Норма лейкоцитів в сечі при вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Обстеження і аналізи

Норма лейкоцитів в сечі при вагітності

Аналіз сечі норма, розшифровка загального аналізу

Аналіз сечі, розшифровка норми

Колір у сечі може коливатися від світлого до насиченого відтінку жовтого. Потемніння сечі може виникати при ряді захворювань. Воно може бути обумовлено наявністю крові в сечі (наприклад, при гломерулонефриті), або підвищенням різних пігментів (при різних жовтяниці, спадкові захворювання). Забарвлення може змінитися після прийому певних препаратів.

Сеча в нормі прозора і не має специфічного запаху. Відносна щільність може змінюватися при недостатньому або надмірному споживанні рідини, але також її зміна може свідчити на користь деяких захворювань (наприклад, цукрового діабету).

У нормі в сечі відсутні глюкоза, білок, а також немає кетонових тіл, білірубіну. Наявність білка може говорити про гломерулонефриті. амілоїдозі, різних захворюваннях сполучної тканини.

Кетонові тіла можуть виникати при цукровому діабеті. а також при ацетонемічному синдромі у дітей (часто може бути на фоні вірусних інфекцій, грубих порушеннях дієт). Наявність білірубіну в сечі найчастіше дає сигнал про проблему, пов'язану з печінкою.

Аналіз сечі, розшифровка норми лейкоцитів

Норма лейкоцитів відрізняється у чоловіків і жінок. Норма аналізу сечі у жінок передбачає до 6 лейкоцитів (Leu), а у чоловіка ця цифра становить 3. Підвищення лейкоцитів вище покладеного найчастіше говорить про запалення в сечовивідних шляхах (пієлонефриті. Циститі. Уретриті).

Аналіз сечі еритроцити норма

Для жінок норма еритроцитів до 3, у чоловіків до 1 (в поле зору). Якщо їх кількість вище даного, то це вказує на наявність в сечі крові. Найчастіше це викликано наявністю каменів у нирках і пухлинами.

Наявність в сечі солей (найчастіше оксалатів) свідчить про те, що або у людини є камені в нирках. або є схильність до їх утворення.

Наявність в сечі циліндрів теж говорить про різні порушення. Але саме наявність гіалінових циліндрів може бути і після звичайних фізичних навантажень.

Аналіз сечі скорочення

Аналіз може бути написаний у вигляді скорочених позначень, і в такому випадку необхідна його розшифровка.

Серед цих позначень можуть бути:

 • S. G щільність сечі,
 • PH - її кислотність,
 • BLd - еритроцити,
 • PRO - білок,
 • Bil - білірубін,
 • NIT - бактерії,
 • KET - кетони,
 • GLU - глюкоза,
 • LEU - лейкоцити.

Аналіз сечі біохімічний (норма)

Проведення біохімічного аналізу необхідно в ряді випадків при наявності відхилень в загальноклінічні аналізи сечі для уточнення порушень. Основні біохімічними показниками є глюкоза (в нормі до 0,05 г на 1 л), амілаза (в нормі від 10 до 1240 од.), Натрій (в нормі в межах 100 - 260 ммоль), калій (в нормі від 39,4 до 82 ммоль). Важливими показниками функціонування нирок вважаються креатинін (в нормі для жінок коливається від 0,48 до 1,44г / л, для чоловіків дещо більше - від 0,6 до 1,6 г на 1 л) і сечовина (в нормі 333 - 587 ммоль) .

Аналіз сечі (норма) у дітей

У дітей норми результатів аналізу сечі майже збігаються з такими у дорослої людини. Але при цьому питома вага у сечі дитини нижче, ніж у дорослого, і це показники змінюються від меншого до більшого з ростом дитини, досягаючи норму дорослої людини до 12 років. Таким чином, загальний аналіз новонародженого і немовляти (їх норма) можуть майже нічим не відрізнятися від аналізу людини в віці.

Аналіз сечі в нормі по Нечипоренко

Аналіз по Нечипоренко виконується, якщо були знайдені специфічні відхилення в загальноклінічні аналізи. У нормі показники повинні бути такими:

 • Кількість в 1 мл лейкоцитів більше 2 тис.;
 • Кількість в 1 мл еритроцитів максимум 1 тис.;
 • Кількість в 1 мл циліндрів не більш 20.

Аналіз сечі (в нормі) за Зимницьким

Аналіз за Зимницьким показує загальну кількість сечі, що виділяється на протязі дня і зміни в її питомій вазі. У нормі повинні бути такі закономірності: кількість всієї добової сечі повинно бути трохи більше, ніж кількість вночі, а питома вага повинна коливатися від 1010-1025 днем ​​до 1035 вночі.

Аналіз сечі (в нормі) при вагітності

Норми всіх аналізів сечі у вагітних відповідають загальним нормам аналізів сечі у жінки. Однак підвищення деяких показників може вказувати на інші захворювання, які бувають виключно у вагітних токсикоз, нефропатию вагітних, прееклампсію.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...