Курча вилупився з пуповиною яка неотрала Про вагітність і пологи

Головна » Набряки

Курча вилупився з пуповиною яка неотрала

Курча НЕ вилупився (фото)

Світлана ось інфу знайшов прочитайте пункти про недогрів і про підвищену вологість, вони схоже на ваш випадок!
Ознаки порушення інкубації

Перегрів яєць При гострому короткочасному перегрів у зародків виявляють гіперемію шкіри, серця, головного мозку на поверхні можуть бути точені крововиливи. Судини алантоїса у мертвих ембріонів, як правило, переповнені кров'ю. При невеликому, але постійному підвищенні температури на початку інкубації збільшується кількість кров'яних кілець. Частішають випадки каліцтв голови; недорозвинення черепа і відкритий головний мозок, недорозвинення очей і лицьових кісток. Характерна для перегріву ектопія-потворність, при якому черевна поверхня тіла залишається відкритою і внутрішні органи звисають в жовток, а також пупкова грижа, коли желточная ніжка розширена і в неї звисають петлі кишечника. При підвищеній температурі розвиток на початку інкубації прискорено: замикання аллантоиса відбувається передчасно, у другій її половині зростання ембріонів затримується. Прокл починається рано, висновок недружний, розтягнутий. Виведений молодняк дрібний, мерзлякуватий, з липким пухом, з великим залишковим жовтком, який іноді повністю не втягнуть в черевну порожнину. Багато задохликов. У них відзначають значне число неправильних положень тіла, залишок невикористаного білка, зазвичай вузького, наявність невтянутих жовтків у курчат, проклюнулися шкаралупу. Жовтковий мішок і кишечник часто гіперемійовані, серце невелике, з гіперемією, іноді зі слідами крововиливи.

Недогрев При недостатньому обігріві яєць зростання і розвиток ембріонів відстають з перших днів інкубації. Охоплення білка аллантоисом відбувається з запізненням. Висновок пізній і розтягнутий. Виведений молодняк малорухомий, погано стоїть на ногах. Оперення у курчат брудне; животи великі, обвислі. Курчата страждають поносом. Частина, що залишилася після виведення шкаралупа сира, з грудками невикористаного білка, іноді пофарбованого кров'ю. Більшість з невилуплених курчат по закінченні терміну залишаються живими. Алантоїс в таких випадках ще вологі, в їх судинах циркулює кров. Залишається невикористаний білок, зазвичай рідкий і мутний. За винятком випадків дуже сильного недогріву, жовтки втягнуті, колір їх часто зелений. Кишечник переповнений жовтковими і каловими масами, особливо розширено його відділ. Печінка велика. Серце збільшене і в'яле. Спостерігаються дуже сильні слизові набряки голови і шиї, а також пупкового кільця і ​​алантоїса.

Недостатня вологість При низькій вологості повітря в інкубаторі маса яєць значно зменшується, розміри повітряних камер збільшені. Якщо вологість на початку інкубації дуже низька, то спостерігаються ті ж поразки ембріонів, що і при перегріванні, за винятком ектопії. Прокл шкаралупи і висновок ранні. Молодняк дрібний і сухий, пух у нього добре пігментований. Шкаралупа суха і ламка, з щільними подскорлупной оболонками. Бувають випадки, коли, розламавши шкаралупу, курча не може розірвати подскорлупную оболонку. У задохликов часті крововиливи в аллантоіс через поранення дзьобом ще кровонаповнення судин; біля дзьоба виявляються згустки крові.

Надлишкова вологість При високій вологості в інкубаторі маса яєць знижується незначно. Часто білок пізніше охоплюється аллантоисом. При просвічуванні на останні дні інкубації в більшості яєць кордону повітряної камери рівні, в зародкових оболонках видно рідину. Прокл шкаралупи і висновок запізнюються, розтягується. У виведеного молодняка оперення злиплася і брудне. Загибель більшості невилуплених курчат настає в момент проклева; вони захлинаються невикористаною навколоплідної рідиною. Частина молодняка гине в результаті прісиханія шкіри і дзьоба до шкаралупи на місці проклева. При розтині задохликов відзначають велику кількість клейко рідини в ембріональних оболонках і переповнення рідиною всього кишкового тракту. Легкі часто гіперемійовані і не містять повітря (тонуть при зануренні у воду)

Неправильне повертання яєць Якщо яйця довгий час не повертають, жовток може впритул наблизиться до шкаралупи і зародок загине, пристав до подскорлупной оболонок, або буде розвиватися виродком. Якщо при вертикальному положенні яєць кут нахилу під час повертання недостатній (менше, ніж 45 гр), то в гострому кінці яйця може відбутися злипання білка з подскорлупной оболонок, а аллантоіс зійдеться над білком. Якщо повертання яєць припиняють на кілька днів, білок злипається з жовтковим мішком і разом з ним втягується в черевну порожнину курчати.

Вт, 26/05/2009 - 15:10

Заходив: 9 місяців 3 тижні тому

Реєстрація: 28.01 - 13:29

Спасибі Стіві! Повністю згодна з приводу недогріву, а ось з вологістю, мені здається що її недостатньо було, тому що оболонка під шкаралупою була дуже суха і міцна.
Про нову закладку поки навіть згадувати не хочу, час покаже.
А реле всетаки глючить конкретно, раз на добу доводиться коригувати 1-2 *.
Гаразд час покаже.

Інкубація. і чи потрібно допомагати під час вилуплення?

У мене на початку проклева, коли вилупилися перші 2-3 пташеняти, син відкрив інкубатор, пересадив їх в коробку, а інк закрити забув.
Скільки він так стояв. декілька годин. На виведення це виявилося критично, як я ні гріла потім, сил у них вилупитися не було. Десь був наклев, десь ні.
Стала колупати. Цвяшком від наклева по колу розбивала шкаралупу, залишала, потім знову допомагала, провокувала, типу він сам кришечку відкрив - що б штовхнутися і вивалитися з шкаралупи - більше десяти штук так народилися, зараз їм 10 днів і лише один з них маленький і відстає.

Легат «Російського Маран Клубу» з 2014 року.

Нд, 27/04/2014 - 19:56

Заходив: 1 рік 5 місяців назад

Реєстрація: 13.07 - 12:23

Галина, здорово що всі виклала і поділилася досвідом.

Вт, 29/04/2014 - 13:23

Заходив: 3 тижні 2 дні тому

Москва і Тверська область

Реєстрація: 20.06 - 9:58

Питання: ці пташки потім тільки в суп? У розведення ж не можна їх?

Вт, 29/04/2014 - 13:51

Заходив: 24 хвилини 37 секунд тому

Ярославська обл. Переславский район

Реєстрація: 23.12 - 00:28

У розведення ж не можна їх

Добридень! Так. Гарне зауваження. таких я б ніколи не залишила на плем'я, тільки на м'ясо. На сьогодні вони нормально ростуть, і крім двох взагалі від інших не відрізняються нічим. Але я ось напевно така жесткаая в плані розведення, що батьківське стадо повинно бути спочатку від здорових батьків з здорових нормальних яєць і нормальної інкубації, тому все на м'ясо Тому коли запитують продати. уточнюю для чого, щоб потім мені не Пиня. тим більше що вибір є.

Ср, 30/04/2014 - 23:53

Заходив: 24 хвилини 37 секунд тому

Ярославська обл. Переславский район

Реєстрація: 23.12 - 00:28

Сьогодні в бліц трапився казус. історія з прокльовування в гострому кінці, і я дію за своєю звичною схемою. але на жаль інкубатор з вентилятором ТАК ШВИДКО сушить плівку, що гусенят довелося терміново діставати з інка розмочувати повністю плівку щоб стягнути. Виодіт: в інкубатори з вентиляторами МОЖНА класти дозрівати пташенят в плівці без шкаралупи. Плівка стискаючись їх просто покалічить.

') Catch (e) var FORUM = new Object (set. Function (prop, val) try eval (this. + Prop + = val); catch (e), get. Function (prop) try var val = eval (this. + prop); catch (e) var val = undefined; return val;, remove. function (prop, val) try eval (delete this. + prop); catch (e)); // JavaScript змінні форуму var BoardID = 1412296; var BoardCat = 18; var BoardStyle = 'Custom'; var ForumAPITicket = '95a4e8cd02a45fea6f60bddf28ffc722a64f4edb'; var GroupID = 3; var GroupTitle = 'Гість'; var GroupUserTitle = ''; var BaseDomain = 'rusff. ru '; var PartnerID = 2238; var RequestTime = 1473356442; var StaticURL = 'http://forum4.ru';
 • Профілактичні роботи на сервісі. Частина функціоналу може бути недоступна деякий час.

  RED BUS

  Інформація

 • Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...