Ністатин при вагітності відгуки Про вагітність і пологи

Головна » Молочниця

Ністатин при вагітності відгуки

«Молочниця». Вона ж «кандидоз». Вона ж «кольпомікоз».

Молочниця - чим спричиняється.

"Це неприємне захворювання, іноді навіть дуже-дуже мучающее, викликається Грибком Candida. Бувають три різновиди цього грибка. У 92% всіх випадків молочниця викликається Candida albicans.

Молочниця - трохи про грибку Candida.

Цей грибок в невеликих кількостях У нормі знаходиться в піхву у жінок . У невеликих кількостях Candidaне призводить до розвитку молочниці. Якщо кількість грибка збільшується, то цього призводить до розвитку запалення в піхві, різкого збільшення виділень і появи дуже помітного свербіння. Саме це поєднання симптомів і називається - молочниця, вона ж «кандидоз», вона ж «кольпомікоз», вона ж «кандидозний вульвовагініт». Оскільки грибок Candida являетсячастью нормальної вагінальної флори, то Молочниця не відноситься до венеричних, т. Е. Які передаються статевим шляхом, захворюваннями . На зображенні - тоненькі ниточки - це грибок Candida.

Молочниця - симптоми.

Підвищена кількість виділень (білуваті, жовтуваті, зеленуваті) і свербіж в області зовнішніх статевих органів (НУО). Коли сеча стикається з запаленої слизової НПО, то це супроводжується болем. Ось чому молочниця може проявлятися хворобливими відчуттями при сечовипусканні. Інфекції сечовивідних шляхів при цьому немає.

Молочниця - як часто буває в житті.

75% жінок мали в своєму житті хоча б один епізод молочниці; 45% мали два і більше епізоду. Молочниця практично не буває у жінок в менопаузі.

Молочниця - наслідки для здоров'я. Крім виснажливого сверблячки - ніяких!!!

Молочниця - коли збільшується кількість грибка?

Різні причини можуть приводити до збільшення кількості Candida в піхві:

- Зміна клімату - зазвичай з прохолодного на жаркий (ось чому треба завжди брати собою препарати від молочниці, якщо Ви збираєтеся в південні краї);

- Недавній прийом антибіотиків ; правда молочниця виникає лише у 5% жінок приймали антибіотики (ось чому зовсім не потрібно приймати протигрибкові препарати - ністатин, дифлюкан, гино-певаріл і т. д. - всім жінкам поспіль, кому призначений курс антибактеріальної терапії, що так люблять призначати багато лікарів; якщо свербіж після антибіотиків з'явився, т. е. Ви потрапили в групу 5%, тільки тоді потрібні протигрибкові препарати);

- Недостатнє Кількість статевої мастила перед інтимною близькістю - зазвичай це буває коли жінка тільки починає жити статевим життям; через нестачу мастила при інтимній близькості в піхву утворюються мікротрещікі / подряпини; грибок Candida починається посилено розростатися - ось вам і молочниця;

- Підвищений рівень естрогенів - Вагітність, засоби комбінованої гормональної контрацепції, естрогенових терапія можуть сприяти збільшенню грибка молочниці в піхву;

- Цукровий діабет - у хворих з цукровим діабетом частіше виникають епізоди молочниці, ніж у здорових жінок;

- Прийом медикаментів пригнічують імунну систему ( Імуносупресори , наприклад глюкокортикоїди) роблять жінок більш схильним до молочниці;

- ВІЛ інфекція   - часті епізоди (рецидивуючий перебіг) молочниці.

Іноді ми не можемо виявити причину появи або частого рецидивування молочниці. Тоді ми починаємо туманити голову пацієнтам, кажучи про генетичну схильність і дисбаланс в імунній системі. Але все набагато простіше - іноді причини появи молочниці (як, втім, і багатьох інших хвороб) медицині поки не відомі.

Молочниця - як ставиться діагноз .

Ви самі можете поставити собі діагноз! , Якщо маєте схожі симптоми. Молочниця найчастіша причина свербіння. На другому місці - бактеріальний вагіноз і трихомоніаз. Ні хламідіоз, ні гонорея свербіння не викликають. Тому якщо у Вас є симптоми свербежу, сміливо починайте лікування від молочниці. І тільки якщо не бачите ефекту, або через короткий час після лікування симптоми знову з'являються - йдіть до гінеколога.

Гінеколога досить часто буває досить лише глянути на характер виділень в піхву, що б поставити діагноз молочниця. Виділення при молочниці аж надто типові: грудки жовтуватого сиру. Якщо все-таки є сумніви, то робиться мазок з піхви на флору. Цього буває достатньо в 92-95% випадків. В інших ситуаціях роблять бак. посів з піхви і / або посів на гриби.

! Не потрібно лікувати молочницю якщо:

Немає симптомів - немає ознак запалення в мазку - але є Candidaв мазку.

Це лише свідчення, що грибок Candida в нормі живе в піхву.

Потрібно лікувати якщо: є симптоми - є Candida мазку. Приклади схем лікування молочниці.

Трідерм крем - один-два рази на день напротязі одного-двох днів наносити невелику кількість на область зовнішніх статевих органів - це дуже швидко знімає явища свербіння. Плюс один з нижче наведеного:

- Клотримазол вагінальні таблетки по 100 мг - по 100 мг два рази на день або дві табл. сразуна ніч у піхву - 3 дні; найдешевший метод, за ефективністю не поступається всім іншим;

- Свічки вагінальні Гіно-Певраріл - по одній свічці на ніч у піхву - 3 дні;

- Свічки вагінальні Пімафуцин - по одній свічці на ніч у піхву 3 дні;

- Моністат - свічки вагінальні по 100 мг - по одній свічці на ніч 7 днів, або по дві відразу - 3 дні;

- Ністатин - вагінальні таблетки по 100 000 одиниць - на ніч в піхву 14 днів (не дуже зручно через те, що довго; ефективність трохи нижче, ніж у інших)

- Дифлюкан (Флюконазол) 150 мг одна таблетка, проковтнути і все.

Під час лікування - утримання від сексу.

Контрольних тестів після лікування (якщо симптоми пройшли) здавати не потрібно.

Середня ефективність терапії - 80%.

Якщо у партнера симптомів немає (свербіж і червоні плями на статевому члені), то йому лікування не потрібно.

Проблема повторюється (рецидивуючої) молочниці.

Хронічна молочниця = рецидивирующая молочниця - це більше 4-х епізодів молочниці в рік, не пов'язаної з прийомом антибіотиків. Зустрічається у 5-8% жінок. Таким пацієнтам необхідно:

- Зробити тест на цукровий діабет (глюкоза крові натще)

Що реально допомагає від молочниці????

Відправив (а) Karolinochka , в Мій щоденник 20 вересня 2011 · 20 642 Переглядів Всем здравствуйте! Підкажіть що реально допомагає від молочниці??? До вагітності мучилася від цієї капості..... всю вагітність кайфовала, і вже і забула що це таке... але після пологів через місяці 3-4 знову те ж саме.... свічки пробувала пимафуцин, таблетки флюкостат і дифлюкан, це все допомагає але через некор час все починається знову.... може хто знає що реально допомагає від цієї капості....

У мене теж ця біда постійно. Лікар прописала: 1) спринцювання спочатку содою 1ст. л на 1 л. води. Вранці, ввечері. 2) обробка тетраборат натрію. Сказала палець бинтиком обмотати і пройтися там. Але мені бинтиком було дуже не приємно, тому я просто, без бинтика обробляла. 3) Микосист 150 мг. Випити 1 таблетку, а потім в перший день місячних 1т, у другому циклі в 1 день місячних 1т., І в 3-му циклі випити. 4) свічки тержинан №6 6) після них свічки бетадин №7 (але їх, якщо нормальна переносимість до йоду). Ось такий курс прописала і сказала, що більше повторюватися не буде ця гидота. Я зробила все крім бетадину. І Микосист я випила 1-ий раз, і в 1-ий день 1-го циклу. І ще, я по-максимуму відмовилася від стрінгів. Як би я їх не любила, але здоров'я все-таки дорожче. Тільки обов'язково подивіться в інструкціях, до всіх лікам у вас переносимість! Хай щастить!)))

20 вересня 2011 - 15:40

А ви аналіз здавали, у вас точно молочниця? Просто чому питаю, у мене співробітниця теж так само мучилась, тільки вилікує, опяь вилазить, причому сама собі призначала ліки. Потім пішла до лікаря і здала розгорнутий мазок типу бакпосева. Повилазило багато гидоти інший, яка теж могла давати такі ж виділення і симптоми. Пролікувалася вже ліками немає від молочниці конкретно, і поки, ттт, мовчить, говорить, що все добре.

  • Ім'я: Олена

Опубліковано 28 July 2010 - 6:58 PM

Мені лікар теж призначив нестатіновие свічки але я не рескнула і пішла в чесного клініку і там лікар сказав щоб ні в якому разі не ставила і прописав пімофуцін - але молочниця відновилася через тиждень

у мене теж так було, я ще й таблетки пила пимафуцин. Теж без толку, бо після посіву з антибіотикограмою дізналася, що моя кандида чутлива тільки до ністатину. Під час вагітності я застосовувала свічки з ністатином. Читала, що небезпечно в першому триместрі, потім, якщо свічки застосовувати, то речовина не всмоктується в кров, а діє місцево. А раніше 11 років тому, наприклад. мені під час беремо-сти зі старшою донькою, призначали і таблетки ністатину з антибіотиком разом без будь-яких застережень. Ось так все змінюється. Природно, потрібно дізнатися до якого препарату є чутливість, той і застосовувати.

Просвітлений (44513) 4 роки тому у вас типу молочниці чи що? спробуйте буру на гліцерині - і вунтрі піхви змастіть і зовні... ще допомагає підмивання розчином соди.. дешево і безпечно для вагітних... мені допомагало. звичайно на час. під час вагітності нічого н адолго від цієї справи не допомагає. Оракул (57821) 4 роки тому розумію, Леночка, що це тимчасово)) Але мені головне свербіж зняти на клітор, а то роздратування йде і спати не дає :) Мені тут мазь радять клотримазол, чули таку?

Просвітлений (44513) слишала..только от не в кусре як вона для вагітних... я користувалася - ось цієї самої бурою на гліцерині. мені більше нічого не допомагало - і пимафуцин пробувала і ще багато чого - грошей вагон винищила.... Мислитель (5942) 4 роки тому ністатин дешевий і застарілий препарат, як і бура в гліцерині. При вагітності можна пимафуцин, який в комплексі з іншими ліками повинен призначити лікар. Ністатин дуже погано впливає на нирки (або на печінку, не пам'ятаю точно) - мені це лікар сказала (сама я не лікар). Не займайтеся самолікуванням, хвороба стане хронічною. Схожі питання

Година дня Я була на сайті 30 квітня, 8:35 Росія, Москва

Мені Г. моя говорила, щоб не було молочниці треба носити бавовняні білизна. Підмиватися краще дитячим милом. Від молочниці можу порекомендувати свічки Ліварол. Чудово допомагають.

Міла Я була на сайті 26 березня 2013, 8:15 Росія, Москва

Я і так намагаюся з настанням вагітності носити тільки х / б білизна, використовую так само лактацідний гель для підмивання. Але ж насправді молочниця може з'явитися по ряду інших причин. Спасибі, про свічки Ліварол, якщо що буду мати на увазі, але сподіваюся, що вони мені не знадобляться! )

Ольга Бурова Я була на сайті 16 ноября 2012, 13:54 Росія, Москва

Мила, я брала ністатин від молочниці. але не під час вагітності і він мені не допоміг. А то, що вагітність в протипоказання - це дійсно так ((((Спробуйте сходити до іншого лікаря. Взагалі, спочатку потрібно визначити причину виникнення молочниці. Це може бути і зниження імунітету і проблеми з кишечником і інші проблеми. Потрібно постаратися спочатку усунути причину, а потім вже пройти курс лікування від цієї бяки. Саме курс, так як одним препаратом її не вилікувати. лікування повинен призначати тільки лікар і самолікуванням займатися не можна. Якщо не вилікувати молочницю, то це може привести до проблем. Під її дією починають виснажуватися стінки плідного міхура, що надалі може привести до передчасного розриву. Тому, під час вагітності мені гінеколог порадила пройти діагностику на визначення загрози передчасного розриву плодових оболонок тестом Амнішур. Він здатний розпізнати навіть мікроскопічні тріщинки на плодовому міхурі, так як у нього дуже високий показник точності. також, якщо молочницю не вилікувати, вона може передатися маляті під час процесу пологів. У мене до вагітності була молочниця, яку мені не вдалося вилікувати, а ось під час вагітності мені її вдалося побороти. Також, можу вам порадити від паління і свербіння підмиватися мусом для інтимної гігієни Лактацид Феміна або Епіген Інтим. також, мені дуже добре допомагав відвар ромашки, він дуже добре знімає запалення. Але підмиватися їм можна, якщо немає алергії на ромашку. Але не в якому разі не можна спринцюватися під час вагітності. Бажаю вам швидше позбутися цієї бяки)))

Міла Я була на сайті 26 березня 2013, 8:15 Росія, Москва

Наталя, спасибі велике за пораду! Виявляється ністатин не можна приймати в першому триместрі вагітності, у мене вже майже третій триместр. У підсумку я повних три дні все ж брала ці препарати, а потім все таки пішла до свого іншого лікаря і вона мені виписала свічки клотримазол 6 шт. по одній на ніч. У двох своїх гінекологів я так само уточнила щодо стоншування стінок плодового міхура, і, відповідно його розриву, сказали, що при молочниці такого бути не може, на дитинку молочниця не впливає ні як, єдине - це через молочниці можуть бути сильні розриви, як внутрішні, так відповідно і зовнішні... (Спасибі за назву тесту, я чула, що такі бувають, сподіваюся, що він мені не знадобиться! і, до речі, я використовую саме ЛАКТАЦИД для інтимної гігієни, дуже ним задоволена, і, дійсно жодного свербіння, нічого немає!))) В результаті свічки я вже використовувала, зараз ось почекаю ще днів п'ять і піду здавати мазок. Дуже сподіваюся, що я позбулася цієї бяки! )))

Як правильно лікувати молочницю

Ольга Бурова Я була на сайті 16 ноября 2012, 13:54 Росія, Москва

Мила, я звичайно не лікар, але про витончення плодового міхура мені говорила моя лікуючий гінеколог і в інтернеті я багато про це читала. Молочниця може передатися маляті в той час, коли він буде проходити по родових шляхах. Через це у нього можуть з'явитися бульбашки на язичку і білий наліт у роті. А про тест я теж дуже багато читала і навіть занесла деяку інформацію в свій щоденник http: // www. babyblog. ru / user / lenta / erudit080886 Не буду звичайно смітити. адже я не лікар. Я від щирого серця бажаю вам і вашій майбутній дитині здоров'я і швидше позбутися цієї бяки. Бережіть себе)))

Міла Я була на сайті 26 березня 2013, 8:15 Росія, Москва

Наталя, спасибі Вам велике! У будь-якому випадку обов'язково прислухаюсь. Сподіваюся, що я вже від цієї бяки вилікувалася, найголовніше - це, щоб вона не повторилася... Я Вам так само бажаю всього найкращого! ))))

Ірина Я була на сайті 15 травня, 2:01 Росія, Новоросійськ

В першу вагітність, а це було давно, нам всім нистатином лікували. Правда мені Г порадила не свічки, а таблетки вставляти. Зараз я це згадала і пролечила сама, здала мазок, хороший.

Міла Я була на сайті 26 березня 2013, 8:15 Росія, Москва

Ірина, спасибі велике за пораду! Правда в результаті я пройшла курс лікування свічками клотримазол, 6 шт. на ніч! Сподіваюся, що вони мені допомогли, мазок ще не здавала! Але думаю, що все добре! )

  • Підписки

Користувач сайту Woman. ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані їм за допомогою сервісу Woman. ru. Користувач сайту Woman. ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності. Користувач сайту Woman. ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman. ru. Всі матеріали сайту Woman. ru, незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman. ru неможлива без письмового дозволу редакції. Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції. Матеріали, розміщені в розділі "Секс" не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+) При відвідуванні сайту woman. ru ви приймаєте Правила користування сайтом Woman. ru, в т. ч. і в частині що стосується файлів cookie

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...