Яка температура в піхву час вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Молочниця

Яка температура в піхву час вагітності

Молочниця. кандида

Кандидоз (молочниця)

Інформація на сайті розміщена в ознайомлювальних цілях і не може бути використана для самолікування

Молочниця (або Вагінальний Кандидоз ) викликається дріжджоподібними грибами роду Кандида . Практично кожна Жінка стикалася з таким захворюванням, як Молочниця . а деяких Ознаки Кандидозу турбують постійно. Білі виділення і Сверблячка (найбільш часті Симптоми молочниці ) можуть бути дуже вираженими, змушуючи жінку терміново звернутися до гінеколога. а можуть бути і помірно вираженими, але тривалими і постійними, в цьому випадку жінка часто самостійно звертається в аптеку. Останнім грибкові захворювання дуже поширені, найбільш часто зустрічається молочниця.

Кандида відноситься до транзиторної (тимчасової) мікрофлорі сечостатевих органів. Транзиторна мікрофлора - це умовно-патогенна мікрофлора сечостатевих органів, постійна присутність якої нехарактерно для здорової людини і яка при ослабленні імунітету може викликати запальний процес в сечостатевих органах. Також вона може передаватися статевим шляхом, але зараження після одноразового статевого контакту відбувається не завжди. У більшості випадків ця мікрофлора життєздатна в сечостатевих органах певний час, а потім знищуються захисними механізмами організму.

Як правило, кандиди в нормі в невеликій кількості співіснують з іншими бактеріями в організмі. Але порушення в імунній системі організму призводять до надмірного розмноження кандид. Сприятливими умовами для зростання гриба кандида вважаються температура до 37 ° С і рН 5,8-6,5.


Завантаження.

Кандидоз піхви

Кандидоз статевих органів у жінок найчастіше виникає в піхву. Дуже поширені випадки безсимптомного вагінального кандидозу - молочниця виявляється у 20% жінок, які не мають ніяких симптомів захворювання, які звертаються до гінеколога для профілактичного огляду. Кандида є причиною грибкових інфекцій у 80% Жінок і дівчат .

Виділяють три форми Вагінального кандидозу .

Кандидоносительство - Ознак Молочниці немає, але при дослідженні виділень з піхви жінки виявляють дріжджеподібні гриби. У деяких випадках носійство кандиди може переходити в клінічно виражену форму з розвитком Симптомів кандидозу . Лікування Молочниці не показано при виявленні кандид, але при відсутності клінічних симптомів кандидозу.

Гостра форма кандидозу - тривалість захворювання не перевищує двох місяців. Характерно наявність симптомів молочниці: почервоніння, свербіння, набряку і білих виділень з піхви.

Хронічна форма вагінального Кандидозу - тривалість захворювання більше двох місяців, при цьому Симптоми молочниці (свербіж , Виділення ) Не такі гострі. Діагноз рецидивуючого хронічного вагінального кандидозу ставлять, коли протягом одного року реєструються не менше чотирьох клінічно виражених загострень молочниці. При цьому у 50% жінок, які страждають цією формою кандидозу, симптоми загострення захворювання з'являються в інтервалі від декількох днів до трьох місяців після успішного лікування загострення молочниці.

Останнім часом дуже поширене безсимптомний перебіг гінекологічних захворювань. в тому числі що передаються статевим шляхом. Навіть патологічні виділення з піхви при таких захворюваннях не завжди бувають. Без аналізів відрізнити їх від нормальних виділень складно. При прихованому перебігу жіночих хвороб немає болю в животі. кровотеч. порушень менструального циклу та інших симптомів. Тому кожній жінці мінімум два рази на рік необхідний профілактичний огляд гінеколога.

Молочниця у дівчат може бути спровокована прийомом антибіотиків, порушенням правил особистої гігієни, гормональними порушеннями. Виникнення симптомів молочниці не завжди залежить від статевої активності. Зараження кандидозом можливо контактно-побутовим шляхом або з кишечника через близькість ануса і піхви. Тому можлива поява молочниці у дівчат.

Звертайтеся до гінеколога нашої клініки для того щоб пройти комплекс діагностики кандидозу і курс лікування за найсучаснішими методиками.

Молочниця - симптоми (ознаки), аналізи, лікування
Симптоми і причини молочниці (кандидозу)

Симптоми молочниці у жінок - це Сверблячка і білі виділення з домішкою сирнистий-крошковідних включень. Тому кандидоз має другу назву - молочниця. Виділення можуть бути густими, білими, жовтувато-зеленими, в залежності від тяжкості захворювання, супроводжуються зазвичай кислуватим, неприємним запахом. Сверблячка іноді постійний, посилюється вночі і призводить до травмування слизової через расчесов. При хронічних формах молочниці свербіж може бути майже єдиною ознакою, іноді він посилюється після статевого акту, а також перед місячними.

Кандидозом хворіють багато жінок, т. К. Причин виникнення Молочниці багато. Близько половини жінок до 25 років встигають перенести до двох і більше епізодів молочниці. У частини жінок кандидоз переходить в хронічну форму і турбує їх не рідше 2-4 разів на рік. Найчастішою причиною молочниці є проведення антибіотикотерапії. антибіотикотерапія часто викликає дисбактеріоз кишечника і піхви. Також велику роль у виникненні Вагінального кандидозу грають захворювання шлунка і кишечника, гіповітаміноз, цукровий діабет та інші ендокринні захворювання.

Молочниця при вагітності небезпечна зараженням плода та ускладненнями вагітності. Точно знаючи збудника, можна призначити лікування. При Кандидоз під час Вагітності можливе використання для Лікування молочниці свічок .

Аналізи при молочниці (кандидозу)

Методи дослідження, застосовувані гінекологом для виявлення урогенітальних інфекцій, в тому числі Кандидозу .

Збір анамнезу - наявність у Жінки хронічного запалення статевих органів, безпліддя, невиношування Вагітність . патологічне протягом предидущей вагітності, запалення сечостатевих шляхів у статевого партнера

Огляд зовнішніх статевих органів жінки для визначення ознак запалення (набряк, гіперемія) слизової уретри і вульви, патологічних Виділень

Огляд в дзеркалах для визначення ознак запалення в області слизової піхви і шийки матки, патологічних виділень

Бімануального гінекологічне обстеження - наявність ознак запалення матки і придатків

Показаннями до призначення Аналізів на кандидоз є:

Наявність ознак гострого запалення або хронічних урогенітальних інфекцій

Мимовільні аборти, патологія вагітності

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...