Стать дитини по узі з якою тижні Про вагітність і пологи

Головна » Набряки

Стать дитини по узі з якою тижні

Стаття дуже цікава. Мене хвилювало питання - наскільки точним може бути результат УЗД у визначенні статі дитини на терміні 22 тижнів. Прочитавши, зробила висновок, що помилки все ж вірогідні. Мене закатували всі родичі. - Ти була на УЗД, хто у вас буде. ))) Просто у нас вже це 4 вагітність, а перші три - дівчинки. Всім кажу - коли народимо. тогди і буде відомо напевно. Тому як начитавшись відгуків, впевнилася в цьому ще більше.

Бережіть себе, здоров'я ваших малюків. Діти - це дар. безцінний дар.
Ви тільки задумайтеся, адже в світі таку величезну кількість людей, які ніколи не стануть біологічними батьками. ніколи не побачать посмішку свого малюка.
Счасть, що у вас є ДІТИ. Рідні діти, дівчатка. хлопчики))) Ви щасливі!
Ми щасливі.
Хоча не варто лукавити - завжди цікавий стать дитини))) але цей інтерес, чисто технічний))) Коли маля народжується - стають важливими інші питання. його здоров'я, його розвиток, зробити щасливим.
Будьте щасливі! Зростайте щасливих дітей.

Ось пише лікар Бахтахунов Калдарбек Кожоевіч. ретельно обстежити жінку і т. д. При цьому адже сам розуміє, що саме чоловік є носієм Y-хромосоми. І знову таки при всіх його підрахунках, сама природа вирішить хто буде. Адже все ж не виключені помилки, а?)))))))))))
І не помилки вважаю це зовсім. Малюк не може бути помилкою.
Не потрібно себе рекламувати, це не робить вам честі. Краща слава та, кторая йде попереду вас. Якщо вас рекомендують парам, охочим рдіть малюка певної статі - тихо цим пишаєтеся.

Спираючись на висновках вчених дослідників за багато років еякулят чоловіка з відділенням окремо у - ХРОМОСОМИ відповідають за майбутній чоловіча стать і Х-Хромосома відповідають за жіночу стать. Вибір підлоги можливий при ретельному обстеженні майбутню матір, жінку перед овуляцією, проведенням фолікулометрія за допомогою ультравукового дослідження. Важливу роль відіграє підрахунок швидкості сперматозоїдів, облік виживання кожного з них, з урахуванням проникливої ​​здатності. При цьому впритул розмовляючи обома парами, пропонуючи необхідні поради з огляду на час снощенія, позиції, час овуляції з підрахунком по місяцях визначаючи стать майбутньої дитини можна досягти бажані цілі.

Жах якийсь. Мужики ідіоти якісь. Якщо буде дівчинка - піду! Що за маячня взагалі? взагалі-то стать дитини від чоловіка залежить!

Офіційний сайт журналу 9 місяців

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел № ФС77-65049 від 10.03. Реєструючий орган: Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор).

Всі матеріали, опубліковані на сайті, є власністю видавництва. Передрук, часткове або повне використання статей у відкритих джерелах заборонені без відповідного дозволу видавця. Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів. Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих на правах реклами.

Якої статі буде дитина?

Вагітні жінки якомога раніше хочуть дізнатися, якої статі буде дитина. Таку можливість дає жінці проведення УЗД. Зрозуміло, основне завдання УЗД - діагностика стану плода, виявлення вад розвитку, а паралельно, при вдалому розташуванні плоду, визначається ще й її стать. Давайте розберемося, які ознаки статі дитини визначаються на УЗД, і на якому місяці можна достовірно визначити стать дитини при даному дослідженні.

Які ознаки статі дитини можна побачити при ультразвуковому дослідженні

У дівчинки УЗД датчик визначає наявність статевих губ, а у хлопчика мошонку і статевий член. Огляд будь-якій частині плоду залежить від його положення, кількості амніотичної рідини, а також товщини черевної стінки вагітної. Важливим є якість апаратури і досвід фахівця УЗД.

Наскільки точно в першому триместрі вагітності можна визначити, якої статі буде дитина? Потрібно знати, що формуватися геніталії починають приблизно з шостого тижня вагітності, коли утворюється маленька опуклість - статевий горбок. До дев'ятого тижня статеві органи хлопчика і дівчинки виглядають однаково. Помітних відмінностей немає, оскільки статевий горбок і статеві складки зовні оточені губно-мошоночних горбками.

Стать дитини: на якому терміні краще визначати

Починаючи з 11 тижня, у хлопчиків статевий горбок формує пеніс, але формування його ще не закінчено. Мошонка формується з губно-мошоночних горбків. У цей час яєчка розташовані в животі, і вони опускаються в мошонку на сьомому місяці вагітності. На терміні 11 тижнів лікар УЗД може тільки припустити стать дитини, але помилка становить 50%. Зовнішні статеві ознаки точно можна визначити через 5-6 тижнів після формування статевих органів.

Як би вам не хотілося, на першому УЗД, яке проводиться в терміні 12-13 тижнів, визначити стать дитини не представляється можливим. Визначити якої статі буде дитина, можна починаючи з 15-го тижня, але навіть на цьому терміні не завжди вдається безпомилково розгледіти будь - які ознаки статі дитини. Набряк великих статевих губ у дівчинки, який буває на ранніх термінах, помилково приймається за чоловічий статевий орган. Петлі пуповини або пальці кисті плода помилково можуть бути прийняті за статевий член. І дуже часто щільно стислі ніжки плода ховають чоловічі статеві органи, і хлопчик помилково приймається за дівчинку. Однак, досвідчені УЗД фахівці можуть більш точно визначити стать дитини на 14 тижні, вимірявши кут, який утворюється між статевим горбком і спиною плода. У хлопчиків статевий горбок утворює кут 300 або більше, у дівчаток цей кут менше 300.

Ви хочете визначити стать дитини? На якому терміні це можна зробити більш вірогідно? Відповідь однозначна - до 18 тижня. Причому, на цих термінах вагітності хлопчиків визначити простіше, а при наявності дівчинки прогнози лікар може дати на 20-25 тижні.

На якому місяці стать дитини можна визначити з великим відсотком вірогідності?

Оптимальним терміном для визначення статі майбутньої дитини є 20-24-й тиждень вагітності. У цей час статеві відмінності чітко помітні, плід рухливий, тому є ймовірність, що під час проведення УЗД він займе потрібне положення і буде добре видно його статева приналежність.

 • Всі матеріали, розміщені на інтернет-сайті www. probirka. org. в тому числі назви розділів,
  є результатами інтелектуальної власності, виключні права на які
  Належать ТОВ «СвітГрупп Айті».
 • Будь-яке використання (включаючи цитування в порядку, встановленому статтею 1274 Цивільного
  кодексу РФ) матеріалів сайту, в тому числі назв розділів, окремих сторінок сайту, можливо тільки за допомогою активної індексується гіперпосилання на www. probirka. org.
 • Словосполучення «пробірки / PROBIRKA. RU »є комерційним позначенням, виняткове право використання якого в якості засобу індивідуалізації організації належить ТОВ« СвітГрупп Айті ».
 • Будь-яке використання комерційного позначення «пробірки / PROBIRKA. RU »можливо тільки в порядку, встановленому пунктом 5 статті 1539 Цивільного кодексу РФ.
 • 2003-2016, ТОВ «СвітГрупп Айті», 16+

127521. м. Москва. вул. Жовтнева, д.98, стор.2.

Визначення статі дитини на 12 тижні вагітності

Зміст:

На 12 тижні настає час, коли лікар вперше може дати прогноз про те, хто народиться у майбутньої мами: хлопчик чи дівчинка. До цього моменту це зробити практично неможливо, так як до 8-тижневого терміну геніталії ембріона ще не диференційовані, тому їх не можна розрізнити навіть за допомогою високоточної апаратури.

Інформація Так як на 12 тижні вже візуально помітні зовнішні ознаки зовнішніх статевих органів плода, то теоретично можна встановити стать дитини.

На жаль, на цьому терміні результат може бути помилковим, так як статеві органи дівчинки в цей період можуть бути збільшені і прийняті за мошонку, а у хлопчика - недостатньо сформовані.

Як визначають стать

При проведенні першого планового УЗД на 12 тижні вагітності фахівець може спробувати визначити, хто народиться: хлопчик чи дівчинка.

 • Якщо малюк повернувся «потрібної» стороною до датчика апаратури, фахівець Вимірює кут . утворений між спинкою плода і його статевим горбком. У разі, коли розмір кута становить менше 30 градусів, висока ймовірність народження дівчинки; показник понад зазначеної величини імовірно свідчить про те, що жінка вагітна хлопчиком.
 • На більш пізньому терміні (починаючи з другої половини вагітності) геніталії дитини вже більш сформовані, тому статеву приналежність встановити можна шляхом Оцінки їх зовнішнього вигляду . а не в результаті вимірювання зазначеного кута.

Важливо Основною метою проведення УЗД на 12 тижні є визначення різних параметрів розвитку плода і виявлення можливих відхилень. У більшості випадків стать дитини визначають за бажанням батьків.

Майбутня мама може попросити доктора визначити стать плоду при першому проходженні УЗД, але слід мати на увазі, що результат може бути помилковим.

Більш точно визначити статеву приналежність малюка можна за допомогою сучасного тривимірного УЗД (3D).

У яких випадках необхідно обов'язково визначати стать

Але в деяких ситуаціях статеву приналежність плоду слід визначати як можна раніше.

Інформація Існує цілий ряд серйозних спадкових захворювань, що передаються тільки з боку батька або тільки по материнській лінії - в цьому випадку підлогу малюка слід визначати тоді, коли це стає можливим.

 • З цією метою спочатку проводять обстеження за допомогою УЗД-апаратури, а при наявності будь-яких сумнівів виконують біопсію ворсин хоріона (рекомендований термін її проведення - з 11 по 13 тиждень вагітності). За допомогою зазначеного аналізу можна не тільки виявити різні хромосомні порушення, але і абсолютно точно встановити стать дитини.
 • Так як при проведенні даної процедури існує певний ризик викидня (від 0,5 до 1-2%), то виконувати її бажано тільки при наявності серйозних показань, а не через простої цікавості дізнатися статеву приналежність дитини.

Не слід надто серйозно ставитися до результатів визначення статі при проходженні першого (і навіть другого або третього) УЗД. Любити малюка слід вже тільки за те, що він народиться, а не за те, хлопчик він чи дівчинка.

Додатково Під час вагітності слід налаштовувати себе на те, що дитина будь-якої статі буде бажаним і улюбленим.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...