Пімафуцин при вагітності 1 триместр відгуки Лікування при вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Молочниця

Пімафуцин при вагітності 1 триместр відгуки Лікування при вагітності

Встала на облік нарешті, ну все і почалося знайшли молочницю, виписали свічки Пімафуцин. Полізла в інет подивитися, що це і навіщо. Думки розділилися: одні пишуть, що якщо не турбує нічого, то і лікувати не треба; інші, що лікувати обов'язково, т. к. велика ймовірність розривів під час пологів. Добре, що всі сходяться на думці, що плоду це не зашкодить. Але для мене питання залишилося відкритим, начебто як, і справді, навіщо лікувати хворобу, а не пацієнта, якщо мене не турбує нічого, а з іншого, ну що, убуде від мене чи що? Підкажіть, хто з цим стикався, що ви робили?

Я просто Спринцюватися содою або травами, хоч лікарі і забороняють спринцювання, але нічого не відбулося. Як я розумію молочниця при вагітності-явище нормальне, в організмі йдуть гормональні перестановки, в піхву змінюється мікрофлора, тому таке може мати місце. АЛЕ мене вона не турбувала. А перед пологами за 2 нелелі я прийняла курс якихось свічок не пам'ятаю назву-треба, пошукаю. А після пологів теж пропала (ТТТ) взагалі вона мене напружує з естетичних міркувань.

Повідомлення: 1911 З нами з: Сер березня 23, 2005 18:19 Звідки: Володимир Подякували: 1 раз Контактна інформація:

Лікувати треба. По-перше може статися зараження ребнка при пологах. По-друге - це може позначитися на дитині. У мене місяців до 6 ця біда була, причому страшно сказати яка. На першому ж УЗД сказали, що води зі взвесями і тут же запитали про молочницю. Зараз у дитини дріжджі в кишечнику, один лікар стверджує, що це має прямий зв'язок з моєї молочницею. І до того ж - організму і так нелегко, а тут ще постійна боротьба з цією заразою. Тока Ви і чоловіка полікуєте заодно, а то за новою все почнеться. У лікаря запитайте, як чоловіка краще лікувати. Якщо Вам пимафуцин не поможемо, є свічки гино-певаріл, навіть мою хронічну молочницю він вилікував.

Повідомлення: 1234 З нами з: Пон березня 28, 2005 11:03 Звідки: Калінінград Подякували: 1 раз Контактна інформація:

Теж була молочниця всю вагітність. Лікар в пологовому будинку сказала, що особливо страшного нічого не буде при пологах і для дитини, але лікувати потрібно обов'язково. Як вже писали, збільшується ймовірність розривів і тріщин, т. К. Піхву стає пухким, дитини теж можна заразити (навіть при кесаревому). Лікувалася клотримазолом, макмірор, бурою і содою. ще якимись свічками + виферон для підвищення імунітету, ще перед пологами робили промивання кожен день - вобщем допомогло.

Повідомлення: 479 З нами з: Суб квітня 02, 2005 16:45 Звідки: Митищі, м. О. Росія Контактна інформація:

Я розумію, що не сучасний засіб і може не дуже швидкодіючий, на відміну від чарівних сучасних, коли достатньо однієї таблетки (с), але начебто безпечне - гліцірін з бурою.

Молочниця при вагітності

А ви на якому терміні Ліварол лікувалися? Начебто вагітним взагалі особливо нічим лікуватися не можна.


Починала лікувати на 23 тижні, хоча лікар прописувала пимафуцин ще раніше. але я все одно боялася. А після 2 УЗД, вже почала. Ліварол сильніше ніж Пімафуцин, але це ж все одно місцеве лікування. У кров не всмоктується, мікрофлору не порушує. Дитина здорова і доношена.

29. Astralia | 26.07, 20:44:09 [2177409418]

Взагалі-то небезпечно. Молочниця може привести до інфікування плода, крім того може навіть трапиться передчасний розрив плодових оболонок. Не хочу вас лякати, тому краще самі почитайте в яких випадках небезпечно, а в яких ні: http: // amnisure. ru / goto. php? ID = 108

30. Оля | 24.08, 19:54:10 [22677327]

У мене 8 тижнів, лікар призначила Ліварол. Але ж у нього в протипоказання 1 триместр вагітності. От не знаю що робити, вставляти чи ні?!

Користувач сайту Woman. ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані їм за допомогою сервісу Woman. ru.
Користувач сайту Woman. ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності.
Користувач сайту Woman. ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman. ru.
Всі матеріали сайту Woman. ru, незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman. ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції.

Матеріали, розміщені в розділі Секс не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18+)

При відвідуванні сайту woman. ru ви приймаєте Правила користування сайтом Woman. ru. в т. ч. і в частині що стосується куки-файлів.

Мережеве видання Woman. ru (Свідоцтво ЗМІ ЕЛ № ФС 77 - 65950, видано Роскомнадзором 10 червня 2016 року).

Протигрибковий препарат Пімафуцин - відгуки

Всім жінкам відома їх нелегка доля і не випадково, в житті слабка половина людства куди сильніше чоловіків. Йдеться про те, що на жіночі плечі лягають обов'язки по догляду за дітьми, чоловіками, рідними і близькими. У ці обов'язки входять не тільки радісні турботи сімейного буття, але і захист членів сім'ї від різних захворювань, хоча сама жінка нерідко відчуває від цього страждання.

Сьогодні, поговоримо про препарат, який ефективно бореться з рядом грибкових захворювань, в тому числі і молочницею і цей препарат називається пимафуцин, що має в основному позитивні відгуки.

До складу препарату входить антибіотик натамицин, що представляє собою активну діючу речовину, який відноситься до групи макролідів, що знищує клітинні мембрани хвороботворних грибків, вбиваючи їх. Таким чином, пимафуцин є засобом, призначеним для лікування грибкових захворювань. Даний препарат, найбільш чутливий до такого поширеного виду дріжджових грибків як кандиди. Як відомо, мікроорганізми роду Кандида складають нормальну мікрофлору товстої кишки, рота і піхви здорових людей, а саме захворювання пов'язано не з їх наявністю в організмі людини, а з їх значним розмноженням або попаданням в організм його патогенних штамів. Як правило, поява кандидозу обумовлено зниженням місцевого і загального імунітету.

Засіб показано до застосування для лікування грибкових захворювань внутрішніх органів, покривних тканин, слизових, а також таких захворювань як кандидоз кишечника, вульви, отомікоз.

У своїй більшості, відгук про Пімафуціна позитивний, за винятком деяких моментів. Наприклад, вагінальні свічки упаковані в досить щільну алюмінієву фольгу, яку відкрити, не пошкодивши саму свічку, не так просто. На кінці свічки є спеціальні насічки і за задумом виробника їх потрібно потягнути в різні боки і дістати свічку. Однак, на практиці цей процес без допомоги ножиць виконати складно, а дістаючи свічку руками, вона може легко розплавитися від температури тіла і перетворитися в кашку, що також не зручно, приймаючи до уваги недешеву вартість препарату.

В цілому, в мережі інтернет існує безліч позитивних відгуків про цей засіб по боротьбі з грибковими захворюваннями. Пімафуцин володіє великими можливостями свого застосування. Він випускається в численних лікарських формах, в тому числі у вигляді таблеток, крему, суспензії для зовнішнього використання, а також у вигляді вагінальних свічок. Відсутність негативного відгуку про препарат, говорить про його високу якість і ефективність використання.

Привіт всім читачам мого відкликання! Думаю, що це переважно жіноча аудиторія, чоловіки зазвичай молочницею не страждають. Зіткнулася і я з цим захворюванням в черговий раз. Скажу, що молочниця у мене буває рідко, і крім одного неприємного випадку, завжди проходила сама. А тут мене накрило серйозно - свербіж, печіння і сильні виділення. Через три дні я переконалася, що проходити самостійно молочниця не збирається і придбала свічки Пімафуцин в кількості трьох штук. Ціна, звичайно, виявилася. Читати весь відгук

До народження дітей молочницею я хворіла періодично. Однак виходила з того, що це хвороба ослабленого імунітету і особливо її НЕ лікувала. Імунітет піднімався і молочниця проходила сама. З першою вагітністю ця хвороба знову загострилася. Я не надавала їй уваги, поки вона не замучила мене в кінець. Імунітет при вагітності особливо вразливий і відновитися йому не так і просто. Лікар прописав мені свічки Пімафуцин. будучи вагітною, я лікарям хоч і довіряла, але все перевіряти ще раз. Тому першим. Читати весь відгук

У своєму житті я два рази використовувала свічки Пімафуцин за призначенням. Перший раз дуже давно, мені призначили курс шість свічок, в одній упаковці пімафуцина три свічки. Відразу скажу, що препарат мені не допоміг, безсумнівно стало краще, але повністю молочниця не пройшла і мені довелося слідом застосовувати за призначенням інші свічки. І ось в минулому році, під час вагітності у мене почалася жахлива молочниця. Причому дуже різко і до неможливості нестерпно. Гінеколог з жіночої консультації призначила мені. Читати весь відгук

Вперше я дізналася що таке молочниця коли була вагітна першою дитиною. Напевно це кошмар для кожної жінки, особливо в літній період. Що я тільки не перепробувала, і закваску. Симбівіт. і таблетки, свічки. У тому числі і Пімафуцин. Не знаю може кому то він і допоміг, тільки мені зовсім навіть навпаки. На другий день після прийому почалося сильне печіння, нудота і мені навіть здалося що свербіж збільшився. Лікування припинила, Спринцюватися Цітеалом. У пологовий будинок поїхала з сильною молочницею, а. Читати весь відгук

В кінці вагітності, приблизно за місяць до передбачуваної дати пологів моя гінеколог мені сказала, що у мене виявлена ​​молочниця. Якщо чесно, ніяких симптомів я не помічала, ні свербіння, ні печіння. Сказавши, що від неї обов'язково необхідно позбутися до пологів, щоб вона під час пологів не передалася малюкові, лікар призначила мені свічки Пімафуцин. Курс лікування становив 6 днів. Звичайно в кінці вагітності вкрай незручно ними користуватися, але я була готова на все, аби не завдати брешемо малятку. Читати весь відгук

Вперше з молочницею я зіткнулася під час вагітності. Знаючи про те, що при вагітності не можна приймати ніяких ліків, я тягнула до останнього. Чоловік підбадьорював, мовляв, терпи, а то дитину хімією отруїш. Але терпіти було неможливо. Свербіж і біль заважали навіть ходити. Тоді я подзвонила своєму гінеколога і поскаржилася на свою хворобу. Вона сказала, що від молочниці мені допоможуть позбутися свічки Пімафуцин, які дозволені при вагітності і годуванні груддю. Не гаючи ні хвилини, я вирушила в. Читати весь відгук

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...