Корекція живота після пологів Про вагітність і пологи

Головна » Після пологів

Корекція живота після пологів

Пластика живота після складних пологів

На сучасних жінок нахлинув потік інформації з фотографіями знаменитостей, які протягом декількох місяців після народження дитини відновлюють свою допологову форму. Такі зображення нагадують жінкам про користь дієти і фізичних вправ до і після пологів. Однак дуже багато знаменитостей, особливо ті, кому виконувалося кесарів розтин, ніколи б вже не змогли продемонструвати настільки ідеальні форми без допомоги пластичних хірургів.

Відновлювальний період після складних пологів

У жінок після кесаревого розтину в надлобковій області буде матися, найчастіше, горизонтальний рубець. Для того щоб розріз добре зажив, має пройти близько шести тижнів. На додаток до розрізу, тіло жінки проходить через безліч змін під час і після вагітності. Передбачуваний термін для повного відновлення становить вісім тижнів . Тільки після дозволу лікаря жінка може приступати до легкої програмі вправ, яка допомагає усунути проблеми з фігурою. Однак є зміни (пупкова грижа, келоїдні рубці та ін.) Які не усувають фітнес і дієта.

Фахівці кажуть: Якщо пройшов рік і у вас є провисання шкіри або стійке жироотложение, можна розглядати можливість підтяжки живота або процедури ліпосакції.

Причини для пластики живота після пологів

Після вагітності та після складних пологів на животі можуть виникнути такі зміни, які вимагають хірургічної корекції:

 • Асиметричний або об'ємний келоїдних рубець після кесаревого розтину (частіше горизонтальний, рідше вертикальний - все залежить від виду розрізу і техніки операції). Швидкість і якість загоєння шва після кесаревого розтину індивідуальні. На це впливають особливості регенеративних властивостей шкіри, а також фізіологічний стан і гормональний статус жінки в післяпологовий період. Якщо якийсь із цих факторів має відхилення, то замість освітлення і розгладження рубця в області ушитой післяопераційної рани може виникнути зростання гіпертрофованої, зміненої тканини. З неї і розвивається келоїдних рубець, схожий на щільний червоний валик, який може періодично свербіти, рідше - запалюватися або збільшуватися в розмірі.
 • Зсув пупка, провисання шкіри, розтяжки - всі ці зміни стають можливими через збільшення обсягу живота під час вагітності. Після пологів або кесаревого розтину внутрішкірні розриви еластичних волокон нікуди не зникають, а значне розтягнення шкіри призводить до зміщення пупка вниз, або його асиметричному розташуванню. Такі зміни часто вимагають пластики живота після пологів, навіть якщо жінка народжувала без допомоги кесаревого розтину.
 • Пупкова грижа, перерозтягнення і втрата тонусу м'язів передньої черевної стінки. М'язи передньої стінки живота відчувають велике навантаження і тиск з боку збільшеної матки протягом вагітності. Це може стати причиною їх стоншування, разволокненія, втрати еластичності. Індивідуальні особливості сполучної тканини і погано тренований черевний прес підвищують ризик появи цієї проблеми.
 • Асиметричне відкладення жиру біля старого рубця після кесарева розтину. Не всі відкладення жиру на животі вдається усунути за допомогою спорту. Іноді втягнутий ділянку, де розташований післяопераційний рубець, ніби перетягує і розділяє підшкірну клітковину, підкреслюючи надлишки жирових відкладень.

Пластика живота після кесаревого, а також, при необхідності, ліпосакція, допомагає позбутися від неприємних наслідків важких пологів, зробити рубці непомітними.

Підтяжка живота після пологів і кесаревого розтину

Пластика живота після пологів (вона ж абдомінопластика), використовується для видалення провисаючої шкіри і стійких жирових відкладень, а також для відновлення тонусу м'язів живота. Зазвичай ця операція виконується не раніше шести місяців після кесаревого розтину, щоб в організмі завершилися всі відновлювальні процеси. Пластика усуває те, з чим не можуть впоратися відновлювальні резерви організму.

Розріз при абдомінопластиці зазвичай робиться уздовж лінії бікіні, при необхідності, поширюється вертикально (якщо потрібно видалити грижу, зміцнити м'язи, змістити або заново сформувати пупок). Після розрізу шкіра і клітковина відокремлюються від м'язів черевної стінки. Хірург стягує м'язи, зшиваючи їх разом. Надлишок шкіри та жиру видаляються і рана зашивається.

Після зміцнення м'язів, в процесі ушивання тканин, хірург може сформувати новий пупок з правильною, симетричною локалізацією. Після завершення операції рани покривають пов'язками.

Переваги пластики живота після кесаревого розтину включають в себе можливість видалити всі надлишки шкіри і жиру, а також розтяжки і перемістити рубець нижче лінії бікіні, щоб жінка сміливо могла носити відкриті купальники і джинси із заниженою талією.

Найбільш ефективним буде результат, якщо виконувати підтяжку живота після пологів тоді, коли ви вирішили, що більше не будете планувати дітей, оскільки кожна наступна пластика буде технічно складнішою, а косметичний результат може виявитися менш помітним.

Однак якщо вам довелося випробувати складні пологи (кесарів розтин), не слід переживати через зміни, яким піддалося ваше тіло. У більшості випадків вони повністю усунути, завдяки можливостям сучасної абдоміноластікі.

Назва операції Ціна (руб.)

ОПЕРАЦІЇ В ОБЛАСТІ ЖИВОТА

Корекція форми живота мініінвазивним способом (мініабдомінопластіка) 140 000
Корекція форми живота (абдомінопластика) 180 000 Ліпосакція живота 41 000

Відгуки пацієнтів після підтяжки живота

Я вирішила не мучитися з проблемою в'ялого живота і пішла на операцію. Процес відновлення мене трохи турбував, але так хотілося знову знайти красивий животик. Операція моя пройшла відмінно! Олександр Вікторович показав себе з найкращої сторони, шов вийшов акуратний, а ось через 10 місяців після операції практично повністю зник. Реабілітація була не проста, але цілком терпима. Ніяких особливих турбот не було.

На фігуру я ніколи не скаржилася, але я народила вже третю дитину, а такі випробування не кожна фігура витримає. Я свій живіт вирішила виправити, тому що ще досить молода і хочеться гарно виглядати. І цієї мети мені допоміг добитися Олександр. Операцію він зробив відмінно. Нагадуванням про ще недавні проблеми з животом мені залишився тонкий шрам. Який фігуру ніяк не псує)

Олександр виправляв мені мій живіт. Після народження двійні моя фігура змінилася не в кращу сторону. Я хоч і готова була до змін, але знала, що якщо щось мене буде бентежити, розтяжки, наприклад, то я буду коректувати. Зайвої ваги у мене не було після пологів. Розтяжки можна було прибрати лазером. Але м'язи живота розійшлися, їх було не привести в норму самостійно. Тільки хірургічним шляхом. Шкіра провисала, шлунок іноді позначався через тканину. Я моніторила інтернет, шукала собі хірурга. Найбільше мені запам'ятався саме Олександр Грудько. Прізвище на слуху. До нього і звернулася. Перші пару днів після операції були важкими, незручними, з трубками, бинтами і малорухомістю. Але потихеньку я заживала. Реабілітація довга. Зате потім, коли вже можна ходити в зал, коли шкіра підтяглася, відмінний вид. Тепер я знову струнка.

Я влітку робила абдомінопластику у Олександра. Мені все сподобалося, дуже круто! Олександр так взагалі вище всяких похвал) Впевнена, що він багато операцій робить добре, але от на собі мені довелося випробувати саме абдомінопластику. Не сама комфортна операція, але одна з найпотрібніших. Особливо після двох пологів. Білою заздрістю заздрю ​​тим, у кого животик так не обвисає. Але тепер завдяки стараннями Олександра і для мене це залишилося в минулому)

У мене півроку з операції вже пройшло, робила пластику живота з перенесенням пупка. До Олександра мені порадила звернутися подруга, бачачи її перетворення і піднесений настрій, я не довго думала) Звичайно я ознайомилася з роботами доктора і вивчила необхідний мінімум інформації. Доктор мені дуже сподобався, з ним легко спілкуватися. Операція моя була в серпні. Не можу сказати, що дуже болюча реабілітація. Приємного мало, звичайно, але і не так страшно. Якщо хочеш бути красивою, доведеться потерпіти. Результат того вартий, по крайней мере, іншими способами досягти такого результату нереально. Шов мене не турбує, він досить акуратний і стає блідою. Я рада, що звернулася до Олександра Вікторовича, це дуже приємне для мене знайомство. Спасибі вам величезне, за вашу роботу!

Олександр Вікторович, спасибі вам за мій Плоский животик і тонку талію . Дивлюся я зараз на фотографію до операції і не вірю, що колись мій живіт скидався на живіт вагітної жінки! Ви просто Чарівник.

Я Робила абдомінопластику у Олександра Вікторовича. Звичайно, було нелегко в період реабілітації, та й сама операція - складний психологічний крок. Але коли ти відчуваєш підтримку, коли тебе буквально за руку тримають, то все страхи відходять на другий план. Олександр прибрав мені 3 поверху «фартуха», зміцнив каркас черевної стінки, перемістив пупок і сформував талію. Вийшло бездоганно. Дуже дорожу отриманим результатом і від щирого серця дякую доктора Грудько.

Моя історія нічим не відрізняється від розповіді багатьох дівчат. Після пологів живіт не прийшов в форму. Схудла, вага стала навіть менше, ніж був до вагітності, а живіт залишився висіти. Звернулася до Олександру Вікторовичу. Під час операції прибрали зайве, окреслили талію, перенесли пупок. Відновлення проходило добре, незважаючи на складність операції. Набряк був близько місяця, нахилятися було складно. Зараз вже пройшло майже 8 місяців. Від в'ялого мішка не залишилося і сліду. Заради такої краси варто потерпіти і пройти через операцію. Доктору величезне спасибі! За роботу, за турботу, за все!

Робила у Олександра Абдомінопластику . Пластична операція була для мене останнім рішенням у боротьбі за гарний плоский живіт! М'язи у мене стали млявими, і їх ніяк не можна було вже підтягнути, тільки вшивати. Вдячна Олександру за професійно проведену операцію! Я сильно хвилювалася до неї, але доктор в будь-який момент міг знайти для мене правильні слова. Операцію він провів блискуче, і хоча я довго приходила до тями під час реабілітації, зараз все просто чудово! Ходжу в зал, на пляж, і веду повноцінне життя, не переживаючи через свою зовнішність!

У мене своя історія знайомства з Олександром. Проблема - обвислий живіт. Прийшла я до такого після пологів, багатьом адже знайома ситуація, коли після пологів своє тіло не впізнаєте. Мене особливо живіт турбував, аж надто він обвис. Мій дієтолог порадила проконсультуватися у пластичного хірурга. Сходила до Олександра на консультацію, він підтвердив слова дієтолога. Такий живіт сам собою не забереться, потрібно м'язи підтягувати. Так що вирішила робити Абдомінопластику . Реабілітацію пережила цілком нічого, йшла всім рекомендаціям. Зараз оновлений животик такий підтягнутий, що не натішиться навіть! Спасибі доктору!

Ось і пролетіли пів року після моєї операції. Хочу поділитися враженнями і розповісти про свою пластиці у Грудько Олександра Вікторовича.
Після народження двох дітей і набраних / втрачених кілограмів мій плоский живіт перетворився в відвислий мішок, шкіра втратила пружність, пупок розтягнувся, тіло втратило свою колишню красу і привабливість. Вирішила зробити Повну абдомінопластику . Почала шукати хорошого пластичного хірурга і після консультації у Олександра Вікторовича пошуки зупинилися. Молодий, талановитий, енергійний і позитивна людина, відмінний хірург! Читати повністю

31.05, Мартінкевіч Олена

Олександр Вікторович,
захоплені очі
Я завжди стежу за Вами.
Ваш талант, як феєрверк,
Я не вірю, щоб згас.
Стати зіркою тепер так просто,
А потім - не видно зростання.
Ви інший обрали шлях -
Вам блищати, а не блиснути
Багато років вже вдається.
Бачачи Вас, так серце б'ється!
Зростає майстерність,
Перетворюючись на диво.
Я фанаткою не є,
Просто Вами захоплююся.
Ваша яскрава зірка
Чи не згасне ніколи!

Ще хочу сказати: Велике спасибі! - Команді: анестезіологу, асистентам, медичному персоналу! Моє перебування в вашій клініці з такими позитивними людьми перетворилося в свято.
З повагою, ваша вдячна пацієнтка Мартінкевіч Олена Вікторівна. (операція - Абдомінопластика живота 30.05.)

. Часті питання


 • Поєднання абдоминопластики і ліпосакції
 • Як проходить реабілітація після абдомінопластики?
 • Хочу зробити пластику живота, як це в подальшому відіб'ється на виношування дитини?
 • Скажіть, чи є гепатит С протипоказанням для операції з пластики живота?
 • Після пологів через скільки можна зробити абдомінопластику живота?
 • Чи можна зробити абдомінопластику, якщо відсічена ніжка пупка?
 • Мені прибрали пупкову грижу і поставили сітку. Через скільки часу можна робити абдомінопластику?
 • Через скільки після завершення лактації можна робити абдомінопластику?

Абдомінопластика

Рубцова деформація після операцій

Ожиріння, вагітність, різкі коливання маси тіла і вікові зміни - причини появи естетичних дефектів в області живота. Втім, важливо розділяти зовнішні причини, які виступають в ролі тригерів (схуднення, пологи), і внутрішні механізми розвитку косметичного недоліку.

Естетичні проблеми є результатом змін шкіри, жирової клітковини, м'язів і апоневрозу передньої черевної стінки. Стратегія хірургічної корекції залежить від того, який компонент (м'язово-апоневротический або шкірно-жирової) грає ключову роль в деформації живота. Типова комбінація перерахованих тканинних змін, але при формуванні тактики абдоминопластики хірург оцінює кожен фактор окремо.

Види абдоминопластики

У нашій клініці виконуються наступні види абдоминопластики:

При оцінці стану шкіри враховується здатність відновлювати первинну форму (еластичність), а після пологів - і кількість розтяжок. Коли еластичність збережена, висічення шкіри не потрібно; досить видалити надлишок жирової тканини і / або зміцнити м'язи живота. При зниженні тургору шкіри і достатку розтяжок резекція частини шкірного покриву стає необхідною.

Ступінь потовщення жирового шару - першорядний фактор в програмі омолодження фігури. При ожирінні 3-4 ступеня показана поетапна корекція. Спочатку рекомендовано схуднення традиційними методами, що включають дієту і фізичну активність. Після поліпшення індексу маси тіла можлива поетапна ліпосакція або пластика живота з одномоментним видаленням підшкірної клітковини і частини шкірного покриву.

Третій критерій при визначенні стратегії омолодження - стан м'язів і апоневрозу живота. Якщо єдина причина деформації черевної стінки - розтягнення апоневрозу або прямих м'язів (при цьому формується куполоподібний живіт), видаляти частину шкірно-жирового шару не потрібно. Проводиться міні-абдомінопластика: м'язи зшиваються під контролем ендоскопічного обладнання через розріз над лобком довжиною 2-3 см.

Якщо причина естетичного дефекту в спільній дії декількох факторів, тактика пластики розробляється індивідуально. Наприклад, при формуванні, так званого, фартуха, має місце 1) розтягнення шкіри, 2) зниження її еластичності і 3) надлишок підшкірного жиру. Показана масштабна резекція шкіри і жирової клітковини в комбінації з одночасним переміщенням пупка.

Абдомінопластика після пологів

Повноцінна реабілітація фігури після пологів не завжди можлива. Якщо дієти, фітнес і фізичні вправи не допомагають, єдиний спосіб позбавлення від естетичних проблем - пластична операція. Обсяг і вид абдоминопластики визначається станом тканин живота, про що ми докладно говорили в попередньому розділі. Часто досить мінімальної корекції - пликации (зшивання) прямих м'язів, після якої не залишається рубців.

Проводиться абдоминопластика не раніше, ніж через півроку після пологів. Годування дитини грудьми - абсолютне протипоказання; в цьому випадку пластика живота проводиться через півроку після припинення лактації.

Підготовка до операції

Перед абдомінопластика пацієнт проходить повне клінічне обстеження; при ожирінні призначаються консультації ендокринолога і кардіолога. Важливо переконатися у відсутності протипоказань, якими є:

 • Неопластичний процес незалежно від локалізації.
 • Соматична або ендокринна патологія в стадії субкомпенсації або декомпенсації.
 • Спадкові або придбані порушення гемостазу.
 • Гострі інфекційні захворювання, лихоманка неясного генезу.
 • Запальні процеси на шкірі черевної стінки.
 • Ожиріння 4 ступеня.
 • Вагітність, лактація.

Консультації пластичного хірурга - етап підготовки до операції. Повідомте лікаря про перенесені раніше захворювання та алергії на фармакологічні препарати (антибіотики, засоби для місцевої анестезії), надайте список ліків, що приймаються. За два тижні до операції потрібно припинити прийом засобів, що впливають на гемостаз, кинути курити, не пити спиртне.

Як проходить операція?

Пластика живота проходить виключно під наркозом, використовується інгаляційна, внутрішньовенна або комбінована анестезія. Класична абдомінопластика виконується через доступ над лобком і вертикальний розріз в умбілікальним області. Ендоскопічна пластика проводиться через мініатюрні розрізи в надлобковій зоні. Триває операція 1 до 3 годин в залежності від обсягу та складності.

Базова вартість видів абдоминопластики вказана на сторінці Ціни сайту Soho Clinic. Точну ціну пластичної операції ви дізнаєтеся на безкоштовній консультації пластичного хірурга.

Період реабілітації після абдомінопластики

У реабілітаційному періоді важливо дотримуватися рекомендацій лікаря. Сувора заборона на підйом вантажів діє 2-3 тижні; вправи для преса і заняття фітнесом доведеться відкласти на 2-3 місяці. Для зменшення набряку і прискорення загоєння слід постійно носити компресійний трикотаж. Не можна засмагати в солярії і на сонці, оскільки це призводить до стійкої пігментації післяопераційних рубців.

Скільки зберігається результат?

Результат після пластики живота зберігається на десятки років, але за умови, що людина стежить за вагою. Різкі коливання маси тіла негативно позначаються на естетиці передньої черевної стінки, і пластична операція не дає імунітет проти ожиріння.

Вагітність і пологи після абдомінопластики погіршують результат. Якщо жінка в майбутньому хоче народити дитину, варто задуматися про доцільність виправлення естетичних недоліків до вагітності і пологів.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...