Чи можна годувати дитину вулиці можна дитині Про вагітність і пологи

Головна » Виховання дітей

Чи можна годувати дитину вулиці можна дитині

Євген Комаровський: «Іноді перед сном дитини корисно ситно нагодувати»

Нормальна температура повітря в дитячій - 18-20 градусів. У приміщенні, де спить дитина, повинно бути свіжо і прохолодно

Кожен день маленький чоловічок дізнається щось нове. Для цього йому необхідно багато сил і енергії. Про те, наскільки важливий для дитини здоровий сон, знає кожна мати. Що робити, щоб сон малюка був міцним? Як його відучити спати з батьками і в якому віці це потрібно робити? На ці та інші питання ФАКТАМ відповів відомий харківський Педіатр Євген Комаровський .

- Мами дуже часто у мене запитують: Що робити, якщо дитина зовсім не спить? На це відразу хочеться заперечити, що сон - така ж природна потреба організму, як повітря, їжа і вода, - пояснює Євген Олегович. - Коли малюк не дуже міцно спить вночі, значить, недостатньо втомився. Повірте, якщо після насиченого дня дитини викупати в теплій воді, добре погодувати, напоїти, одягнути в теплу піжаму і зробити масаж, він буде солодко спати всю ніч. Якщо ж серед ночі малюк часто прокидається і просить їсти, можна спробувати протягом дня трохи зменшити його порції, а перед сном ситно погодувати. Відомо, що наїдатися на ніч не варто. Однак це правило відноситься до дорослих, а у маленьких дітей трохи інший обмін речовин. Не потрібно боятися годувати дитину безпосередньо перед сном, але все повинно бути в міру.

- До якого віку можна дозволяти дитині спати з батьками?

- Золотий сон - це коли спиться добре і батькам, і малюкові. Інтереси родини не передбачають сон дитини в одному ліжку з мамою і татом. Природно, перший час дитяче ліжечко повинна перебувати в кімнаті дорослих. Коли дитині виповниться рік, бажано виділити йому окрему кімнату, якщо дозволяють житлові умови.

Часто малюк серед ночі встає і приходить до мами. Але якщо батьки вирішили, що дитина повинна спати окремо, його потрібно спокійно віднести в дитяче ліжечко. Такі дії необхідно повторювати до тих пір, поки дитя не зрозуміє: рішення батьків зміні не підлягає. Практика показує, що протягом трьох днів дитина адаптується до нових умов і правил. Головне - витримати його капризи протягом цього часу. Кричати при цьому не потрібно. Якщо ж батьки здаються, це означає, що характер малюка сильніше дорослого. Материнське рішення міняти не можна, і маленький домочадець повинен це розуміти.

Основні три правила педагогіки свідчать:

  • Якщо сказано немає, то ніякі крики не можуть змінити ні на так. Уникайте категоричних рішень. Наприклад, якщо малюк попросився на руки, не варто відразу ж говорити йому немає, проте через півгодини або завтра потрібно підняти його на руки. Треба пояснити малюкові, що ви зараз втомилися і візьмете його на руки іншим разом.
  • Ні - завжди означає немає. Скажімо, сьогодні щось не можна брати в руки або чіпати, і завтра це теж не можна.
  • Єдність дорослих: якщо мама сказала немає, то тато не повинен говорити так. Для початку варто дорослим домовитися між собою, а потім виховувати дітей.

- Чи можна спати з відкритим вікном?

- Так. Однак важливо, щоб ліжко не стояла в прямий струмені повітря. Дитину можна одягнути в теплу піжаму. У приміщенні, де знаходиться малюк, ні в якому разі не повинно бути душно. Якщо ж ваше чадо розкривається - значить, йому жарко. Допускати такого не варто. Нормальна температура повітря в дитячій - 18-20 градусів, а вологість - приблизно 50-70 відсотків. Температура в кімнаті дорослих повинна бути трохи вище. Це, до речі, ще один плюс окремої дитячої.

Якщо дитина скаржиться, що не може вдихнути глибоко, на повні груди, значить, повітря в його кімнаті дуже сухе. У такому випадку з малюком варто більше гуляти, провітрювати приміщення, робити вологе прибирання. Для повноцінного сну не раджу економити на підгузниках - дитина не повинна бути мокрим.

- Як часто потрібно бувати на свіжому повітрі?

- Гуляти на вулиці з дитиною необхідно кожен день. Винятком можуть бути дні, коли малюк хворий. Якщо температура тіла вище 37 градусів, виходити на вулицю не рекомендується. Але в квартирі при цьому має бути свіжо і прохолодно. Після хвороби важливо не засиджуватися вдома.

- Яким має бути спальне місце дитини?

- Є кілька головних вимог: жорсткий матрац, малюк не повинен спати на подушці до двох років - таким чином краще формується правильна постава. На поставу також впливає взуття: супінатори - відмінна профілактика плоскостопості. Якщо ж дитина бігає по квартирі босоніж, в цьому немає нічого страшного.

- До якого віку необхідно стерилізувати іграшки?

- Цього зовсім не потрібно робити. Зрозуміло, перегинати палицю не варто, але слід пам'ятати: чим стерильний продукт і більше чистоти навколо дитяти, тим вище ризик розвитку алергічних реакцій.

Чи можна годувати дитину на вулиці?

Люди вже деякий час досить запекло сперечаються, можна або не можна годувати дитину на вулиці і при чужих людях? Насправді ситуація і її інтерпретації дуже розмиті, тому варто внести якусь конкретику в те, що відбувається.

Перво наперво завжди пам'ятайте, якщо ваша дитина хоче їсти, а сховатися від сторонніх очей можливості немає - не соромтеся, бо це питання здоров'я вашої дитини, а навколишні як небудь процес годування вашого чада переживуть. Просунуті матусі яким потрібна Купити дитяче ліжечко . які бували в різних ситуаціях беруть з собою на прогулянку спеціальний одяг з «кишенькою» під годування дитини або хустку. До речі, ідеально підходять під такі випадки хустки легкі та яскраві, зайняті матусі можуть доглянути італійські хустки в інтернет-магазині. Потім просто прикриваєте груди і голову дитини хусткою, так спокійно відпочиваєте на лавочці.

Інше питання, коли матусі принципово байдужі почуття оточуючих людей. Потрібно пам'ятати, що проживаючи в дуже багатогранному суспільстві і оголюючи груди, нехай і для годування дитини, можна зіткнутися з серйозними проблемами заходять трохи далі осуду, нерідкі випадки коли на жінок, що годують нападали чоловіки з трохи консервативним настроєм, також можуть і оштрафувати за хуліганство, що в порівнянні з першою крайністю не біда. Тому прикривати процес годування - це ще і питання безпеки.

Пам'ятайте, що обидві крайності «бути за і бути проти» годування на вулиці абсолютно правильні і логічні, тому не варто вступати в жаркі дебати з приводу цього питання.

Не забувайте і про те, що є міста в яких складнощами молодих мам цікавляться, для них є пеленальні відділення в парках, торгових центрах і навіть громадських туалетах, тому варто дізнатися заздалегідь, можливо ваше місто теж активно допомагає мамам налагодити комфортний побут поза домом.

Насправді майже всі проблеми викликані народженням дитини цілком собі можна вирішити, але дуже важливо прикладати до вирішення подібних питань хоч якісь зусилля, щоб не нашкодити собі і оточуючим.

Сподобалася наша стаття? Поділися з іншими:

Чи варто годувати чи грудьми на вулиці?

Звичайно ж, прилюдно розщіпатися до пупа і сідати посеред вулиці - не найкращий варіант, але якщо дитина плаче і просить груди - то годувати однозначно варто. Просто робити це по можливості скромніші, не привертаючи особливої ​​уваги. Допомогти в цій справі може одяг для годуючих мам, хай не дуже красива, але зручна саме в плані кормежек на людях - стільки на ній всяких складочок-разрезік-витребеньок, що оголюється мінімальна частина тіла, і процес годування виходить досить-таки інтимним, що не напоказ всім.

У обране посилання віддячити

Понад рік тому

Годувати дитину грудьми варто. Це звичайна справа, буває що малюк зголоднів і подає звуки, сигналізує, що голодний, то можна спокійно грудьми погодувати, все природно, дитина підкріпиться і засне, і завжди люди з розумінням ставляться до такої ситуації.

У обране посилання віддячити

Чи варто годувати чи грудьми на вулиці? Відповісти можна однозначно - так!

По-перше, кожне прикладання малюка до грудей - це стимуляція лактації. Не важливо де, на прогулянці або удома. Важливо організувати стійкий ритм прикладань, годувань, щоб Ваш організм виробив потрібну кількість молока.

По-друге, коли Ви прикладаєте дитину до грудей, Ви повідомляєте йому. що його маленький світ - безпечний і надійний, і не залежить від місцезнаходження. По-третє, коли Ви прикладаєте дитину до грудей на вулиці - ви проводите профілактику застою молока в грудях (лактостаз), так як молоко йде з грудей, в потрібний час, не затримуючись. Ви виключаєте перенаповнення грудей молоком, яке небезпечно для лактації.

Ну і останнє, груди - це заспокоєння Вашого малюка, якщо він розплакався, а нервова система дитини куди важливіше, ніж горе.

У обране посилання віддячити

Понад рік тому

Зазвичай, за моїми спостереженнями, проти годування на вулиці або чоловіки, у яких немає дітей або вони мало часу приділяли їм і жінки в часі ГВ, або жінки, які самі не годували грудьми. Адже це так зручно! Тобі не треба бігати з пляшечками, не треба думати, чим погодувати бідного крикуна дитини, адже йому не поясниш, що зараз ми прийдемо додому і бла, бла, бла. А годувати сумішшю тільки тому, що ви пішли на вулицю, це понад дурість! Навіщо суміш, якщо є мамине, природою закладене молочко!

Годуємо, дівчатка, де зручно, де хоче дитина, пішли всі, кому це не подобається, подалі! Прикрилися і вперед!

У обране посилання віддячити

Звичайно, дитину варто годувати завжди, коли він голодний. Якщо ви боїтеся оголитися, то вправність і правильна одяг (а ще слінг або пелюшка) зроблять свою справу. Я вже на першу дитину влітку навчилася годувати її так, що навіть ніхто і не міг здогадатися, що зараз у нас відбувається. Навіть взимку таке можливо. Іноді я приходила в громадську будівлю і просила чесно, що мені потрібно погодувати дитину. Мені завжди виділяли окреме маленьке приміщення і ніхто ніколи не відмовляв.

У обране посилання віддячити

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...