Розрахувати допомогу вагітності та пологах калькулятор Про вагітність і пологи

Головна » Виплати і допомоги

Розрахувати допомогу вагітності та пологах калькулятор

Розрахунок декретних

Пропонований сервіс порталу UpJobs. Ru дозволить вам точно і оперативно розрахувати суму декретних виплат (допомоги по вагітності та пологах) співробітниці за певний період часу, з урахуванням обраних розрахункових умов. Розрахунок проводиться виходячи з останньої редакції Федерального Закону №255, яка набрала чинності з 1 січня 2014 року. Для розрахунку декретних за допомогою онлайн калькулятора береться заробіток за 2 попередніх роки. Якщо в розрахункових роках жінка перебувала у відпустці по догляду за дитиною, то один або обидва року можна замінити. Розрахунок декретної допомоги за допомогою онлайн калькулятора виконується за формулою: ДП = СДЗ * ДДО, середньоденний заробіток (СДЗ) множиться на дні декретної відпустки (ДДО). Середньоденний заробіток (СДЗ) обчислюється за формулою: СДЗ = (СЗ1 + СЗ2) / (730 - НД), сумарний заробіток за два календарні роки (СЗ1 + СЗ2), розділений на 730 календарних днів, за вирахуванням непрацездатних днів (730 - НД) , якщо такі є.

Порядок призначення, обчислення і виплати допомоги по вагітності та пологах

Калькулятор розрахунку декретних

Результати розрахунку:

Примітка до розрахунку

Результат на вашу розрахунком

Мінімум в РУСЗН (для безробітних)

Мінімум c 01.01

Максимум c 01.01

Який спосіб мотивації персоналу вважаєте найефективнішим?

Пошук роботи і організацій, свіжі вакансії в Москві на сайті UpJobs. Ru © 2012-2016. Кращі робочі місця вашого регіону!
Послуги з підбору кваліфікованого персоналу, додаванню вакансій роботодавцями та розміщення резюме шукачами роботи абсолютно безкоштовні.
Сьогодні на сайті: 52214 вакансій від провідних компаній, 6396 резюме здобувачів, 31685 роботодавців, 71 видів навчання, 7586 товарів і послуг організацій
При повному або частковому використанні матеріалів сайту дозволяється тільки при узгодженні з адміністрацією проекту. 14+

Я вже реєструвався (лась)
Увійти в свій особистий кабінет

Шановні користувачі!
Увійдіть, щоб скористатися всіма перевагами порталу «Робочі місця». Реєстрація займе не більше хвилини, після чого Ви зможете розміщувати вакансії або резюме на сайті, знайти цікаву і високооплачувану роботу або підібрати фахівців в свою компанію. Крім того, Ви зможете розповісти про свою компанію, про пропоновані товари або послуги. Виберіть мета вашої реєстрації і заповніть всі поля форми.

Мета реєстрації:

Щоб увійти в особистий кабінет введіть email і пароль.

Онлайн калькулятор декретних 2016, розрахунок декретних, декретні виплати в 2016 році

Калькулятор розрахунку декретних у 2016 році

Хочете швидко розрахувати допомогу по вагітності та пологах (лікарняний лист) і щомісячну допомогу по догляду за дитиною до 1,5 років у відповідності з усіма затвердженими правилами на 2016 рік? Скористайтеся, представленим нижче, безкоштовним декретною калькулятором онлайн.

Після введення необхідних даних про заробіток за 2 розрахункових року калькулятор декретних розрахує автоматично суму обраного допомоги. Враховуються всі необхідні обмеження. Наприклад, якщо сума допомоги по догляду за дитиною до 1,5 років виявилася менше мінімального значення, встановленого законодавством, калькулятор декретних підкаже про це і запропонує мінімальну місячну суму допомоги до 1,5 років. Також можна побачити підказки з посиланнями на статті нормативних документів.

Розрахунок декретних відповідає чинному законодавству. Даний декретну калькулятор підтримується в актуальному стані і надано нашим партнером - СКБ Контур і є складовою частиною сервісу Бухгалтерія. Контур. Сервіс Бухгалтерія. Контур легко вважає зарплату, лікарняні та відпускні, дозволяє вести облік співробітників і дивідендів, нараховувати зарплатні податки і внески, готувати і відправляти звітність по співробітниках в ПФР, ФСС і ФНС, а також багато іншого. Це дуже зручно. Дізнайтеся про всі можливості і переваги повної версії онланйн Бухгалтерії. Контур, скориставшись безкоштовним пробним доступом на 30 днів, а в разі оплати сервісу Ви отримаєте ще 3 місяці в подарунок від нашого сайту. Для цього при реєстрації введіть Промокод 3238 .

Як скористатися калькулятором декретних

Калькулятор декретних розраховує допомога по вагітності та пологах (лікарняний лист) і щомісячну допомогу по догляду за дитиною до 1,5 років всього за 3 кроки.

Крок 1. Вкажіть дані з листа непрацездатності, а для допомоги по догляду за дитиною до 1,5 років - дані про дитину. З 2013 року з 2-х розрахункових років виключаються періоди знаходження на лікарняному або у відпустці по догляду за дитиною. Якщо такі періоди були, вкажіть їх.

Крок 2. Вкажіть заробіток за 2 розрахункових року і інші параметри, необхідні для розрахунку середнього денного заробітку.

Крок 3. На 3-му кроці Ви побачите підсумковий розрахунок допомоги.

Крім калькулятора розрахунку декретних, Ви можете скористатися іншими нашими калькуляторами:

Ваші зауваження та пропозиції щодо поліпшення даної статті залишайте в коментарях.

Калькулятор розрахунку декретних

Калькулятор розрахунку декретних онлайн!

Розрахунок зарплати - дуже часто окрему ділянку бухгалтерії. Іноді, звичайно, і сам підприємець може робити розрахунок зарплати, однак у співробітниць несподівано або навіть раптово може з'явитися необхідність піти в декретну відпустку. І що робити? Звичайний хід розрахунків доведеться міняти. Адже розрахунок зарплати і розрахунок декретних - це різні розрахунки. Якщо такі випадки задоволене рідкісні (виходу в декрет) - то виручить Калькулятор розрахунку декретних . Все дуже зручно - потрібно зайти на сайт, внести необхідні дані (всього потрібно пройти три кроки для розрахунку декретних) і калькулятор сам все порахує і покаже результат. Просто, швидко і зручно.

Калькулятор розрахунку декретних 2014 повинен володіти такими якостями:

- По-перше . вважати правильно (інакше сенсу у використанні немає)

- По-друге . повинен завжди бути актуальним (щоб в будь-який час дня і ночі можна було скористатися ним з упевненістю, що калькулятор розрахунку декретних все порахує по-новому і як треба)

- По-третє . калькулятор декретних повинен вміти рахувати не тільки за поточний рік, а й за попередні роки (іноді потрібно робити розрахунок не тільки за поточний 2013 рік, а й рахувати по-старому)

- По-четверте . він повинен бути зручним (тут теж без компромісів, якщо вважати незручно, то як би правильно він не вмів, це може перекреслити гідності за точністю і правильності)

- По-п'яте . калькулятор повинен робити розрахунок декретних безкоштовно

Якщо у вас випадки розрахунку декретних часті, то розрахунок декретних в калькуляторі буде постійно від вас вимагати внесення даних по часу догляду, окладу і т. Д. А вам потрібно постійно робити розрахунок зарплати для штату з n-кількості осіб, розрахунок лікарняних, компенсацій, відпускних? ну і займатися складанням і здачею декларацій в ПФР і ФСС і т. п. А відволікатися на розрахунок декретних - це зайва робота. І це відбувається через те, що бухгалтеру доводиться працювати то в одній програмі, то в інший. Наприклад, вважати в одній програмі, сформовану звітність перевіряти у другій, а відправляти через інтернет в третій.

І кожну з цих програм потрібно встановлювати, оновлювати, налаштовувати і т. Д. На тлі цих складнощів в 2010 році з'явився єдиний в своєму роді в Росії онлайн-сервіс для бухгалтера - Бухгалтерія Контур (до об'єднання в 2012 році, це були два сервісу Електронний бухгалтер Ельба і Еврика). Це сервіс онлайн-бухгалтерії, розроблений експертами і бухгалтерами відомої кожному бухгалтеру компанії СКБ Контур. Унікальність сервісу в тому, що зарплатний ділянку бухгалтерії можна вести онлайн!

Нижче знаходиться Калькулятор розрахунку декретних . який є частиною онлайн-бухгалтерії, але працює окремо, безкоштовно і без реєстрації (оновлюється і розвивається експертами і бухгалтерами СКБ Контур). Багато бухгалтера, а також співробітниці, що йдуть в декрет, вже оцінили зручність, точність розрахунків і красу дизайну калькулятора. З його допомогою можна легко і швидко розрахувати допомогу по вагітності та пологах (лікарняний лист) і щомісячну допомогу по догляду за дитиною до 1,5 років. у відповідності з усіма затвердженими правилами

Після введення необхідних даних про заробіток за 2 розрахункових року Калькулятор розрахує автоматично суму обраного допомоги. Враховуються всі необхідні обмеження. Наприклад, якщо сума допомоги по догляду за дитиною до 1,5 років виявилася менше мінімального значення, встановленого законодавством, калькулятор підкаже про це і запропонує мінімальну місячну суму допомоги до 1,5 років. Також можна побачити підказки з посиланнями на статті нормативних документів.

Кому буде корисний і просто необхідний калькулятор розрахунок декретних? По-перше, тим, хто збирається в декрет. Дуже часто буває так, що за плечима за останні два роки перед декретом не одна, а кілька робіт. Не рідко буває так, що зарплата виплачується одна, але тільки частина її є (було) офіційної. Все це потрібно врахувати, щоб знати і планувати, адже від розміру допомоги потім може багато залежати. Іноді хочеться перевірити розрахунок бухгалтерів і співробітників фондів, раптом щось десь загубилося, щось не було враховано і т. П. Адже в більшу сторону ніхто не порахує!

По-друге, калькулятор декретних онлайн може стати в нагоді бухгалтерам. Не всі співробітниці займаються цим (ходінням в декрет), так що особливо якщо бухгалтер веде невелике підприємство, то з розрахунками, швидше за все, доводиться стикатися рідко. Тому перевірити себе, а може і облікову бухгалтерську програму буде завжди корисно. До того ж робота з декретною калькулятором дуже проста і приємна, здебільшого, не потрібно нікуди підглядати, щось читати і перечитувати - калькулятор є частиною онлайн-бухгалтерії (на неї часто переходять з 1С і ведуть підприємства з десятками співробітників) і завжди знаходиться в актуальному стані.

Хочете, щоб на відміну від калькулятора розрахунок декретних робився натисненням однієї кнопки? Увійдіть у і тоді вам не потрібно буде вказувати коли, хто, з якої причини і т. Д. Хворів! І зможете перестати піклуватися про оновлення (Бухгалтерія Контур оновлюється ж централізовано), вивантаженнях звітів з однієї програми і загрузках в іншу (БК - обліково-звітний онлайн-сервіс), отримати незалежність від комп'ютера на робочому місці (можна щось доробити вдома!) і т. д. Все ж дані вже будуть в системі. Перший місяць роботи в онлайн-бухгалтерії - безкоштовний # 128578;

Калькулятор розрахунку декретних

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...