Молочниця на 38 тижні вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Молочниця

Молочниця на 38 тижні вагітності

Молочниця при вагітності 38-39недель

Питання: Здравствуйте!!!! За час всієї вагітності перехворіла на гострий пієлонефрит на терміні 18 тижнів, після цього не турбували нирки. Потім знайшли у мене хламідії і уреаплазму, проходила курс лікування: азітралом і клотримазолом, не знаю вилікувалися чи у мене ці бяки бо лікар нічого мені не говорить, а на кожному прийомі в карту заносить одне і теж (хламид., Уреаплазм. Калікопіелоектазія справа ) Зараз у мене 38-39 тижнів вагітності почалася молочниця, лікар виписала «пімофуцін», але він мені допоміг рівно тиждень, і почалося все заново. Підкажіть будь ласка мені скоро народжувати я дуже переживаю чи зможу я з такими беками народити здорового малюка... Зарание спасибі)))

Відповідь: Здравствуйте! Так, Ви, звичайно, зможете народити здорову дитину, але ризик інфікування дитини під час пологів, все ж є, тому краще провести санацію піхви іншими препаратами - тержинан, поліжінакс і ін. Але тільки за призначенням лікаря.

0

Також рекомендуємо прочитати:

 • Безпека поліжінаксаВопрос: Доброго дня, термін у мене 34 тиждень і вже давно мучуся з...
 • Лишай під час беременностіВопрос: Добрий день! На терміні 11 тижнів в КВД поставили діагноз лишай, болячка одна, трохи...
 • МолочніцаВопрос: Доброго дня, підкажіть будь ласка. на початку вагітності за мазком було виявлено що...
 • Анемія при беременностіВопрос: Доброго дня, у мене 27 тижнів вагітності. Рівень гемоглобіну 110, рівень заліза...
 • Лікування під час беременностіВопрос: здрастуйте, у мене до вас питання. у мене вагітність 15 тижнів, здавала...
 • Контакти

  Чи можна вилікувати молочницю на 38 тижні вагітності?

  В даний час у зв'язку з бурхливим розвитком медицини впроваджуються в практику все нові технології лікування та діагностики різних захворювань. Важливе місце серед усіх хвороб на сьогоднішній день має жіноча патологія, особливо в період вагітності і майбутніх пологів. Все це вимагає ретельної діагностики, лікування і профілактики недуг, які можуть виникнути в цей період.

  38 тиждень вагітності.

  Весь період вагітності умовно ділиться на 3 триместру. Найбільш переломним і важливим є перший з них, так як йде закладка основних життєво важливих органів і систем організму плода, а також останній, тому що тут йде підготовка до майбутніх пологів.

  Які ж зміни з матір'ю і плодом відбуваються на 38 тижні вагітності?

  Отже, в цей відрізок часу майбутня мама готується в фінішній естафеті, тобто до народження дитини. Основними її відчуттями є слабкість, втома і, звичайно ж, очікування дива. Живіт жінки при цьому досягає своїх максимальних розмірів, кілька опускаючись вниз. Шкіра на ньому кілька розтягнута і може лущитися. Пупок стає плоским, але це все тимчасово. Нерідко спостерігаються болі, що, безсумнівно, пов'язане з тиском плоду на органи малого тазу, утиском зв'язок і стегнового нерва. Можуть з'явитися і виділення молочного характеру з кислуватим запахом. Не виключається і наявність набряків, але невеликих. На 38 тижні багато мам вже починають народжувати, інші ж виношують дитину до 40 тижнів.

  Що стосується плода, то всі його органи і системи вже повністю сформовані і готові до нового життя. На відміну від попередніх періодів, характерною ознакою тут є зниження активності плода, числа рухів. Але, тим не менш, в нормі він повинен ворушитися не менше 10 разів на добу, в іншому випадку рекомендується звернутися до лікаря. Це може бути поганою ознакою.

  УЗД в цей відрізок вагітності вже не проводиться, за винятком окремих випадків, коли потрібно уточнити діагноз. Таким чином, в терміні 38 тижнів, як мати, так і плід готові до пологів. Але, потрібно мати на увазі, що зараз майбутня мама дуже слабка і схильна до дії шкідливих факторів середовища, таким як різні інфекційні захворювання, яке найчастіше зустрічається з яких є молочниця.

  Важливо відзначити, що заняття сексом в цьому періоді вагітності ставиться під сумнів багатьма фахівцями. З одного боку, він сприяє підвищенню настрою вагітної, покращує кровообіг і викид гормонів. З іншого, він може травмувати матку і родові шляхи. Ще дуже важливий момент в тому, що нерідко секс використовується як стимулятор передчасних пологів.

  Молочниця. Лікування.

  Молочниця на 38 тижні вагітності - не така вже й рідкість. Що ж це за захворювання? Молочниця або кандидоз - це інфекційна патологія, яка викликається патологічними грибами роду Кандида, клінічними проявами якої є сирнистий виділення зі статевих органів.

  Молочниця у вагітних

  Молочниця на 38 тижні зазвичай спостерігається при неадекватному лікуванні в інших триместрах, рецидивуючому перебігу.

  Як лікувати молочницю у вагітних? Відповідь на це запитання проста - медикаментозно за допомогою протигрибкових препаратів. Воно може бути загальним (системним) і місцевим.

  Системні препарати вживаються всередину. Більшість з них містять флуконазол, який швидко і добре всмоктується. Найвідоміші ліки - це флюкостат, дифлюкан, медофлюкон і ін. Лікування проводиться 7 -10 днів. Але в такому терміні є ризик того, що до пологів хвороба може і не пройти. Паралельно з ними повинні бути призначені кошти, що відновлюють нормальну мікрофлору (про биотики, пребіотики, бифидобактерин).

  Місцеве лікування найбільш оптимально для цього терміну, так як при ньому не буває побічних ефектів з боку інших органів.

  Воно включає в себе: свічки для вагітних від молочниці, різні мазі і крему.

  До місцевих препаратів відноситься натамицин, клотримазол, іконазол, міконазол, кетоконазол, ністатин.

  Найефективніший засіб від молочниці для вагітних - це протигрибковий антибіотик леворин і ністатин. Не рекомендується лікувати молочницю свічками широкого спектру дії.

  На час лікування слід відмовитися від статевих контактів, дотримуватися схему застосування, тривалість терапії, а також ставити свічки тільки в нічний час, так як при кімнатній температурі вони починають швидко танути.

  Великою популярністю користуються і народні методи лікування. Як них застосовують молочну сироватку, ванночки з оцтом і содою, масло чайного дерева.

  Цікавий той факт, що молочниця може призвести до ураження плода. Це виникає при проходженні його через родові шляхи при безпосередньому контакті. Частота таких випадків становить близько 10%. Щоб цього уникнути, потрібно проводити своєчасне лікування найефективнішими препаратами. До того ж, лікування може бути і не таким простим, так як збудником може стати інший вид Кандида, терапія якого є поки скрутній і довшої.

  На підставі всього вищесказаного можна зробити висновок про те, що молочниця - дуже небезпечне захворювання і в терміні 38 тижнів не завжди вдається убезпечити дитину від можливого зараження. Лікування в більшості випадків проходить успішно, але потрібно пам'ятати, що при появі перших ознак захворювання потрібно викликати лікаря.

  38, 39, 40 

  Живіт

  У більшості вагітних живіт, до цього часу, опустився, однак, якщо мають бути другі пологи, він і зараз ще може бути високим. Це відбувається, тому що м'язи передньої черевної стінки, у повторнородящих, вже не настільки сильні, тому голівці дитини не так просто притиснутися до кісток тазу.

  Матка активно готується до майбутньої роботи. Судоми, які ви відчуваєте, називають по імені Брекстона-Хіггса або помилковими, тренувальними переймами. Живіт, при цьому, твердий, тому що «на піку сутички» підвищується тонус матки. Помилкові сутички майже безболісні. Вони не регулярні і практично відразу проходять. Якщо ж живіт кам'яніє з підозрілою регулярністю, ниє і болить, так що ви вже й думати більше ні про що не можете - це, швидше за все, вже провісники пологів.

  - Максимальне навантаження на хребет, і цілком природно, що болить спина і поперек. Гімнастика для вагітних і бандаж - звичайні рекомендації при подібній болю, можна так само намагатися частіше приймати коліно-ліктьове положення. Це не тільки розвантаження багатостраждальної спині, але і поліпшення кровообігу в плаценті і в ваших нирках.

  Якщо турбує печія і нудота, «поза ембріона» після їжі зніме неприємні відчуття, давши можливість шлунку звільнитися, а їжі пройти далі. Звичайно, не завжди нудить тільки через вагітність, якщо болить шлунок, є блювота, температура, ви могли і захворіти, якщо сумніваєтеся - не соромтеся візиту до лікаря.

  Опущення голівки дитини порушує роботу кишечника, можуть з'явитися серйозні запори, загострюється або вперше проявляє себе геморой. Медикаментами запори зараз не лікують, в більшості випадків досить дієти, щоденне вживання свіжого кефіру і висівок (продаються в аптеці). Геморой лікувати у вагітних досить складно, після пологів все буде ще важче, якщо виникла ця проблема - порадьтеся з лікарем.

  Набряки, головні болі, підвищення тиску є проявами пізнього токсикозу. Це може навіть стати причиною необхідності стимулювати пологи. Якщо у вас є подібні скарги, не відмовляйтеся від допологової госпіталізації, так як при гестозах можливі ускладнення, як для вас, так і для дитини. 

  Передвісники пологів

  Порушення апетиту у вас, виникнення розлади кишечника (пронос), регулярність і болючість переймів говорять про початок пологів. При справжніх сутичках тягне поперек і низ живота, їх стягує кільцем, немов обручем. Біль тупий і наростає, а потім спадає, сходячи нанівець. Якщо це ваші перші пологи, в пологовий будинок можна не поспішати поки сутички не стануть регулярними: тривалістю до 40 секунд, однієї хвилини і з частотою до 5 в годину. Якщо відійшли води, в лікарню потрібно постаратися потрапити якомога швидше. Друга вагітність теж привід поквапитися, тому що повторні пологи розвиваються зазвичай набагато швидше перших.

  39 тиждень вагітності відео

  Відео на цьому тижні представлено компанією памперс, дивіться «39 тиждень вагітності, відеогід». Як поводитися під час пологів, знеболювання пологів, сутички.

  Представляємо нашого партнера - інтернет-магазин СУМКА В ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

  На сайті магазину є можливість замовити готовий набір речей для пологового будинку або самостійно укомплектувати сумку всім необхідним для вас і малюка. Всі речі в пологовий будинок сертифіковані і дозволені СЕС для застосування в умовах пологового будинку, упаковані в спеціальну фірмову прозору сумку, яку вам дозволить взяти з собою і швидка, і будь-який пологовий будинок. Ознайомтеся з кількома сотнями справжніх відгуків про те як ми допомагаємо майбутнім матусям.

  Безкоштовна доставка кур'єром по Москві і Санкт-Петербургу в день замовлення.

  Відправка замовлень в інші регіони поштою Росії і різними транспортними компаніями.

  38 тиждень вагітності

  Термін вагітності з 37 по 42 тиждень є оптимальним для пологів. Дитина доношена, проте точно в ПДР народжується лише 4% дітей, і коли саме народите ви, невідомо. Дитина на цьому терміні досить зрілий і готовий з'явитися на світло в будь-який день. Однак, для того, щоб почалися пологи, необхідно поєднання готовності мами і малюка - досягнення особливого гормонального балансу.

  37 тиждень вагітності

  Цей часовий проміжок характеризується станом нетерплячого очікування пологів. Бажання якнайшвидшого завершення вагітності буде тільки наростати, так що намагайтеся контролювати ваші емоції. Відчуття дискомфорту та різноманітні болі наростають все більше. Ви відчуваєте себе величезною і незграбною. Спосіб життя, секс і харчування, на 9 місяці, повинні бути узгоджені з лікарем, так то, що заборонено одним, може бути корисно для інших.

  (Рейтинг: 2.0 , всього 1 голосів)

  2136

  Молочниця на 38 тижні вагітності трапляється досить часто. У чому суть цього захворювання? Відразу ж можна сказати, що викликано воно грибком Кандида, тому наукова назва кандидоз, хоча частіше це захворювання називають молочницею. Проявляється вона сирними виділеннями з статевих органів кислуватого запаху.

  На 38 тижні вагітності вона може з'явитися через неграмотного лікування. Тому, до питання про лікування цієї хвороби потрібно підходити серйозно.

  Як і будь-яке захворювання, кандидоз лікуватися може як загальним способом, так і місцевим. Все індивідуально і залежить від стадії, на якій грибок знаходиться.

  Системні процедури мають на увазі вживання препаратів всередину протягом 7-10 днів . Однак на великому терміні залишається ризик того, що до пологів хвороба не пройде.

  Молочниця на 39 тижні вагітності так само досить часто зустрічається серед вагітних. Провокує її той факт, що в цей період кислотне середовище піхви змінюється. Хоча, як і на інших термінах вагітності, основною причиною виникнення кандидозу є зниження імунітету. Адже всі поживні речовини дістаються плоду, в той час як матері не залишається практично нічого.

  Низький імунітет, змінена мікрофлора статевих шляхів - відмінне середовище для росту Кандиди. І все супроводжується свербінням, печіння, неприємними виділеннями у вигляді сирка.

  Однак молочниця на 40 тижні вагітності також може бути спровокована такими зовнішніми факторами, як:

  • Переохолодження організму;
  • Прийом ліків;
  • Наявність хронічних хвороб.

  Таким чином, можна зробити висновок, що молочниця є сигналом того, що зі здоров'ям є якісь проблеми. Значить, виявивши причину можна позбутися молочниці.

  Вагітні жінки повинні розуміти, що лікувати молочницю треба так, щоб це не завдало ніякої шкоди дитині. А тому, необхідно пройти повне обстеження і тільки за його результатами лікар зможе призначити оптимальне лікування. Причому нерідко гінекологи рекомендують різні народні засоби, що, звичайно ж, безпечніше навіть найсучаснішого препарату, який в будь-якому випадку зроблений не на 100% з натуральної сировини.

  Так само варто пам'ятати про особисту гігієну, і на час лікування відмовитися від статевих актів. Тривалість і схема використання призначеного медиком лікування повинна дотримуватися повністю.

  Головна> Вагітність, Пологи> Вагітність 38 тижнів. молочниця

  Вагітність 38 тижнів. Молочниця. Я прочитала інструкцію, щось боюся пити. Препарат гормональний, в протипоказання вказана вагітність. Кому-небудь призначали під час вагітності?

  • А мені прописали на такому ж терміні: Гіно-певаріл. Три дня і як не чого не було
  • Можна ж таблетками і свічками Пімафуцин, дозволено при вагітності
  • Є ж спеціальні свічки для вагітних і таблетки!! ! від молочниці
  • Якщо протипоказання при вагітності, то пити не варто. Попросити лікаря призначити щось інше.
  • Може, краще запитати ще одного лікаря або пройти онлайн консультацію у знаючих? Мені чомусь здається, що не варто на такому терміні приймати гормональні. Я б точно побоялася.
  • Годі засобів без протипоказань під час вагітності. Дивний у Вас лікар.
  • Пімафуцин свічки дозволені на будь-якому терміні вагітності (в анотации написано)
  • Свічки Полижинакс. Допомогли тільки вони. Потерпи трошки, вже недовго залишилося. Після пологів у мене її, зарази, вже 2 роки немає (тьфу-тьфу-тьфу, щоб не наврочити!). А мучилася все 9 місяців. Хай щастить!! ! :-)
  • Я народним засобом: ложка соди на склянку води і підміни
  • Якщо є протівопокозанія то краще нетреба якщо призначив геніколог то порадься з дитячим лікарем або терапевтом і навпаки
  • Мені спочатку свічками зністатин лікували - не допомогло, а підмивання з содою допомогло просто чудово
  • У мене всю вагітність молочниця була! лікувала-лікувала, а вона все ніяк звалювати не хотіла... незнаю, взагалі перший раз чую про ГОРМОНАЛЬНИХ засобах, проти молочниці... я з молочницею народила здорових своїх малюків))))
  • Молочницю треба обов'язково пепред пологами вилікувати, що б дитині під час пологів не передалася інфекція. Про цей твій препарат я нічого не чула. Сама ж ставила свічки «Поліженакс». У мене знайома гінеколог і сказала, що вони одні з лутше і безпечніших.
  • Немає такого не приймала, але купу всього провставляла ... толку на жаль замало... та й не зрозуміло, молочниця то була чи ні ...
  Юлія Я була на сайті 16 травня, 12:56

  Поки час є, спробуйте підлікуватися, так як, проходячи по родових шляхах, зараза може передатися вашій малишік і викликати багато патологій. Ось, почитайте тут від чого може з'явитися молочниця на вашому терміні. спробуйте настоєм ромашки підмиватися, якщо немає особливо сильних ознак молочниці. 

  Лана Я була на сайті 9 квітня, 12:14

  Ніби як дитина, проходячи по родових шляхах, може цю бяку підчепити. Я обидві вагітності мучилася молочницею, приблизно на вашому терміні клотримазол ставила для санації родових шляхів, вона зникла, через кілька днів я народила, все норм - це про старшу дочку. А ось молодшого я народжувала з молочницею, потім мені сказали, що мазок, який брали перед пологами, був не оч хороший. Наслідків для дитини ніяких, а я потім просто свічки 10 днів ставила, хоча вона начебто і без них пройшла

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...