер (Cher), Алісія Сільверстоун (Alicia Silverstone), Барбара і Буш (Laura, Barbara Bush), королеви Англії - Анна, Вікторія.

Народженими в понеділок керує Місяць. Люди понеділка - це бентежні душі, повні сумнівів. Якби вони зуміли розібратися в собі, подолати душевні протиріччя, то досягли б в житті значних висот. Це емоційно відкриті, товариські люди. Але при цьому добре вміють приховувати свої справжні почуття і багаті фантазії. Вони дуже легко пристосовуються і до людського оточення, і до змін у житті. Але дуже не люблять долати перешкоди, вважаючи за краще в цей час опинитися в ролі веденого, за спиною сильного ведучого. Саме таку людину вони намагаються вибрати собі в супутники життя. Чи не багатьох приваблює перспектива протягом довгих років вести за собою іншу людину, тому люди понеділка часом страждають від самотності. А шкода, адже в сімейному житті вони гарні: люблять затишок, домовитись і вірні своєму обранцеві до кінця. Сім'я - це їх коник, можна сказати, надзавдання.

Той, хто народився в понеділок, рідко здатний на великі справи. Хоча характер у народжених в понеділок, як правило, рішучий і впертий. Їх слова залежать від настрою. Якщо ви будете такій людині читати мораль, то придбаєте в його особі ворога. Народжені в понеділок жваво говорять, люблять, щоб їх слухали і вихваляли. Не люблять давати в борг і віддавати свої борги. Їдять багато м'яса. Не люблять квіти. Завжди помічають промахи інших і уїдливо висміюють при всіх. Однак ті, хто народився ближче до вечора, м'якші за вдачею і більш душевні. Народжені в понеділок емоційні, відверті і відкриті, дуже чуйні, ласкаві і чутливі, володіють багатим духовним світом. Хороші фантазери і мрійники, можуть створити про себе будь-яку ілюзію, тому правда про них для оточуючих залишиться таємницею. Легко пристосовуються до навколишнього світу і людям, вміють підлаштуватися до будь-якій людині, хоча прагнуть бути з сильними людьми, інтуїтивно потребуючи захисту. Люблять свій будинок і сім'ю. Дуже вірні своїм партнерам духовно, фінансово і сексуально. Хоча вони і досить товариські, але не відкривають людям свої почуття, можуть відкритися тільки дуже близькій людині. Можуть бути схильні до повноти. Народжені в понеділок жваво говорять, люблять, щоб їх слухали і вихваляли. Помічають промахи інших і можуть уїдливо висміяти. Однак ті, хто народився ближче до вечора, м'якші за вдачею і більш душевні.

Вони люблять як самі дарувати подарунки, так і отримувати їх. Тому, якщо ви хочете завоювати прихильність такої людини, не тисніть на нього, а даруєте йому подарунки. Люблять смачно поїсти і часто самі добре готують. Сексом вони більше люблять займатися у себе вдома або в добре знайомій обстановці. У ліжку «місячні» люди ласкаві і не дуже активні.

«Видно в понеділок їх мама народила...» - співається у відомій пісні з фільму «Діамантова рука». Чому?

Той, хто народився в понеділок, рідко здатний на великі справи, хоча за характером людина може бути рішучим і вольовим. Але це люди настрою. Часто примхливі і уперті, легко піддаються чужому впливу. Місяць надто впливає на їх емоції, а підсвідомі процеси внутрішньої Духовної Сфери і її чистота визначають можливості і силу устремлінь. Їхня особиста Проведення настільки сильно, що вони рідко прислухаються до порад, а якщо ви будете такій людині читати мораль, то придбаєте в його особі ворога. Їм важко досягти висот свого розвитку ще й тому, що початкова зв'язок з Атлантському цивілізацією в собі наповнює їх свідомістю власної гідності, відкриває їм можливості творіння Думки і Любові, але без належної духовної чистоти і самодисципліни, це приводить людину до самозаспокоєння, ілюзіям і краху його устремлінь. Людям понеділка слід дбати про чистоту свого тіла і Духа, проводити Пости, голодування, займатися спортом, гімнастикою, різними видами мистецтва, відвідувати виставки, театри, отримувати якомога більше позитивних доброякісних вражень, тому що без належної роботи над собою, вони почнуть плутати реальні події з вигаданими, наділяючи людей, з якими спілкуються рисами характеру, намірами і навіть приписуючи їм дії і слова, що існують тільки у власній уяві. Що, звичайно, зробить і їх, і їх близьких глибоко нещасними людьми. Разом з тим, цього легко уникнути і розкрити світові свої кращі, чудові якості і можливості.

Астрологи вважають чоловіків - «понеділків» самими мужніми, а жінок - найжіночнішими.

З дитинства ці люди ставлять перед собою мету і намагаються її досягти. Навколишні відчувають в них силу і впевненість, оскільки їх енергетика тонка і сильна. Якщо вірити статистиці, то в кожній солідній фірмі працює багато людей, що народилися в понеділок.

Чим духовнішим така людина, тим більшою харизмою він володіє, і тим більших успіхів досягне на шляху до своєї мети.

Бажаючим і цікавиться складом слова пропоную розглянути і

Основну смислове навантаження слова «понеділок»:

ПО - виробниче об'єднання, поштове відділення.

НЕ - заперечення.

Справ - мн. ч. «справу»

Ь - Знак Життя, пом'якшення

НІК - Номер Втілення в Часі.

Понеділок займається виявленням і визначенням у Зовнішньому Світі живого адресата, який отримав термін ув'язнення в Часі за небажання відпрацювати особисту Карму.

Завдання внутрішнього Миру:

Кін Ь - До входу в перегляд живих сюжетів (кін)

Леден ОП - призвели до замерзання - кристалізації особистого Оператора.

Коли людина тривалий час не бажає здійснювати потрібних дій (по аналогії з героєм в «День Бабака», особистий Оператор в ОП, що відслідковує події сюжету, здатний розтратити всю енергію і зануритися в сон-анабіоз - кристалізуватися. За цей злочин Дух отримує подальше Висновок в тілі і цикл Втілень відповідного ступеня тяжкості в умовах, на які залишилися кошти. Завдання понеділка - виявлення подібних станів заледеніння-кристалізації Живого енергетичного потоку в людині, що робить його суворим, жорстким і войовничо-непримиренним і виявлення можливостей його пом'якшення і зігрівання.

Мета Програми - виявлення в собі живих проявів. Тренажер душевності.

Для настройки дня:

Понеділок - перший день,

Розганяй швидше лінь!

День гарний для Людини!

Світло і Сили Дара століття.

А ще... Цей день знаходиться під заступництвом Місяця. У цей день народжуються люди, які можуть досягти в житті всього, чого захочуть, якщо тільки зможуть розібратися в тому, чого вони насправді хочуть. Люди Місяця емоційні і відкриті. У них часті перепади настрою. Вони легко пристосовуються до оточуючих і вміють підлаштовуватися під будь-яку людину. Сфера їх діяльності мистецтво, гуманітарні науки. Часто вони обдаровані художнім талантом.

Ці люди не нероби, але їм дійсно (як у пісні Миронова) частенько не щастить, бо вони не люблять долати труднощі. Така людина вважає за краще вантаж своєї проблеми перекласти на чужі плечі. Вони тягнуться до сильній людині, щоб бути як за кам'яною стіною і спертися про його надійне плече. А кому подобається вирішувати чужі проблеми? Ось тому люди, народжені в понеділок, частенько залишаються одні.

Люди понеділка домовитись, вірні, чутливі і налаштовані на сімейне життя. Саме в родині їм вдається найбільш повно реалізувати свою карму. При своїй товариськості вони рідко відкривають людям свої справжні почуття. Їх внутрішній світ, багатий фантазіями, мріями та ілюзіями для оточуючих залишається таємницею. 

Щоб пощастило стригтися вам можна по четвергах, п'ятницях і суботах, але ні в якому разі не в неділю.

Www. baby. ru

Характеристика народжених по днях тижня - зотеріка

Автор: Адміністратор 28.08.2011 21:20

Понеділок

У народжених в цей день тижня в основному впертий і цілеспрямований характер, але, на жаль, великих вершин вони не досягають. Те, що вони говорять залежить від настрою, а якщо ви почнете читати такій людині мораль - наживете в його особі ворога. Такі люди не терплять критики в свою сторону, але тим не менше можу пожартувати над оточуючими.

Вівторок

Люди, народжені у вівторок найчастіше неохайні й не педантичні. Багато брешуть і не соромляться цього. Але в той же час дуже вірні друзі, які прийдуть на допомогу в будь-яку хвилину. ти люди багато заробляють, але не витрачають - вони вміють мовчати про свої доходи. Їх приймають за надійних і серйозних людей, тому похмурість не рахується їх недоліком.

Середа

Народились у середу в основному дуже привабливі зовні - вони вміють стежити за собою і вміють сподобатися людям. Вони ідеальні для сімейного життя - вірні, чістолюбіви і домашні. Не дивлячись на це, іноді бувають нещасні і самотні в душі, але дуже рідко це показують. Такі люди повністю віддаються родині, тому рідко бувають багаті.

Четвер

То горді і світлі люди, доброзичливо ставляться до інших, але ніколи не попросять про що-небудь. Дуже легко закохуються - можуть швидко полюбити, але так само швидко забути. Такі люди дуже хороші друзі і дбайливі батьки. Для них мета не виправдовує засоби, а найголовнішим вважають затишок і спокій. У кар'єрі домагаються небагато.

П'ятниця

Люди, які народилися в п'ятницю відразу впізнаються по величавої ході і широко розкритим очам. Такі люди поводяться як начальники, навіть якщо працюють секретарем. Досить творчі люди, люблять хороші книги, а головне - дуже мрійливі. Дуже старанні, тому в навчальних закладах найчастіше відмінники.

Субота

Суботні люди відрізняються лінню і труднощами на підйом. Вони бувають грубі, люблять відпочивати за чужий рахунок. Але тим не менше роблять вони це не зі зла, і часто вміють загладити свою провину. Володіють відмінною фігурою і гнучкістю, мають густі гарне волосся, а також відмінний смак в одязі.

Неділя

Якщо Ви народилися в неділю, то у Вас за спиною дуже сильний ангел-хранитель. В основному, в цей день народжуються люди з дуже щасливою долею. Вони дуже довго живуть, і серед них видатні вчені, політики і музиканти. Вони дуже харизматичні, люди їм вірять, і вони виправдовують їхні сподівання.

Додати коментар

Ім'я (обов'язкове)

E-Mail (обов'язковий)

Підписатися на повідомлення про нові коментарі

Оновити

Ezoterica. com. ua

У цій статті ми поговоримо про значення дня тижня, в який Ви народилися. Цікаво, що день тижня в цьому випадку, визначає Ваш біоенергетичний потенціал, характер і сферу діяльності, в якій Вас чекає успіх, одним словом, практично все Ваше життя можна переглянути за днями тижня Вашої появи на світло.

Люди, народжені в понеділок: протиріччя і відданість

Людьми, народженими в понеділок, керує Місяць. Сумніви і сум'яття - ось основні риси характеру тих, у кого день народження в понеділок. Багато з них не можуть подолати душевних протиріч, тому не досягають тих висот в житті, яких могли б домогтися, якби вчасно розібралися в собі. У емоційності і відкритості їм немає рівних. Такі люди дуже товариські. У них багата фантазія, яку вони чомусь не завжди демонструють оточуючим. Люди, народжені в цей день, легко пристосовуються, як правило, є відомими і їм комфортно в цьому положенні. Поруч з собою вони хочуть бачити тільки сильну особистість, тому іноді страждають від самотності, так як мало хто готовий брати на себе відповідальність за їхнє життя. У відносинах цінують тепло і затишок, і дуже віддані своїй другій половинці.

Люди, народжені у вівторок: завзятість і амбіції

Народжені у вівторок живуть під знаком Марса, планети воїнів. Їх характер відрізняється завзятістю, наполегливістю, а іноді і агресивністю. Однак ці люди можуть сумніватися в своїй правоті і правильності своїх рішень. Найчастіше ті, у кого день народження у вівторок, потребують підтримки. Про таких людей дуже часто говорять «спочатку робить, потім думає». Другою половинкою для народженого у вівторок може стати м'який, ненав'язливий і доброзичлива людина, в цьому випадку, безсумнівно, буде повна гармонія у відносинах. Вдалий шлюб може принести багато перспектив, як в роботі, так і в громадській діяльності.

Джерело: http://astro7.ru/online-journal/astrologia/znachenie-dnya-nedeli-rozhdeniya. html

Люди, народжені в середу: розміреність і завзятість

Народженим в середу протегує планета Меркурій. Вони щасливі в науці, в бізнесі, люблять вчитися і набиратися досвіду, але виглядають скоріше консерваторами, ніж людьми, відкритими всьому новому. Такі люди дуже наполегливі, з дитинства вони мріють домогтися успіху, і протягом усього життя планомірно йдуть до своєї мети. Від такої передбачуваною і динамічного життя багато хто з них згодом втомлюються. І ось тут відбувається наступне: ті, чий день народження - середа, дають вихід накопичилася з роками (аж ніяк не позитивною) енергії. Потім все повертається «на круги своя». Про почуттях тут говорити не варто. Люди середовища кілька небезпечні в шлюбі, їм необхідно давати можливість зрідка йти в сторону від відносин, тоді в подальшому в цій парі все буде добре і стабільно.

Люди, народжені в четвер: послідовність і лідерство

Планета Юпітер протегує всім народженим в четвер. Для людей цього дня характерні високі організаторські здібності. Вони добиваються великих успіхів в політиці і сфері управління. До таких людей тягнуться більш слабкі, що зміцнює лідерські якості. Ті, у кого день народження - четвер, можуть передбачати майбутнє. Негативними рисами можна назвати роздратування і впертість, що іноді доходить до абсурду. Хоча ці люди логічні і послідовні. У сім'ї вони владні і не завжди терпимі. З ними буде комфортно жити веденим людям. Народженим в четвер необхідно поступатися і краще не потрапляти на зраді.

Люди, народжені в п'ятницю: легковажність і життєрадісність

Людям, народженим в п'ятницю, протегує Венера. У цієї планети є великий дар - вона наділяє мистецтвом любити і бути коханими. Такі люди отримують від життя задоволення. Вони не сумують і не люблять страждати. Оптимістичні, життєрадісні і дуже привабливі. У характері тих, у кого день народження - п'ятниця, спостерігається грайливість і несерйозність. Удома вони створюють затишну атмосферу, намагаються оточити себе близькими і друзями. Людей п'ятниці не можна прив'язувати до себе, треба давати їм свободу вибору, тоді вони з радістю подарують любов і домочадцям, і друзям. Ревнивці з такими людьми не зможуть довго бути поруч. Людям цього дня завжди щастить в грошах, в роботі з ними дуже комфортно.

Люди, народжені в суботу: інтелект і працьовитість

Планета Сатурн бере під своє заступництво народжених в суботу. Це сильні люди, здатні винести багато. Їх характеризують величезна працьовитість, талант і неабиякий розум. Поступовість і розміреність - ось те, що цінують такі люди. Їм не підходить роль начальника. Народженим в суботу не завжди щастить в особистому житті, так як вони вважають шлюб кінцевою метою відносин і безініціативні в сімейному житті. Ті, у кого день народження - субота, люди крайнощів: або пристосовуються, або шумно відстоюють свої інтереси. Їм необхідно розмірено вести себе і вдома, і на роботі, тільки тоді вони можуть відчути себе щасливими. У більш зрілому віці вони відчувають себе набагато гармонійніше, ніж в молодості.

Люди, народжені в неділю: безтурботність і везіння

Народженим в неділю завжди тепло, адже вони знаходяться під заступництвом Сонця. Енергійні і щасливі, про таких кажуть «улюбленці долі». Однак їх нерідко наздоганяють невдачі. З чим це пов'язано? Вони часто схильні вести безтурботний спосіб життя, не докладаючи зусиль для забезпечення свого майбутнього. Деякий час вони приймають дари понад, а потім життя починає з них питати по повній програмі. У характері проявляється лінощі, небажання реалізовуватися в сім'ї і в професійному аспекті. Ті, чий день народження - неділя, можуть втратити можливість проявити себе. Виховувати дітей воскресіння треба строго, допомогти їм у виборі майбутньої професії і привчити до працьовитості. Тільки в цьому випадку в майбутньому ці люди можуть стати щасливими і успішними. Головне завдання - зустріти розумного і вимогливого супутника життя, з владним характером.

У якій би день тижня Ви не народилися, головне, потрібно навчитися сприймати себе такими, які Ви є, і намагатися змінюватися в позитивному аспекті, роблячи своє життя яскравішим і гармонійніше!

Astro7.ru

День тижня. Якщо в понеділок Вас мама народила.

Якщо в понеділок Вас мама народила .

ТАБЛИЦЯ ДНІВ ТИЖНЯ за народженням

(Для правильного складання карт)

Понеділок

Той, хто народився в понеділок, рідко здатний на великі справи. Хоча характер у народжених в понеділок, як правило, рішучий і впертий. Їх слова залежать від настрою. Якщо ви будете такій людині читати мораль, то придбаєте в його особі ворога. Народжені в понеділок жваво говорять, люблять, щоб їх слухали і вихваляли. Не люблять давати в борг і віддавати свої борги. Їдять багато м'яса. Не люблять квіти. Завжди помічають промахи інших і уїдливо висміюють при всіх. Однак ті, хто народився ближче до вечора, м'якші за вдачею і більш душевні.

Вівторок

Народжені у вівторок люблять коротке волосся. В основному вони сутулість і смагляві. Кілька неохайні і неохайні. Люблять прибрехати, не здатні соромитися. Зради їх не дивують. Вони мало з чим бувають згодні. У той же час вони хоробрі, своїх не кинуть, обов'язково виручать. Живуть дуже довго завдяки вмінню пристосовуватися. До старості накопичують капітал, але про них не подумаєш, що вони багаті, - ці люди вміють мовчати. Їх похмурість, втім, не відштовхує, а обнадіює, так як їх приймають за солідних, надійних людей.

Середа

Народились у середу недовговічні. Багато хто живе тільки до отроцтва. Якщо ж при підтримці планет батьків і своїх власних перейдуть небезпечний рубіж, то живуть довго. Що ж стосується зовнішності - це далеко не діти понеділка і вівторка. Той, хто народився в середу, особою пригожий, статтю гарний, вдачею легкий. Для сімейних уз не буває людини вірніше. Народжені в середу честолюбні і щиросерді. При всіх своїх позитивних якостях, в душі вони нещасливі і самотні, але все ж смиренно несуть свій хрест і кладуть життя на вівтар сім'ї. Правда, в сім'ї їх часто ображають. Що стосується багатства, то його просто немає, воно не приживається біля людей, народжених в середу. Пам'ятаю, як бабуся сказала про одну сім'ю: «У них Катька краще всіх, але у неї нічого не буде: ні грошей, ні щастя, вона у них в середу вранці народилася...»

Четвер

Люди четверга мають приємне, світле личко зі здоровим рум'янцем. На інших дивляться, не зводячи ясних очей, які рідко бувають затуманеними. Голову носять гордо і з гідністю. Чи не попросять борг, краще переб'ються на воді та хлібі. Люблять співати душевні пісні. Люблять воду, добре плавають. Смачно готують і люблять пригощати. Закохуються багато разів в житті, при цьому швидко розчаровуються, але не показують виду, щоб не образити. Народжені в четвер хороші друзі, турботливі батьки і матері, не лізуть з порадами і не читають моралі. Затишок і спокій цінують понад усе на світі. Чи не прагнуть ліктями розпихати всіх заради кар'єри. Живуть, як правило, до 60 років.

П'ятниця

Народжених в п'ятницю можна дізнатися по широко розкритим очам. Бровки у них підняті, хода величава. Навіть рядовий співробітник на роботі вміє поводитися так, що його приймають за начальника. Вони люблять жартувати, але так, щоб не образити. Люблять співати і слухати музику, зачитуються книгами, небайдужі до гарних суконь. Чи не будуть купувати нову річ, якщо вона не най-най!

Люблять дивитися на себе в дзеркало і на небо. Обожнюють мріяти і часто власну вигадку приймають за правду.

Пишуть собі листи, ведуть щоденники, намагаються складати вірші, непогано вміють малювати. Якщо їм дати можливість здобути освіту, то з них будуть люди. Моя бабуся про таких любила говорити: самородки. Народжені в п'ятницю здатні взяти чужу дитину на виховання, причому не заради слави, а від співчуття до безпорадного. Якщо народжений в п'ятницю буде дотримуватися по п'ятницях пост, то проживе він довго.

Субота

Суботні люди в основному меланхолійні, озлоблені, можуть вести себе часом як скажені, кажучи все, що прийде їм на розум. Після спалаху гніву намагаються ніяково загладити свою провину. Вони не проти поживитися за чужий рахунок, поїсти, попити на чуже, хоча у них рідко буває великий живіт. В основному вони підсмажити, підтягнуті, гнучкі, як акробати. Голова у них важкувата, волосся густе. Не люблять вбиратися, відрізняються старомодною одягом. Кажуть, що не в ганчірках щастя. Вважають себе розумними. Якщо снізойдут до того, щоб вислухати чийсь рада, то до уваги його не візьмуть ні в якому разі.

Неділя

Якщо людина народилася в неділю, то Ангел-Хранитель у нього сильний. Сама назва дня тижня воскрешає надію.

Серед народжених в неділю багато людей зі щасливою долею. Серед них більше вищого начальства, вчених, полководців, музикантів, художників. Ті, хто мав щастя народитися в неділю, уособлюють багатогранність щастя. Якщо вони хворіють, нехай навіть важко, то в їх організмі відкривається як би нове дихання. Вони заново відроджуються, немов з попелу споруджують себе, своє тіло, своє життя, свою роботу. Якщо дотримуватися обережності, то в порівнянні з іншими людьми вони можуть прожити дуже довго. У них є всі можливості для цього. Їм вірять, на них сподіваються, їм охоче займають і прощають за будь-яку провину, тому як можливо їх не любити і не пробачити. Вони мимоволі прикрашають наше життя, як прикрашають її синє небо, струмок і квіти.

Нещасливі і щасливі години народження

(По днях тижня)

Отже, ми з вами з'ясували, який вплив на життя і вигляд людини надають дні тижня. Але існують ще щасливі і нещасливі планетарні годинник. Для складання гороскопу або життєвої карти вам доведеться заглядати в таблицю нижче.

Наприклад; ви народилися в понеділок о сьомій годині вечора. Дивимося в таблицю, знаходимо понеділок і сім годин. Що ж: ця година щасливий.

ГОДИННИК НІЧНІ І ДЕННІ

Bolmag. narod. ru

Наскільки залежить доля людини від дня його народження / U-MAMA. RU

Наш характер визначають зірки, час народження і дата, але також великий вплив на долю і характер має день тижня, в який ми народилися. Більш того, за твердженням психологів, в залежності від того в який день народилися ви і ваш обранець, ви можете судити про вашу сумісності і про майбутнього спільного життя.

Понеділок

Отже, якщо ви народилися в понеділок - покровителькою цього дня є Місяць. Місяць мінлива і відповідно це накладає відбиток і на ваш характер. Люди, що народилися в понеділок, схильні до частої зміни настрою і перепадів енергії, це чутливі і романтичні натури. Люблять смачно поїсти і добре одягнутися, чуттєві задоволення займають далеко не останнє місце в їхньому житті. Громадська думка для таких людей грає величезну роль. Це примхливі і уперті особистості, але в той же час вони чуйні і завжди готові прийти на допомогу. Як сексуальні партнери вони ласкаві й романтичні.

Ідеальним партнером, для людини яка народилася в понеділок, будуть люди п'ятниці і вівторка. Такий союз подарує розуміння і стабільність. Суботні та недільні партнери вам також підійдуть, але союз з цими людьми буде припускати постійну роботу над відносинами. На партнера, який народився в суботу вам не доведеться покладатися, якщо ви готові взяти кермо влади в свої руки - тоді у вас є всі шанси прожити довго і щасливо. Що стосується недільного обранця, то тут доведеться оточити партнера надмірною турботою і увагою, якщо ви готові змиритися з роллю няньки, тоді це ваш партнер!

Люди, що народилися в п'ятницю, середу та четвер не підходять для тривалих і серйозних відносин. Незважаючи на те, що партнер народився в п'ятницю може стати для вас любов'ю всього вашого життя, на жаль, ці відносини з часом приречені на провал. Людина четверга буде до вас надмірно критичний, а партнер народився в середу, буде вам підносити не завжди приємні сюрпризи, вам у всьому доведеться під нього підлаштовуватися.

Вівторок

За цей день відповідає войовнича планета Марс, тому не дивно, що народилися у вівторок, запальні, примхливі, люблять командувати і мають твердий характер. Часом їх вчинки досить складно пояснити, вони люблять динаміку і яскраві враження. У партнерських відносинах, як правило, ці люди не прості, через свого складного характеру. В інтимних стосунках їм часто не вистачає романтизму і ласки, з причини своєї гіперактивності, секс представники Марса віддають перевагу швидкому і жорсткий. Партнеру може здаватися, що вони більше займаються сексом заради власного задоволення і їх мало турбують почуття інших, частково в цьому є частка правди...

Ідеальне поєднання для людей вівторка - це понеділок. М'який характер Лунарії здатний адекватно сприйняти норовливого і жорсткого марсіанина. Поєднання вівторок / вівторок, можливо лише в тому випадку, якщо один з партнерів прийме лідерство іншого. Також вас чекають взаємини наповнені розумінням і любов'ю, з людиною, що народилася в четвер. Партнер, що народився в середу, вас буде дратувати своєю легковажністю і непостійністю. Суботній партнер не стане миритися з вашим домінуванням і прямотою, тому довготривалі стосунки навряд чи можливі. Люди п'ятниці та неділі зосереджені в основному на себе коханих, тому якщо ви готові в них «розчинитися», то може бути щось у вас і вийде.

Середа

Вам протегує Меркурій, а значить, наділяє вас красномовством, легковажністю, легковажністю. Проблем зі спілкуванням у вас бути не повинно. Як правило, Меркуріанци в життя і любові мають купу знайомих і шанувальників, завдяки своїй комунікабельності та привабливості. Ви сповнені нових ідей, вам подобаються зміни і спілкування. Меркурій розвиває в людині цікавість і наділяє прекрасної сприйнятливістю до мов і інформації в цілому. У сексі такі люди теж вважають за краще нововведення і експерименти, їм складно обмежитися одним партнером...

Ідеальним партнером для вас стане людина, народжена в п'ятницю і в неділю. Спільність інтересів, життєрадісність і невгамовна енергія зроблять цей союз цікавим у всіх відносинах. Для людини, яка народилася у вівторок, ваш спосіб життя буде неприйнятний, якщо ви погодитеся жити за його правилами - союз можливий. Споріднена душа народженого в середу буде пред'являти вам ті ж претензії, що і ви їй. Якщо навчитеся жертвувати інтересами заради один одного - доживете разом до сивого волосся.

Партнер народжений у четвер - це ваша повна протилежність і хоча всім відомо, що протилежності притягуються, зберегти такий союз буде досить складно, ви занадто різні. До людини народженому в суботу у вас може бути сильний потяг і якийсь час такий союз буде мати право на життя, але на жаль, для тривалих стосунків однієї фізичної пристрасті не достатньо.

Четвер

У четвер народжуються справжні сім'янини. Покровитель цього дня - Юпітер, він наділяє людину серйозністю, упевненістю в собі, організаторські здібності, прагнення до лідерства, справедливістю. Ці люди вселяють довіру. Вони люблять стабільність і до змін і нововведень ставляться з обережністю. У відносинах люблять постійність, правда, приходять до цього не відразу, звичайно в молодості мають багато захоплень. У сексі не люблять поспіху, романтична обстановка і любовні прелюдії для них маю важливе значення. Люблять подорожувати. Духовність і співчуття для цих людей стоять на першому місці, тому вони нерідко займаються благодійністю і місіонерством.

У вашому випадку дуже перспективний союз буде з партнером, народженим в суботу. Тут буде і пристрасть і розуміння і повагу. Непогані перспективи з партнером, народженим у вівторок, правда, цей чудовий союз може зруйнувати ваша неприборкана ревнощі. Непогано четвер поєднується з п'ятницею, правда вам доведеться пристосовуватися до мінливих смакам партнера адже у нього - 7 п'ятниць на тижні! Якщо ви до цього готові - вас чекає цілком гармонійне життя.

А ось народжені в середу, четвер і неділя - вам абсолютно не підходять. Союз з цими партнерами звичайно можливий, але! Партнер народжений в середу, швидше за все, не буде терпіти вашого лідерства та переваги над ним, у народженого в четвер з вами багато спільного і саме тому вам буде досить складно разом.. вчитеся поступатися і тоді з'явиться шанс на тривалі відносини. А ось з неділею настільки мало точок дотику, що тут можна впевнено сказати - майбутнє досить туманно.

П'ятниця

Покровителька П'ятниці Венера, тому народжених в цей день, вона наділила чарівністю, умінням знаходити спільну мову з іншими, життєрадісністю, гарним голосом і артистизмом. Для таких людей дуже важлива зовнішня краса, це стосується всього: речей, природи, партнерів. Зазвичай в п'ятницю народжуються люди мистецтва, актори, миротворці. Це люди надійні, на яких завжди можна покластися. Секс у таких людей повинен бути пофарбований романтичними фарбами, вони обожнюють довгі любовні ігри, часто захоплюються і закохуються.

Найбільш романтичний і чуттєвий союз у вас вийде з людиною, народженим в понеділок. Також ідеально вам підійде партнер, який народився в суботу, він оточить вас турботою і любов'ю - це та людина, на якого ви завжди зможете покластися. Партнер, народжений у вівторок, буде від вас вимагати підвищеної уваги до своєї персони. Поєднання п'ятниця / середовище Цікавинки в усіх відношеннях, відносини будуть яскравими, наповнені почуттями і романтикою, але союз не буде стабільним. Партнер, народжений в четвер, навряд чи знайде з вами взаєморозуміння, занадто велика різниця в смаках. П'ятниця / п'ятниця поєднання складне, взаємні звинувачення і недовіра зрештою зруйнують ваш союз. Поєднання п'ятниця / неділя цілком прийнятно, єдиною загрозою вашому союзу можуть стати родичі вашого партнера.

Субота

За Суботу «відповідає» планета Сатурн. Ця планета протегує вченим і вчителям, психологам, філософам. Людям серйозним і відповідальним. Це люди тверді і рішучі, вони не люблять галасливі компанії і сумнівні знайомства. У відносинах постійні, до сім'ї та шлюбу підходять дуже серйозно. Вони не закохуються з першого погляду, навіть в справах серцевих вміють зберігати ясний розум, покладаючись на логіку і розум. Сексом, як правило, народжені в суботу починають займатися пізніше, ніж інші, тому що питання партнерства і відносин в їхньому житті відіграє величезну роль.

Якщо ви з'явилися на світ в суботу, ідеальними партнерами для вас стануть народжені в понеділок, середу і неділю. Ці партнери будуть розділяти ваші погляди на життя, ви будете добре доповнювати один одного. Партнер народжений у вівторок подарує вам відносини наповнені пристрастю і емоціями, але на жаль, такі відносини не будуть довгостроковими. Різниця в поглядах і занадто різні відношення до партнерства послужать поштовхом до розриву.

Союзу четвер / субота не буде вистачати взаєморозуміння, якщо ви готові завжди йти назустріч партнеру і багато йому прощати, союз можливий. Партнер народжений в п'ятницю, може вас зачарувати і навіть закохати в себе, але будьте обережні - цей обранець здатний розбити вам серце. Ну а такий же як і ви, суботній партнер, буде вам постійно протистояти, пред'являти претензії і навіть дорікати. Якщо ви зумієте перебороти образи і розчарування - союз буде досить тривалим.

Неділя

Неділя - цього дня тижня протегує Сонце. Ці люди вміють бути щасливими і радіти кожній миті. У таких людей до всього творчий підхід. Вважається, що ці люди щасливці, так як вони при народженні отримали заряд сонячного світла, негаразди і розчарування в їх житті короткочасні, а успіх і радість борги. Люди, що народилися в цей день, мають схильність до творчих професій, з них виходять непогані лікарі та вчителі. У відносинах з партнером вони намагаються бути кожен раз новими, правда, вимагаю до себе постійної уваги.

Вас чекає рівна і спокійне життя з партнером, народженим в понеділок, правда цей союз буде без бурхливих емоцій і пристрастей. Досить цікавий союз буде з партнером, народженим в середу, адже він не любить одноманітності і нудьги, а ви в свою чергу теж вмієте урізноманітнити життя коханої людини, тому такий союз буде багатообіцяючим. Неділя / неділя ідеальний варіант незважаючи на те, що ви дуже схожі. Уміння радіти життю і бути оптимістами збереже ваш союз на довгі роки.

Партнер, що народився в п'ятницю, може підкорити вас з першого погляду і якщо таке станеться - ви будете дуже довго разом. А ось якщо відносини дадуть тріщину, не варто навіть намагатися їх врятувати. У такому союзі або ладиться відразу, або вже не буде нічого доброго. Також вам підійде партнер, який народився в суботу, правда, якщо ви будете один одного прощати, і не станете впадати в амбіції. А ось вівторок і четвер вам не підходять зовсім. Перший партнер буде до вас чіплятися з приводу і без приводу, а другий спробує підкорити собі.

Джерело: Астроцентр "Меридіан" Http: // www. astromeridian. ru /

Www. u-mama. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...