Народжені в п'ятницю Про вагітність і пологи

Головна » Виховання дітей

Народжені в п'ятницю

П'ятничні

Всіма хто народився в п'ятницю протегує Венера. Вона наділяє їх даром - любові, любити і бути коханими. Цей добрий дар, буде з ними все їхнє життя, вони будуть любити і його, буде миле. Також вона наділяє їх красою, навіть якщо народжений в п'ятницю і не красивий, він все одно буде мати шармом, чарівністю, харизмою. Під час розмови з ними, буде здаватися, що вони спокушають вас, навіть якщо вони цього і не роблять. Вони дуже балакучі, люблять поговорити і отримують від цього задоволення. Живуть вони заради близьких для них людей, допомагають їм, дають їм відчути як добре жити, що треба жити і отримувати від життя радість і відчувати себе щасливим.

Вони обожнюють затишок, стабільність, сталість. Люблять свою сім'ї і близьких. Уміють згуртувати людей навколо себе.

У них присутня удачі у фінансовій сфері, і часто вони передають цю удачу своїм партнерам.

Вони самі здатні вибирати, де їм робити кар'єру. Але найбільше їм пощастить в тих напрямках, де потрібно працювати з грошима.

Немає сенсу ревнувати, тих хто народжений в п'ятницю. Тільки повна свобода і домашній затишок зможуть утримати їх. А чи не склоки і скандали.

Якщо ви побачили людину з великої ходою, красивого, статного і гармонійно складеного - перед вами людина, народжена в п'ятницю.

Людей, народжених в п'ятницю відрізняє зовнішня краса, як раз з осіб таких людей і «п'ють воду»: очі у них великі, яскраві з довгими і густими віями, брови красиво вигнуті, рот гарної форми.

Люди п'ятниці володіють глибоким почуттям власної гідності. Їх завжди беруть за начальників і захоплюються ними.

Народжені в п'ятницю веселі і люблять жартувати, але їх почуття гармонії та миру не дозволяє образити іншу людину або зробити комусь боляче.

Такі люди, народжені в день управління Венери дуже люблять вбиратися, красиві сукні і речі. Купують для себе все тільки найкраще: їжу, вино, плаття, предмети інтер'єру та мистецтва.

До мистецтва дуже небайдужі, часто маючи якийсь талант: вони співають, танцюють, грають на інструментах.

Дуже люблять читати і писати самі вірші, складати музику, вміють малювати.

Дуже добре, якщо людям, які народилися в п'ятницю вдасться здобути освіту: це самородки і з них обов'язково вийде в житті толк.

Народжені в п'ятницю - великі мрійники, вони дивляться на небо частіше, ніж собі під ноги. Люблять милуватися собою і природою. Цінують красу у всіх її проявах. Дуже вразливі і вдумливі.

Народжені в п'ятницю дуже милосердними до інших людей, дітей і тварин, до всіх безпорадним істотам. Народжених в п'ятницю можна дізнатися по широко розкритим очам. Бровки у них підняті, хода величава. Навіть рядовий співробітник на роботі вміє поводитися так, що його приймають за начальника. Вони люблять жартувати, але так, щоб не образити. Люблять співати і слухати музику, зачитуються книгами, небайдужі до гарних суконь. Чи не будуть купувати нову річ, якщо вона не най-най!

Люблять дивитися на себе в дзеркало і на небо. Обожнюють мріяти і часто власну вигадку приймають за правду.

Пишуть собі листи, ведуть щоденники, намагаються складати вірші, непогано вміють малювати. Якщо їм дати можливість здобути освіту, то з них будуть люди. Моя бабуся про таких любила говорити: самородки. Народжені в п'ятницю здатні взяти чужу дитину на виховання, причому не заради слави, а від співчуття до безпорадного. Якщо народжений в п'ятницю буде дотримуватися по п'ятницях пост, то проживе він довго.

Ожденних в п'ятницю

Можна дізнатися по широко розкритим очам. Навіть рядовий співробітник на роботі вміє поводитися так, що його приймають за начальника. Вони люблять жартувати, але так, щоб не образити. Люблять музику, книги, освіту, цікавляться всім на світі

Все роблять добре. Якщо їм дати можливість здобути освіту, то з них будуть люди. Народжені в п'ятницю здатні взяти чужу дитину на виховання, причому не заради слави, а від особистого розуміння милосердя і справедливості. Якщо будуть дотримуватися по п'ятницях пост, то проживуть довго.

Вони чарівні, ввічливі, ласкаві, люблять солодощі. За статистикою, в цей день народжується багато багатих людей або обдарованих талантами. Часто - це лідери в житті.

У жінок, що народилися в п'ятницю, повно ідей, і вони чекають шансу для їх реалізації. Жінки небайдужі до красивих суконь. Чи не будуть купувати нову річ, якщо вона не най-най! Для них важлива зовнішня краса - шовкові простирадла, м'яке світло; вони люблять масаж, довгі любовні ігри, в яких воліють пасивну роль. Гарний голос, артистизм схиляють їх до роботи в сферах естетики, мистецтва і любові.

Налаштування дня:

Мій п'ятий день, щасливим будь,

В гармонії Душі і Тіла,

Неагресивна моя Суть,

І я люблю будь Дело.

Бажаючим і цікавиться складом слова

Пропоную розглянути і основне смислове навантаження слова «п'ятниця»:

П'ят Ніц А - виявлення основної помилки, слабкого місця в особистому міропостроеніі.

АЦ ІН Тяп - виявлення Астральним Центром недоброякісних побудов і причин цієї недоброякісності.

Завдання цього дня - виявлення ступеня любові людини, знаходження Ахіллесовою п'яти кожного, яка призводить його до падіння своєї людяності, створюючи особисту трагедію. 

Www. baby. ru

Характеристика народжених по днях тижня - зотеріка

Автор: Адміністратор 28.08.2011 21:20

Понеділок

У народжених в цей день тижня в основному впертий і цілеспрямований характер, але, на жаль, великих вершин вони не досягають. Те, що вони говорять залежить від настрою, а якщо ви почнете читати такій людині мораль - наживете в його особі ворога. Такі люди не терплять критики в свою сторону, але тим не менше можу пожартувати над оточуючими.

Вівторок

Люди, народжені у вівторок найчастіше неохайні й не педантичні. Багато брешуть і не соромляться цього. Але в той же час дуже вірні друзі, які прийдуть на допомогу в будь-яку хвилину. ти люди багато заробляють, але не витрачають - вони вміють мовчати про свої доходи. Їх приймають за надійних і серйозних людей, тому похмурість не рахується їх недоліком.

Середа

Народились у середу в основному дуже привабливі зовні - вони вміють стежити за собою і вміють сподобатися людям. Вони ідеальні для сімейного життя - вірні, чістолюбіви і домашні. Не дивлячись на це, іноді бувають нещасні і самотні в душі, але дуже рідко це показують. Такі люди повністю віддаються родині, тому рідко бувають багаті.

Четвер

То горді і світлі люди, доброзичливо ставляться до інших, але ніколи не попросять про що-небудь. Дуже легко закохуються - можуть швидко полюбити, але так само швидко забути. Такі люди дуже хороші друзі і дбайливі батьки. Для них мета не виправдовує засоби, а найголовнішим вважають затишок і спокій. У кар'єрі домагаються небагато.

П'ятниця

Люди, які народилися в п'ятницю відразу впізнаються по величавої ході і широко розкритим очам. Такі люди поводяться як начальники, навіть якщо працюють секретарем. Досить творчі люди, люблять хороші книги, а головне - дуже мрійливі. Дуже старанні, тому в навчальних закладах найчастіше відмінники.

Субота

Суботні люди відрізняються лінню і труднощами на підйом. Вони бувають грубі, люблять відпочивати за чужий рахунок. Але тим не менше роблять вони це не зі зла, і часто вміють загладити свою провину. Володіють відмінною фігурою і гнучкістю, мають густі гарне волосся, а також відмінний смак в одязі.

Неділя

Якщо Ви народилися в неділю, то у Вас за спиною дуже сильний ангел-хранитель. В основному, в цей день народжуються люди з дуже щасливою долею. Вони дуже довго живуть, і серед них видатні вчені, політики і музиканти. Вони дуже харизматичні, люди їм вірять, і вони виправдовують їхні сподівання.

Додати коментар

Ім'я (обов'язкове)

E-Mail (обов'язковий)

Підписатися на повідомлення про нові коментарі

Оновити

Ezoterica. com. ua

Улюбленці Венери або люди, що народилися в п'ятницю

Характер

У цих людей завжди багато друзів. Навколишні живлять до них теплі почуття, тому тягнуться до харизматичних венеріанців, які і самі не проти згуртувати навколо себе якомога більше близьких.

Що важливо в житті такої людини?

  • Родина. Такий характер цієї особистості, що вона відчуває потребу в близьких людях. При цьому вона готова не тільки брати, але й віддавати, стати надійною опорою для свого партнера, незалежно від того, йдеться про жінку або про чоловіка;
  • Самостійний вибір професійної діяльності. Зазвичай народжені в п'ятницю мають крім краси ще й чималими здібностями, тому вони і намагаються знайти саме ту професію, яка дозволить їм розкрити свій потенціал. Змусити таку людину піти іншим шляхом практично неможливо. Варто сказати, що ці особистості притягують гроші, тому, яку б кар'єру вони не вибирали, вона завжди буде приносити непоганий дохід;
  • Побут. Для венеріанців важливо жити в комфортних умовах, які зазвичай він забезпечує сам і для себе, і для своєї сім'ї;
  • Допомога іншим. Надає він її не для того, щоб виявити показне милосердя, заробити «галочку» перед Творцем, а тому, що їх сутність потребує цього.

Серед народжених в п'ятницю нерідко зустрічаються прийомні батьки для діток-сиріт. Беручи в сім'ю малюка, вони керуються як бажанням того, щоб їх осередок суспільства була якомога більше і дружніше, так і потребою допомогти тим, хто слабший. Венеріанці володіють лідерськими якостями, при цьому у них весела вдача, вони прості і легкі в спілкуванні. Ще одна важлива характеристика народилися в 5-й день тижня - тяга до стабільності. У зв'язку з цим на роль своїх близьких вони шукають людей вірних і надійних, і самі готові вести себе відповідно.

Як заповіла їм Венера, «підопічні» цієї планети є цінителями краси, тому і до своєї зовнішності відносяться вимогливо. Перш ніж вирушити на будь-яку зустріч або просто вийти на вулицю, венеріанці будуть довго розглядати своє відображення в дзеркалі, перевіряючи, ідеальний чи їх образ, шукаючи відповідність найдрібніших деталей.

Астрологи стверджують, що одна з характеристик людей, які були народжені в п'ятницю - подвійність натури.

Як проявляється подвійність?

  • Іноді поряд з непереборним бажанням комусь допомогти, так само яскраво у них може проявитися лють, агресія. Коли ці почуття відступлять, венеріанець буде відчувати гіркоту і картати себе за подібні емоції;
  • Незважаючи на те що народжені в п'ятницю особистості зазвичай вельми здатні, вдумливі і розважливі, іноді в підкоренні ще більших вершин їм заважає лінь;
  • Будучи людьми в собі впевненими, вони все ж вразливі і ранимі, тому гостро реагують на критику на свою адресу;
  • «Підопічні» Венери часто дають поради оточуючим, швидше за все, тому що їх доля не байдужа цим людям, хоча самі часто ігнорують ці ж рекомендації.

Здебільшого подвійність характеру проявляється у що з'явилися на світ під час заходу сонця.

Народженим в п'ятницю варто пам'ятати, що рік, який починається з цього дня тижня, є максимально успішним для них - покровителька подарує масу можливостей, і їх потрібно не упустити.

Щоразу цей день тижня дарує венеріанців відчуття радості, гармонії, щастя.

Доля і здоров'я

Багато в чому на цих людей впливає Земна Венера, що дає їм потяг до прекрасного, і наближає їх до Венери Небесної, породжує красу душі. У зв'язку з цим свою професію вони нерідко пов'язують з красою.

З венеріанців виходять відмінні дизайнери, модельєри, а нерідко вони тяжіють до професій, пов'язаних з природою, рослинами, ці люди близькі до мистецтва.

Люди п'ятниці прагнуть жити в комфорті, але обмежити їх тільки побутом, турботами і проблемами, пов'язаними з ним, неможливо. В силу впливу своєї покровительки вони завжди потребують нові захоплення, емоції, враження.

Чи не намагайтеся обмежити людини п'ятниці в його прагненнях, адже допитливий характер, подарований Венерою, і доля, повна переживань, нерозривно пов'язані у людей, народжених в п'ятницю.

Вони нерідко піддаються стресам, а від цього страждає нервова система, серце. Крім того, у них можуть зустрічатися захворювання нирок, сечового міхура, печінки.

У немолодому віці люди п'ятниці можуть зіткнутися з хворобами опорно-рухового апарату.

Відносини

Якщо ваша друга половинка або хтось із близьких народжений в 5-й день тижня, вам варто знати про те, як правильно вибудувати відносини з цією людиною.

Подаруйте йому тепло і турботу, і венеріанець відповість вам тим же. Не варто дошкуляти його ревнощами, недовірою.

Незалежно від статі, ці люди вважають за краще спілкуватися і дружити з жінками. Особливо важливе спілкування з ними для молодого венеріанців, але це зовсім не означає, що у вас є привід для підозр його в зраді - узи з ним дуже міцні. Жінки, що народилися в 5-й день тижня, теж зазвичай більше тяжіють до спілкування з представницями своєї статі.

«Підопічний» цієї планети оцінить щирість, а ось фальш він розпізнає швидко. Якщо ваша дитина народжена в цей день тижня, з самого дитинства привчайте його до праці, щоб в ньому не розвивалася лінь.

Народжені в п'ятницю 13-го числа

Цієї дати багато хто побоюється. Проте, якщо ви з'явилися на світ в цей день, переживати не потрібно. Астрологи стверджують, що люди, які були народжені в п'ятницю, 13-го числа мають прекрасну інтуїцією. Історії, кінематографу, мистецтву відомі багато особистості, що з'явилися на світ в цю дату, і домоглися величезних успіхів на своєму терені.

Що стосується небезпеки, яка, на думку деяких забобонних людей, може переслідувати протягом усього життя, вона надумана. Багато людей навіть вважають такі дні своєї щасливої ​​датою, з якою пов'язані багато радісні події в їхній долі.

Якщо ваше чадо з'явилося на світ 13-го числа в п'ятницю, з самого дитинства шукайте в ньому талант - він обов'язково повинен у нього бути. З самого дня його народження думайте тільки про позитивний і нічого не бійтеся. Повірте в те, що ваш малюк спочатку захищений від будь-яких негараздів і неприємностей, а в житті його чекає тільки успіх. І все ж деякі люди не можуть впоратися зі своїми емоціями, викликаними забобонами. Якщо ви входите в їх список, в кожен свій день народження, який випадає на 5-й день тижня, проводите такий ритуал.

Вставши вранці і не встигнувши вмитися і причесати волосся, запаліть блакитну свічку (можна іншого кольору, але не помаранчеву і не червону). Над нею 13 разів прочитайте змову, в якому потрібно просити цей день тижня принести вам щастя, здоров'я, благополуччя, матеріальних благ і всього того, що ви хочете.

Залиште свічку догореть. При цьому можете не залишатися поруч з нею, а коли вона згорить, віднесіть її на перехрестя і залиште там. До цього ритуалу мало хто вдається, адже в більшості своїй люди абсолютно не бояться своєї дати народження. Людина, що з'явився на світ в п'ятницю, перебуває в гармонії з собою і світом, він успішний, щасливий, везучий.

Якщо вам пощастило стати його другою половинкою або іншому, будьте впевнені, що частиною своєї гармонії і удачі він поділиться з вами.

Матеріали по темі

Mjusli. ru

Народжені в п'ятницю

Всіма хто народився в п'ятницю протегує Венера. Вона наділяє їх даром - любові, любити і бути коханими. Цей добрий дар, буде з ними все їхнє життя, вони будуть любити і його, буде миле. Також вона наділяє їх красою, навіть якщо народжений в п'ятницю і не красивий, він все одно буде мати шармом, чарівністю, харизмою. Під час розмови з ними, буде здаватися, що вони спокушають вас, навіть якщо вони цього і не роблять. Вони дуже балакучі, люблять поговорити і отримують від цього задоволення. Живуть вони заради близьких для них людей, допомагають їм, дають їм відчути як добре жити, що треба жити і отримувати від життя радість і відчувати себе щасливим. Вони обожнюють затишок, стабільність, сталість. Люблять свою сім'ї і близьких. Уміють згуртувати людей навколо себе. У них присутня удачі у фінансовій сфері, і часто вони передають цю удачу своїм партнерам.

Вони самі здатні вибирати, де їм робити кар'єру. Але найбільше їм пощастить в тих напрямках, де потрібно працювати з грошима.

Немає сенсу ревнувати, тих хто народжений в п'ятницю. Тільки повна свобода і домашній затишок зможуть утримати їх. А чи не склоки і скандали.

Goroskop2.com

У цій статті ми поговоримо про значення дня тижня, в який Ви народилися. Цікаво, що день тижня в цьому випадку, визначає Ваш біоенергетичний потенціал, характер і сферу діяльності, в якій Вас чекає успіх, одним словом, практично все Ваше життя можна переглянути за днями тижня Вашої появи на світло.

Люди, народжені в понеділок: протиріччя і відданість

Людьми, народженими в понеділок, керує Місяць. Сумніви і сум'яття - ось основні риси характеру тих, у кого день народження в понеділок. Багато з них не можуть подолати душевних протиріч, тому не досягають тих висот в житті, яких могли б домогтися, якби вчасно розібралися в собі. У емоційності і відкритості їм немає рівних. Такі люди дуже товариські. У них багата фантазія, яку вони чомусь не завжди демонструють оточуючим. Люди, народжені в цей день, легко пристосовуються, як правило, є відомими і їм комфортно в цьому положенні. Поруч з собою вони хочуть бачити тільки сильну особистість, тому іноді страждають від самотності, так як мало хто готовий брати на себе відповідальність за їхнє життя. У відносинах цінують тепло і затишок, і дуже віддані своїй другій половинці.

Люди, народжені у вівторок: завзятість і амбіції

Народжені у вівторок живуть під знаком Марса, планети воїнів. Їх характер відрізняється завзятістю, наполегливістю, а іноді і агресивністю. Однак ці люди можуть сумніватися в своїй правоті і правильності своїх рішень. Найчастіше ті, у кого день народження у вівторок, потребують підтримки. Про таких людей дуже часто говорять «спочатку робить, потім думає». Другою половинкою для народженого у вівторок може стати м'який, ненав'язливий і доброзичлива людина, в цьому випадку, безсумнівно, буде повна гармонія у відносинах. Вдалий шлюб може принести багато перспектив, як в роботі, так і в громадській діяльності.

Джерело: http://astro7.ru/online-journal/astrologia/znachenie-dnya-nedeli-rozhdeniya. html

Люди, народжені в середу: розміреність і завзятість

Народженим в середу протегує планета Меркурій. Вони щасливі в науці, в бізнесі, люблять вчитися і набиратися досвіду, але виглядають скоріше консерваторами, ніж людьми, відкритими всьому новому. Такі люди дуже наполегливі, з дитинства вони мріють домогтися успіху, і протягом усього життя планомірно йдуть до своєї мети. Від такої передбачуваною і динамічного життя багато хто з них згодом втомлюються. І ось тут відбувається наступне: ті, чий день народження - середа, дають вихід накопичилася з роками (аж ніяк не позитивною) енергії. Потім все повертається «на круги своя». Про почуттях тут говорити не варто. Люди середовища кілька небезпечні в шлюбі, їм необхідно давати можливість зрідка йти в сторону від відносин, тоді в подальшому в цій парі все буде добре і стабільно.

Люди, народжені в четвер: послідовність і лідерство

Планета Юпітер протегує всім народженим в четвер. Для людей цього дня характерні високі організаторські здібності. Вони добиваються великих успіхів в політиці і сфері управління. До таких людей тягнуться більш слабкі, що зміцнює лідерські якості. Ті, у кого день народження - четвер, можуть передбачати майбутнє. Негативними рисами можна назвати роздратування і впертість, що іноді доходить до абсурду. Хоча ці люди логічні і послідовні. У сім'ї вони владні і не завжди терпимі. З ними буде комфортно жити веденим людям. Народженим в четвер необхідно поступатися і краще не потрапляти на зраді.

Люди, народжені в п'ятницю: легковажність і життєрадісність

Людям, народженим в п'ятницю, протегує Венера. У цієї планети є великий дар - вона наділяє мистецтвом любити і бути коханими. Такі люди отримують від життя задоволення. Вони не сумують і не люблять страждати. Оптимістичні, життєрадісні і дуже привабливі. У характері тих, у кого день народження - п'ятниця, спостерігається грайливість і несерйозність. Удома вони створюють затишну атмосферу, намагаються оточити себе близькими і друзями. Людей п'ятниці не можна прив'язувати до себе, треба давати їм свободу вибору, тоді вони з радістю подарують любов і домочадцям, і друзям. Ревнивці з такими людьми не зможуть довго бути поруч. Людям цього дня завжди щастить в грошах, в роботі з ними дуже комфортно.

Люди, народжені в суботу: інтелект і працьовитість

Планета Сатурн бере під своє заступництво народжених в суботу. Це сильні люди, здатні винести багато. Їх характеризують величезна працьовитість, талант і неабиякий розум. Поступовість і розміреність - ось те, що цінують такі люди. Їм не підходить роль начальника. Народженим в суботу не завжди щастить в особистому житті, так як вони вважають шлюб кінцевою метою відносин і безініціативні в сімейному житті. Ті, у кого день народження - субота, люди крайнощів: або пристосовуються, або шумно відстоюють свої інтереси. Їм необхідно розмірено вести себе і вдома, і на роботі, тільки тоді вони можуть відчути себе щасливими. У більш зрілому віці вони відчувають себе набагато гармонійніше, ніж в молодості.

Люди, народжені в неділю: безтурботність і везіння

Народженим в неділю завжди тепло, адже вони знаходяться під заступництвом Сонця. Енергійні і щасливі, про таких кажуть «улюбленці долі». Однак їх нерідко наздоганяють невдачі. З чим це пов'язано? Вони часто схильні вести безтурботний спосіб життя, не докладаючи зусиль для забезпечення свого майбутнього. Деякий час вони приймають дари понад, а потім життя починає з них питати по повній програмі. У характері проявляється лінощі, небажання реалізовуватися в сім'ї і в професійному аспекті. Ті, чий день народження - неділя, можуть втратити можливість проявити себе. Виховувати дітей воскресіння треба строго, допомогти їм у виборі майбутньої професії і привчити до працьовитості. Тільки в цьому випадку в майбутньому ці люди можуть стати щасливими і успішними. Головне завдання - зустріти розумного і вимогливого супутника життя, з владним характером.

У якій би день тижня Ви не народилися, головне, потрібно навчитися сприймати себе такими, які Ви є, і намагатися змінюватися в позитивному аспекті, роблячи своє життя яскравішим і гармонійніше!

Astro7.ru

Астара (Народжений в п'ятницю)

Згідно фінікійського зодіаку, Астаріта постійно протистоять існуючим порядком. Вони не цінують того, що їх оточує і що допомогло їм подорослішати і знайти самостійність. Люди цього знаку більше довіряють хаосу і анархії, ніж державі до найсуворіших законів і ідеальним порядком. Правила, дисципліна, закони викликають у них огиду.

Астаріта - дуже сильні союзники хаосу. Вони завжди відрізняються розвиненим інтелектом і природним магнетизмом. Люди-Астаріта чудово викладають свої ідеї, змушують інших в них вірити і боротися з усім, що їм суперечить. Природа дарує Астаріта не просто задатки лідера, вона нагороджує їх талантом, який дозволяє створювати вірні армії з абсолютно незнайомих людей. Всі представники цього знака досконально володіють ораторським мистецтвом, багато хто з них здатні гіпнотизувати людей.

Часто діяльність Астаріта призводить до несподіваних результатів. Він зі злістю встромляє ніж в тіло суспільства, але не вбиває його, а видаляє небезпечну пухлину. Він намагається показати всім, яких помилок припустилися керівники в країні, які недоліки існують в суспільному устрої. А чиновники і правителі враховують всі його грізні зауваження, усувають головні недоліки і намагаються більше не повторювати помилок. Фінікійці вірили, що тільки завдяки Астаріта можна створити ідеальне суспільство.

Підписка на гороскопи

Horo. ua

Наскільки залежить доля людини від дня його народження / U-MAMA. RU

Наш характер визначають зірки, час народження і дата, але також великий вплив на долю і характер має день тижня, в який ми народилися. Більш того, за твердженням психологів, в залежності від того в який день народилися ви і ваш обранець, ви можете судити про вашу сумісності і про майбутнього спільного життя.

Понеділок

Отже, якщо ви народилися в понеділок - покровителькою цього дня є Місяць. Місяць мінлива і відповідно це накладає відбиток і на ваш характер. Люди, що народилися в понеділок, схильні до частої зміни настрою і перепадів енергії, це чутливі і романтичні натури. Люблять смачно поїсти і добре одягнутися, чуттєві задоволення займають далеко не останнє місце в їхньому житті. Громадська думка для таких людей грає величезну роль. Це примхливі і уперті особистості, але в той же час вони чуйні і завжди готові прийти на допомогу. Як сексуальні партнери вони ласкаві й романтичні.

Ідеальним партнером, для людини яка народилася в понеділок, будуть люди п'ятниці і вівторка. Такий союз подарує розуміння і стабільність. Суботні та недільні партнери вам також підійдуть, але союз з цими людьми буде припускати постійну роботу над відносинами. На партнера, який народився в суботу вам не доведеться покладатися, якщо ви готові взяти кермо влади в свої руки - тоді у вас є всі шанси прожити довго і щасливо. Що стосується недільного обранця, то тут доведеться оточити партнера надмірною турботою і увагою, якщо ви готові змиритися з роллю няньки, тоді це ваш партнер!

Люди, що народилися в п'ятницю, середу та четвер не підходять для тривалих і серйозних відносин. Незважаючи на те, що партнер народився в п'ятницю може стати для вас любов'ю всього вашого життя, на жаль, ці відносини з часом приречені на провал. Людина четверга буде до вас надмірно критичний, а партнер народився в середу, буде вам підносити не завжди приємні сюрпризи, вам у всьому доведеться під нього підлаштовуватися.

Вівторок

За цей день відповідає войовнича планета Марс, тому не дивно, що народилися у вівторок, запальні, примхливі, люблять командувати і мають твердий характер. Часом їх вчинки досить складно пояснити, вони люблять динаміку і яскраві враження. У партнерських відносинах, як правило, ці люди не прості, через свого складного характеру. В інтимних стосунках їм часто не вистачає романтизму і ласки, з причини своєї гіперактивності, секс представники Марса віддають перевагу швидкому і жорсткий. Партнеру може здаватися, що вони більше займаються сексом заради власного задоволення і їх мало турбують почуття інших, частково в цьому є частка правди...

Ідеальне поєднання для людей вівторка - це понеділок. М'який характер Лунарії здатний адекватно сприйняти норовливого і жорсткого марсіанина. Поєднання вівторок / вівторок, можливо лише в тому випадку, якщо один з партнерів прийме лідерство іншого. Також вас чекають взаємини наповнені розумінням і любов'ю, з людиною, що народилася в четвер. Партнер, що народився в середу, вас буде дратувати своєю легковажністю і непостійністю. Суботній партнер не стане миритися з вашим домінуванням і прямотою, тому довготривалі стосунки навряд чи можливі. Люди п'ятниці та неділі зосереджені в основному на себе коханих, тому якщо ви готові в них «розчинитися», то може бути щось у вас і вийде.

Середа

Вам протегує Меркурій, а значить, наділяє вас красномовством, легковажністю, легковажністю. Проблем зі спілкуванням у вас бути не повинно. Як правило, Меркуріанци в життя і любові мають купу знайомих і шанувальників, завдяки своїй комунікабельності та привабливості. Ви сповнені нових ідей, вам подобаються зміни і спілкування. Меркурій розвиває в людині цікавість і наділяє прекрасної сприйнятливістю до мов і інформації в цілому. У сексі такі люди теж вважають за краще нововведення і експерименти, їм складно обмежитися одним партнером...

Ідеальним партнером для вас стане людина, народжена в п'ятницю і в неділю. Спільність інтересів, життєрадісність і невгамовна енергія зроблять цей союз цікавим у всіх відносинах. Для людини, яка народилася у вівторок, ваш спосіб життя буде неприйнятний, якщо ви погодитеся жити за його правилами - союз можливий. Споріднена душа народженого в середу буде пред'являти вам ті ж претензії, що і ви їй. Якщо навчитеся жертвувати інтересами заради один одного - доживете разом до сивого волосся.

Партнер народжений у четвер - це ваша повна протилежність і хоча всім відомо, що протилежності притягуються, зберегти такий союз буде досить складно, ви занадто різні. До людини народженому в суботу у вас може бути сильний потяг і якийсь час такий союз буде мати право на життя, але на жаль, для тривалих стосунків однієї фізичної пристрасті не достатньо.

Четвер

У четвер народжуються справжні сім'янини. Покровитель цього дня - Юпітер, він наділяє людину серйозністю, упевненістю в собі, організаторські здібності, прагнення до лідерства, справедливістю. Ці люди вселяють довіру. Вони люблять стабільність і до змін і нововведень ставляться з обережністю. У відносинах люблять постійність, правда, приходять до цього не відразу, звичайно в молодості мають багато захоплень. У сексі не люблять поспіху, романтична обстановка і любовні прелюдії для них маю важливе значення. Люблять подорожувати. Духовність і співчуття для цих людей стоять на першому місці, тому вони нерідко займаються благодійністю і місіонерством.

У вашому випадку дуже перспективний союз буде з партнером, народженим в суботу. Тут буде і пристрасть і розуміння і повагу. Непогані перспективи з партнером, народженим у вівторок, правда, цей чудовий союз може зруйнувати ваша неприборкана ревнощі. Непогано четвер поєднується з п'ятницею, правда вам доведеться пристосовуватися до мінливих смакам партнера адже у нього - 7 п'ятниць на тижні! Якщо ви до цього готові - вас чекає цілком гармонійне життя.

А ось народжені в середу, четвер і неділя - вам абсолютно не підходять. Союз з цими партнерами звичайно можливий, але! Партнер народжений в середу, швидше за все, не буде терпіти вашого лідерства та переваги над ним, у народженого в четвер з вами багато спільного і саме тому вам буде досить складно разом.. вчитеся поступатися і тоді з'явиться шанс на тривалі відносини. А ось з неділею настільки мало точок дотику, що тут можна впевнено сказати - майбутнє досить туманно.

П'ятниця

Покровителька П'ятниці Венера, тому народжених в цей день, вона наділила чарівністю, умінням знаходити спільну мову з іншими, життєрадісністю, гарним голосом і артистизмом. Для таких людей дуже важлива зовнішня краса, це стосується всього: речей, природи, партнерів. Зазвичай в п'ятницю народжуються люди мистецтва, актори, миротворці. Це люди надійні, на яких завжди можна покластися. Секс у таких людей повинен бути пофарбований романтичними фарбами, вони обожнюють довгі любовні ігри, часто захоплюються і закохуються.

Найбільш романтичний і чуттєвий союз у вас вийде з людиною, народженим в понеділок. Також ідеально вам підійде партнер, який народився в суботу, він оточить вас турботою і любов'ю - це та людина, на якого ви завжди зможете покластися. Партнер, народжений у вівторок, буде від вас вимагати підвищеної уваги до своєї персони. Поєднання п'ятниця / середовище Цікавинки в усіх відношеннях, відносини будуть яскравими, наповнені почуттями і романтикою, але союз не буде стабільним. Партнер, народжений в четвер, навряд чи знайде з вами взаєморозуміння, занадто велика різниця в смаках. П'ятниця / п'ятниця поєднання складне, взаємні звинувачення і недовіра зрештою зруйнують ваш союз. Поєднання п'ятниця / неділя цілком прийнятно, єдиною загрозою вашому союзу можуть стати родичі вашого партнера.

Субота

За Суботу «відповідає» планета Сатурн. Ця планета протегує вченим і вчителям, психологам, філософам. Людям серйозним і відповідальним. Це люди тверді і рішучі, вони не люблять галасливі компанії і сумнівні знайомства. У відносинах постійні, до сім'ї та шлюбу підходять дуже серйозно. Вони не закохуються з першого погляду, навіть в справах серцевих вміють зберігати ясний розум, покладаючись на логіку і розум. Сексом, як правило, народжені в суботу починають займатися пізніше, ніж інші, тому що питання партнерства і відносин в їхньому житті відіграє величезну роль.

Якщо ви з'явилися на світ в суботу, ідеальними партнерами для вас стануть народжені в понеділок, середу і неділю. Ці партнери будуть розділяти ваші погляди на життя, ви будете добре доповнювати один одного. Партнер народжений у вівторок подарує вам відносини наповнені пристрастю і емоціями, але на жаль, такі відносини не будуть довгостроковими. Різниця в поглядах і занадто різні відношення до партнерства послужать поштовхом до розриву.

Союзу четвер / субота не буде вистачати взаєморозуміння, якщо ви готові завжди йти назустріч партнеру і багато йому прощати, союз можливий. Партнер народжений в п'ятницю, може вас зачарувати і навіть закохати в себе, але будьте обережні - цей обранець здатний розбити вам серце. Ну а такий же як і ви, суботній партнер, буде вам постійно протистояти, пред'являти претензії і навіть дорікати. Якщо ви зумієте перебороти образи і розчарування - союз буде досить тривалим.

Неділя

Неділя - цього дня тижня протегує Сонце. Ці люди вміють бути щасливими і радіти кожній миті. У таких людей до всього творчий підхід. Вважається, що ці люди щасливці, так як вони при народженні отримали заряд сонячного світла, негаразди і розчарування в їх житті короткочасні, а успіх і радість борги. Люди, що народилися в цей день, мають схильність до творчих професій, з них виходять непогані лікарі та вчителі. У відносинах з партнером вони намагаються бути кожен раз новими, правда, вимагаю до себе постійної уваги.

Вас чекає рівна і спокійне життя з партнером, народженим в понеділок, правда цей союз буде без бурхливих емоцій і пристрастей. Досить цікавий союз буде з партнером, народженим в середу, адже він не любить одноманітності і нудьги, а ви в свою чергу теж вмієте урізноманітнити життя коханої людини, тому такий союз буде багатообіцяючим. Неділя / неділя ідеальний варіант незважаючи на те, що ви дуже схожі. Уміння радіти життю і бути оптимістами збереже ваш союз на довгі роки.

Партнер, що народився в п'ятницю, може підкорити вас з першого погляду і якщо таке станеться - ви будете дуже довго разом. А ось якщо відносини дадуть тріщину, не варто навіть намагатися їх врятувати. У такому союзі або ладиться відразу, або вже не буде нічого доброго. Також вам підійде партнер, який народився в суботу, правда, якщо ви будете один одного прощати, і не станете впадати в амбіції. А ось вівторок і четвер вам не підходять зовсім. Перший партнер буде до вас чіплятися з приводу і без приводу, а другий спробує підкорити собі.

Джерело: Астроцентр "Меридіан" Http: // www. astromeridian. ru /

Www. u-mama. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...