Припікають ерозію після пологів Про вагітність і пологи

Головна » Після пологів

Припікають ерозію після пологів

Припікання ерозії після пологів

11. Вільха | 07.04, 8:33:47 [2980208643]

Мені величезну ерозію припікали солковагіном, все ок. А з приводу важких предметів. У мене було кесарів, дитина 4 кг. плюс була зима, т. е. одяг, ну і як у всіх коляска, яка не входила в ліфт. Ну ось дитині вже 9 років, жива цілком. Ясна річ, що поберегтися б не заважало, але якщо вибору все одно немає. До речі, мені після припікання теж нічого не говорили про тяжкості. Але перші після припікання місячні були дуже сильні.

12. Юля | 07.04, 9:02:54 [1509005400]

На фіга припікати Совдепівський методами. не зрозумію. припікання струмом - найдешевший, болючий, який залишає рубці на шийці метод! фу, ще й м'ясом буде смердіти. ви ж ще плануєте дитини, так навіщо вам ускладнювати собі пологи рубцями, ви ж не хочете щоб під час пологів шийка порвалася? лазер, радіохвилі - ось вихід. у звичайній ЖК нічого крім струму не пропонують бідним жінкам, зробіть собі платно нормальне припікання і не мучтеся. сходіть до іншого лікаря! удачі вам!

13. Contra | 07.04, 14:07:38 [3025165358]

Я ось ще не народжувала, але мені лікар каже, що якщо я протягом року не збираюся вагітніти, то краще зараз припікати. Припікати солковагіном. Не знаю погоджуватися чи ні, так як ще не народжувала і боюся, що може потім на майбутньої вагітності позначитися або взагалі на зачатті


Якщо ще не народжувала то краще не ризикувати, лікарі як правило не рекомендують цього не народжували, призводить до безпліддя, а сподіватися на те що раптом пощастить це не факт

Користувач сайту Woman. ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані їм за допомогою сервісу Woman. ru.
Користувач сайту Woman. ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності.
Користувач сайту Woman. ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman. ru.
Всі матеріали сайту Woman. ru, незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman. ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції.

Матеріали, розміщені в розділі Секс не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+)

При відвідуванні сайту woman. ru ви приймаєте Правила користування сайтом Woman. ru. в т. ч. і в частині що стосується куки-файлів.

Мережеве видання Woman. ru (Свідоцтво ЗМІ ЕЛ № ФС 77 - 65950, видано Роскомнадзором 10 червня 2016 року).

Ерозія шийки матки після пологів

Нелегко доводиться нам жінкам, адже до загальної кількості всіляких болячок додаються і особисті гінекологічні. За деякими даними кожна друга жінка після пологів стикається з діагнозом ерозія шийки матки. Здавалося б, в 21 столітті з будь-якою проблемою можна впоратися за дві секунди, але не тут-то було. До ерозії у нас нестандартний і спірний підхід, особливо якщо торкатися теми лікування даної патології. Але про все по порядку.

Види і причини ерозії

Ерозія шийки матки дійсно найчастіше зустрічається після пологів, особливо ускладнених. Якщо під час пологів шийка матки відкривалася з працею, то високий ризик розривів внутрішніх тканин, а якщо лікар ці розриви не помітить або неакуратно зашиє, то ерозії не уникнути. Що ж являє собою ця ерозія? (До речі, багато жінок вважають ерозію початком раку, проте лікарі спростовують таку думку, хоча і не відкидають той факт, що якщо ерозію не лікувати, то цілком ймовірно заробити рак шийки матки).

Шийка матки - це продовження самої матки, своєрідний канал між порожниною матки і піхвою. Шийка матки має зовнішній і внутрішній зів. Вагінальну частину шийки матки (екзоцервікс) лікар-гінеколог бачить при звичайному огляді, а внутрішня частина шийки матки (цервікальний канал або ендоцервікса) недоступна при огляді. Якщо раптом ендоцервікса став видимим при звичайному огляді, тобто є обідком (найчастіше запалених) екзоцервікса, тоді і говорять про ерозію шийки матки.

Вивернути навиворіт шийку матки допомагають багато стану. Наприклад, швидкі і стрімкі пологи. великий плід. оперативні втручання в процес пологів, велика кількість абортів в минулому, ранні або навпаки пізні пологи. Причиною ерозії також часто є інфекційні захворювання, які передаються статевим шляхом. Під час вагітності імунітет жінки ослаблений, і їй як ніколи легко заразитися будь-якими бацилами, які в результаті своєї життєдіяльності розпушують шийку матки, і сприяють ерозії в тому числі.

Ерозія також буває вродженою (проте зустрічається вона дуже рідко), а ще її провокують гормональні порушення.

Діагностика та лікування ерозії

Виявити ерозію може лікар при огляді вже через кілька тижнів після пологів (тому і рекомендують новоспеченим матусям не нехтувати візитом до гінеколога). Він же обов'язково збере мазки для дослідження і визначення можливих захворювань. Вельми часто ерозія шийки матки протікає безсимптомно, і дізнаються про неї жінки або при повторній вагітності, або після того, як з'являються симптоми інфекційних захворювань. Різні патологічні виділення, що тягнуть болі внизу живота (в тому числі і при статевому контакті), свербіння і печіння в області зовнішніх статевих органів - все це є підставою для звернення до фахівця.

На жаль, дуже часто післяпологовий супутницею є молочниця. А хто з нас не знає, як лікується ця недуга? На жаль, якраз самолікування - небезпечна штука. Буває так, що молочницю таки вдалося вилікувати, а через деякий час вона відновлюється. І причиною тому не тільки хронічне ускладнення, а й цілком імовірно, що саме через ерозію не вдається вилікувати захворювання.

Самостійно з ерозією не може впоратися жодна жінка, адже ліків від цієї недуги не знайдете. Хоча дуже часто лікують ерозію і медикаментозно, але лише в комплексній терапії. Якщо причиною ерозії є інфекційні захворювання статевої системи, то спочатку доводиться лікувати їх саме лікарськими препаратами, а разом з тим лікар вирішує, як позбутися від ерозії.

Сьогодні існує кілька способів лікування ерозії шийки матки. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Тільки досвідчений фахівець може вам пояснити всі нюанси тієї чи іншої процедури, а також вибір лікування багато в чому залежить від занедбаності ерозії та інших факторів (наприклад, вік жінки, загальний стан її здоров'я та інше).

  • Електрокоагуляція (або діатермія, або діатермокоагуляція). Це найдавніший спосіб лікування ерозії - припікання її електричним струмом. Термічний опік миттєво покриває оброблювану зону струпом, а під ним можуть залишатися вогнища дисплазії. Даний метод дуже болісний і залишає на шийці матки рубець, що може обернутися серйозними наслідками в майбутньому (наприклад, при наступних вагітностях і пологах).
  • Кріотерапія - це лікування ерозії шийки матки рідким азотом. Дуже часто цей метод називають заморожуванням. Процедура безболісна, але при неправильному проведенні можливе формування рубців на шийці матки.
  • Лазеротерапія - найсучасніший і найефективніший спосіб лікування ерозії, але лише в тому випадку, якщо проведе його досвідчений фахівець.
  • Хімічна коагуляція - обробка ерозії спеціальними хімічними препаратами (наприклад, Солковагін). Метод найпростіший і найменш ефективний. Допомагає лише при неглибокій ерозії і після декількох обробок.
  • Радиоволновая хірургія - безконтактний метод лікування ерозії. Радіохвиля сприяє руйнуванню і випаровуванню хворої клітини.

Ерозія після пологів і нова вагітність

На саму вагітність ерозія шийки матки не впливає, тому її і не лікують до пологів. Інша справа, якщо ерозію лікували раніше. Багатьох жінок хвилює питання, а як це лікування може позначитися на перебігу подальших пологів? Все залежить від того, яким методом ви позбувалися від ерозії, вірніше не залишив цей метод рубці на шийці матки, які ускладнять розкриття шийки матки під час пологів.

Щоб пологи після лікування ерозії пройшли успішно і без ускладнень - лікарі рекомендують при плануванні вагітності приділити більше уваги тканин шийки матки. Пом'якшити рубці може в деякій мірі застосування обліпихової олії, наприклад. У будь-якому випадку, ваш гінеколог повинен бути в курсі того, що діється всередині, а ви зобов'язані дотримуватися його рекомендацій і вказівок.

Жінок з ерозією шийки матки - чимала кількість, і більшість з них успішно виношували і народжували своїх діток. НЕ вболівайте!

Спеціально дляberemennost. net Таня Ківеждій

Через скільки, після пологів, можна припікати ерозію?

Нелюбов Мудрець (13125) 4 роки тому

Мені ось недавно припікали струмом. Але я годувала рік і 2міс, тому спочатку відгодувала, потім місячні і потім тільки до гінеколога прийшла. Призначили аналізи на інфекції, потім біопсія, і потім припікання. Але у мене це другі пологи. А куме моєї теж саме робили після перших пологів, після 3-х міс від пологів, народила через 2,3г, але розриви були жахливі, її психіки була в шоці від пологів, але там і богатир 4600роділся.

Штучний Інтелект (227235) 4 роки тому

Методи припікання ерозії:
1. Диатермокоагуляция (струм);
2. Кріотерапія (рідкий азот);
3. Лазеротерапія;
4. Радиоволновая хірургія;
5. Хімічна коагуляція (солковагин)
Нерожавшим заборонено припікати тільки струмом, всім іншим можна. Зазвичай припікають відразу після місячних, щоб шийка матки змогла зажити до приходу наступних місячних. Планувати вагітність бажано через рік після припікання, тоді і проблем з розкриттям шийки матки в пологах не буде.

Я звернулася приблизно через рік після пологів. Припікали струмом, абсолютно безболісна процедура, зажило добре. Пройшов рік, планую наступну вагітність.

Solnishko Мудрець (10060) 4 роки тому

У мене 2 місяці після пологів, лікар сказав через 3 місяці прийти припікати будемо, і з чого ви взяли що ні народжувати не припікають? моїй подрузі припікали лазером, вона не народжувала, але у неї був аборт і 2 викидня

Мама Лерус Просвітлений (40353) 4 роки тому

Тому що не родили не бажано припікати.
АЛЕ бувають такі випадки що так, припікають..

Симонова Оля Мислитель (5209) 4 роки тому

Місяці через 2-3 треба пройти огляд в дзеркалах, PAP-мазок, далі при необхідності - кольпоскопоскопію, при необхідності - біопсію підозрілої ділянки, дочекатися результату, і вже далі - знову при необхідності і / або підтвердженому діагнозі CIN (ерозія - немає такого діагнозу, це в миру так кажуть) - вибрати метод лікування шийки матки.
Вибір методу лікування залежить від площі і глибини ураження, ступеня тяжкості CIN, і особистих переваг по досвіду у лікаря.
Місячні чекати не потрібно.
З розкриттям - ніяких проблем, навіть боїмося, що навпаки, але кажуть. що теж немає.
Електричним струмом в чистому вигляді зараз ніхто вже не працює. На зміну прийшла радиоволновая хірургія, коли між електродом і тілом на близькій відстані проскакує іскра, без контакту з тілом. Апарати типу Сургитрон, фотек.

Олеся Сиващенко Профі (892) 4 роки тому

Мені радіохвилею робили, але у мене не тільки ерозія була

Мама Лерус Просвітлений (40353) 4 роки тому

Вчора писала тобі відповідь на це питання а сейас дивлюся його немає. (
Через 5 місяців після пологів припікали ерозію струмом. Спочатку аналізи здала, потім свічки проставила, санація перед хірургічним втручанням називається, щоб інфекції всякі прибрати.
Припекло. Через мі на прийом, подивилися, свічки прописали щоб запалення прибрати.
Можна сказали і лазером припікати, але як пояснила мій лікар що це типу те ж саме, тільки дорого.
А мені припікали в ЖК безплатно. 5 хвилин справи.
Пройшов майже рік, 1 тиждень назад перевірялася сказала що все добре.
Якщо у тебе така бяка щось не затягуй!

З приводу 2 пологів не знаю. подивимося))

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...