Результати скринінгу 1 триместру форум Про вагітність і пологи

Головна » Що можна і не можна

Результати скринінгу 1 триместру форум

Результати скринінгу I триместру (УЗД + биохим.)

Ptitca_bo .
Часто термін по УЗД не збігається з терміном за датою останніх місячних.

Це буває практично у всіх. У мене ось яка проблема: на 1 УЗД на сроке10,5 тижнів. поставили ТВП плода 3,1 мм (це більше норми, норма до 3 мм), але КТР тоді був 36мм, а пр такому значенні ТВП ще є діагностично незначним. Збільшення ТВП може в деяких випадках бути маркером хромосомної патології у плода. Генетик запропонував зробити біопсію хоріона, але я порахувала, що на підставі одного лише проведеного УЗД лягати на прокол не варто, тим більше у мене на той момент була загроза викидня. Через тиждень зробила ще одне УЗД, ТВП лікар наміряв 1,4мм. КТР 55,8, тобто можна перестати турбуватися. В цей же день здала біохімічний скринінг (ХГА, РАРР), прийшли результати з високими ризиками, хоча ХГЧ - 1,95, а РАРР - 0,64 (а норма 0,5-2,0). Начебто і результати в межах норми, а звідки тоді такі високі ризики. Гінеколог тільки руками розвела. Зробила знову УЗД при терміні вже 13,5 тижнів. КТР 78мм, а ось ТВП взагалі 4 мм. Останнє УЗД робила в звичайній жіночій консультації, причому абдомінальним датчиком (обидва інших - вагінальним). Вірити мені цього УЗД чи ні, ось сиджу, гадаю. Звичайно, все ж залежить від апаратури і в більшій навіть мірою від фахівця! Тоді як він зміряв ТВП 1,4мм фахівець УЗД в Обласному перинатальному центрі? І кому з них вірити? Всі три УЗД були експертного рівня, т. Е. 3D. Думаю тепер про амниоцентезе, але це треба чекати ще 3-4 тижні, а потім стільки ж - результату. Та й процедура ця серйозна. Може у кого були проблеми з ТВП по УЗД? І чим все закінчилося?

Ptitca_bo . Це буває практично у всіх. У мене ось яка проблема: на 1 УЗД на сроке10,5 тижнів. поставили ТВП плода 3,1 мм (це більше норми, норма до 3 мм), але КТ.

Iolka555 .
Може у кого були проблеми з ТВП по УЗД? І чим все закінчилося?

Тут десь було темка про ТВП. Пошукайте, може там чого корисного для себе знайдете.

У мене на першому скринінговому УЗД було ТВП увеліченное..врач написала 38мм (саме тридцять вісім - я цей лист отфоткала собі). Я подивилася в інеті і мало не збожеволіла, бо норма, за різними джерелами, до 2, максимум до 3 мм. Інша лікар припустила, що просто кому пропустили, а повторне УЗД показало 3,1 мм. Результати скринінгу крові прийшли нормальні, тому я на цю тему забила.

А взагалі, за першим скринінгу, помилки часто бувають, мені знайомі неодноразово говорили, в т. Ч. І лікарі. І, здається, результат аналізу крові може залежати від препаратів, які Ви приймаєте (гормони, наприклад), шкідливих звичок (куріння, алкоголь) і навіть ваги. Якщо мені не зраджує пам'ять, це все в напрямку на аналіз вказується.

У мене на першому скринінговому УЗД було ТВП увеліченное..врач написала 38мм (саме тридцять вісім - я цей лист отфоткала собі). Я подивилася в інеті і мало не.

Дякуємо. Переживаю, бо в минулому році з вини лікарів втратила вагітність, саме через неправильне рез-та УЗД, тому дуже боюся зараз. Багато адже залежить і від фахівця і від апаратури. У мене так різняться показники, що не знаю, кому і вірити. Час - найкращий дасть відповідь, я розумію. але ж хочеться заздалегідь бути упевненим, що з дитиною все буде в порядку.
А яка у Вас зараз тиждень беремо-ти? І що показали результати подальших УЗД?

Дякуємо. Переживаю, бо в минулому році з вини лікарів втратила вагітність, саме через неправильне рез-та УЗД, тому дуже боюся зараз. Багато що.

Iolka555 .
А яка у Вас зараз тиждень беремо-ти? І що показали результати подальших УЗД?


Iolka555, . я так розумію, це Ви мені? Моєму синові вже скоро 8 міс. буде 0: = () = ТТТ, звичайно, але це - перший особисто мені відома людина, яка не знайшов поки ніяких діагнозів, будучи обстежений натовпом лікарів (йому вже ціла справа пошили tired). Знаєте, кажуть, що не буває здорових - бувають необстежених. Усі наступні УЗД і скринінг були в норме..ну за винятком того, що термін по УЗД був систематично на два тижні більше, ніж календарний. Ну так і народився крупненький хлопчисько.

Так, а аппаратура..мне в п-ке навіть на аркуші весь час писали, щось на зразок візуалізується нечетко..т. е. видно погано. Прилад у них старенькій..І, головне, скільки від цього всього переживань було!
А у Вас є лікар, якому Ви довіряєте?

Iolka555 ,
Iolka555, . я так розумію, це Ви мені? Моєму синові вже скоро 8 міс. буде 0: = () = ТТТ, звичайно, але це - перший особисто мені відома людина, яка не о.

Щиро рада, що у Вас народилася здорова дитинка.
В тому-то й справа, що лікаря такого немає. Намагаюся радитися з різними фахівцями, але поки нічого зрозумілого не отримала. Кожен намагається перестрахуватися, як то кажуть, щоб потім, в разі чого, тьху-тьху-тьху, що не Дай БОГ, не бути винним. Відповідати намагаються ухильно.

Щиро рада, що у Вас народилася здорова дитинка.
В тому-то й справа, що лікаря такого немає. Намагаюся радитися з різними фахівцями, але поки нічого.

Iolka555 © . спасибі, у Вас теж так буде flow * тримаю за Вас кулачки happy Я говорила зі знайомою, у неї теж ставили підвищений ризик (причому наша лікар не полінувалася подзвонити їй проти ночі в п'ятницю і повідомити про це - можете уявити, що за вихідні вони провели: red). У неї теж народилася здорова дівчинка. До речі десь тут на форумі була тема дівчинки, яка робила кордіоцентез - і у неї все теж було в порядку. Я впевнена, все у Вас буде добре

Iolka555 © . спасибі, у Вас теж так буде flow * тримаю за Вас кулачки happy Я говорила зі знайомою, у неї теж ставили підвищений ризик (причому наша лікар не полін.

Iolka555 ©
У мене зі старшою дочей теж ставили на першому УЗД ТВП 4мм (теж абдомінальної і на поганому апараті), послали до обласного центру. Там вагінальним датчиком, на нормальному апараті лікар-професіонал наміряла ТВП 2,4 мм, правда знайшли КСС, але згодом це прийшло в норму. Доча народилася здоровим, зараз їй вже 5 років. Але скільки було нервів і сліз поки в області не заспокоїли.
Зараз я знову. і вирішила з самого початку робити УЗД у фахівця, якому довіряю. Поки, ттт, все в нормі, ніяких скоростиглих діагнозів.

Iolka555 .
В цей же день здала біохімічний скринінг (ХГА, РАРР),


Мені здається, зарано вас направили. Це на якому тижні? Мені говорили, найвірогідніші аналізи на 15-17 тижнях.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...