3 Узі на якому терміні краще робити Про вагітність і пологи

Головна » Лікування при вагітності

3 Узі на якому терміні краще робити

3d узі на якому краще терміні?

M Liska пише:
Підкажіть, коли краще зробити 3D узі на 22-24 або вже з 32 тижня? з лікарем з ЖК обговорювали це питання, каже, що на 22-24, що краще видно, т. к. ще не зовсім великий дитинка) подруга робила на 32, навпаки, рекомендує, що краще вже все сформовано, хто коли робив, поділіться міркуваннями, досвідом з цього приводу? Дякуємо)

У мене на 22-24 краще вийшли фотки, на тридцять другому тижні добре
Робити тим у кого плацента по задній стінці, тоді чіткі фотки будуть,
Портрет в животику можна зробити, у мене плацента по передній стінці,
Дитина як ковдрою накритий виходить, і фотки з тридцять другий тижні гірше вийшли набагато ніж з двадцять третього, тому якщо у вас по передній стінці
Плацента то 100% треба робити в 22-24, а якщо по задній, то можете портретне фото в 32 зробити, я бачила фотки малюка, якого до мене дивилися з плацентою по задній стінці, взагалі без перешкод,
Супер чіткі і класні, я так чекала 3Д в 32 тижні, але розчарувалася, що у мене зовсім не такі

Я робила 4 рази. На 13, 22, 29, 32. У кожної фотки своя принадність На 13 весь пупсик видно, ручками личко закриває тільки. На інших тільки личко, видно ак змінюється. як щічки ростуть
Щас сина півроку вже. Дивлюся іноді на ці фотки, милуюся * держдума *

Я робила 4 рази. На 13, 22, 29, 32. У кожної фотки своя принадність На 13 весь пупсик видно, ручками личко закриває тільки. На інших тільки личко, видно ак.

M Liska пише:
Це на узі вже визначають? я наприклад (20 тижнів) не в курсі про свої особливості розташування плаценти.

Це і на першому УЗД в 12 тижнів вже говорять.
Я УЗД 3Д - 3 рази робила, в 16 тижнів в Гармонії, і в 23 і 32 на Московській,
В Гармонії мені самі фотки не сподобалися, а на тридцять першій погано видно було т. До плацента спереду, ось найбільше фотки в 22 тижні радують

Це і на першому УЗД в 12 тижнів вже говорять.
Я УЗД 3Д - 3 рази робила, в 16 тижнів в Гармонії, і в 23 і 32 на Московській,.

Дівчата, я на 12 і на 24 тижні зробила 2д.
Дак чого тепер пізно зд робити? Зовсім пізно? (на 32 тижні)
Або все ж є шанс, що фото личка виходити?
Збираюся робити в гармонії, на московську не потягнути - дорогувато.

Плацента, до речі, по передній стінці.
По грошах в гармонії що 2д, що 3д, але треба заздалегідь визначатися (кабінети різні)
Я - дуже хочу 3д, але почитавши пости, сильно сумніваюся тепер.
І все-таки - є шанс виразної фотки портретної отримати чи ні?

Дівчата, я на 12 і на 24 тижні зробила 2д.
Дак чого тепер пізно зд робити? Зовсім пізно? (на 32 тижні)
Або все ж є шанс, що фото личка виходити? .

Тривимірне УЗД при вагітності

3 Узі на якому терміні краще робити

3D УЗД під час вагітності - метод ультразвукової діагностики, який дозволяє отримати об'ємне зображення плоду. Останнім часом завойовує все більшу популярність серед майбутніх мам: зображення виходить об'ємне і кольорове, а в другому триместрі вагітності можна розглядати дитинку у всіх подробицях (якщо він, звичайно, не повернеться до вас спиною). До того ж, батьки отримують цінний артефакт для сімейного архіву: фото і відеозапис внутрішньоутробного життя майбутньої дитини.

3 або 4D?

При тривимірному УЗД отримують об'ємну картинку. 4D - це таке ж тривимірне зображення, але в реальному часі. По суті, четвертим виміром тут є час. І 3D, і 4D роблять на одних і тих же апаратах, це просто різні режими. Після 3D ви можете забрати з собою фотографії малюка, а після 4D - DVD з відеозаписом.

Як це працює?

Датчик, яким проводиться тривимірне дослідження, відрізняється від звичного тільки розмірами: він в кілька разів більше. Усередині корпусу укладено звичайний двовимірний датчик, який постійно переміщається за допомогою спеціального механізму. Безліч сканів - двовимірних зображень, передаються з датчика в комп'ютер, розташований всередині сканера, де вони підсумовуються за допомогою вбудованого модуля. Отримане тривимірне (об'ємне) зображення виводиться на екран приладу.

Перший «тривимірний» апарат з'явився в 1989 році в Австрії. Тоді якість зображення було дуже низьким, та й чекати його потрібно було більше півгодини. Тому метод особливого ентузіазму не викликав. Перший сканер, з можливістю тривимірної реконструкції в реальному часі, з'явився тільки в 1996 році.

На якому терміні краще робити 3D УЗД?

Тривимірне УЗД найкраще проводити на терміні 20-33 тижнів. Раніше складніше розглянути малюка в подробицях (та й фото на пам'ять вийде не таким барвистим). На більш пізніх термінах вагітності зменшене зміст навколоплідних вод, менша рухливість дитини в матці може перешкоджати отриманню якісного тривимірного зображення. Однак, якщо малюк «закапризує» і повернеться спиною до датчика, майже нічого не буде видно і на самому оптимальному терміні.

Відео (29 тижнів):

Тривимірне краще звичайного?

Як і з кожним «дивом прогресу», 3D УЗД головне не переоцінити. Важливо розуміти, що 3D УЗД ніяк не може замінити собою звичайного 2D дослідження. Тому воно (на відміну від «звичайного») ніколи не входить в обов'язковий список обстежень вагітної жінки. Більш того, «традиційне» УЗД дає лікарям набагато більше інформації для діагностики. Перевага 3D проявляється при діагностиці зовнішніх патологій: з його допомогою легше визначити стать дитини, розглянути особливості скелета, кінцівки, обличчя.

3 Узі на якому терміні краще робити

Як часто можна робити 3D УЗД?

На даний момент, немає жодного наукового дослідження, що доводить шкоду ультразвукових хвиль для матері або плода. Лікарі в усьому світі впевнені в безпеці цієї процедури. У цьому сенсі, 3D УЗД нічим не відрізняється від «звичайного», так як потужність випромінювання тут така ж, як при традиційному дослідженні. Основний недолік тривимірного дослідження в тому, що замість звичайних 10-15 хвилин, 3D УЗД займає від 40 до 60 хвилин, до того ж «в гонитві за кращим кадром» фахівець може збільшувати потужність випромінювання. При тому, що шкода від такої процедури не доведений, лікарі все ж рекомендують утриматися від зловживання цим методом просто заради цікавості.

Зд УЗД при вагітності - це звичайно дуже здорово, але воно дійсно робиться тільки на додаток до звичайного УЗД і не замінює його. Ми робили 3д УЗД 2 рази в СПб в УЗД 21 ВЕК (http: // uzi21vek. Ru), більше сподобалося на терміні 32 тижнів вагітності. малюка було видно відмінно, на другому, він просто ще замалий був, зрозуміло було все, але третьому все-таки ближче до того, що народиться. А в цілому вибирайте просто хороший центр і хорошого лікаря!

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся.

Сьогодні УЗД-діагностика під час вагітності у всьому світі визнана безпечною процедурою і для матері, і для плоду. Проте, противники УЗД, знаходять масу доказів проти проведення цієї процедури вагітним.

3D УЗД під час вагітності - метод ультразвукової діагностики, який дозволяє отримати об'ємне зображення плоду. Що ще дає це обстеження і коли необхідно його робити?

Обговорення

В даний час, крім стандартного двовимірного дослідження, нашій увазі пропонуються об'ємні 3D І 4D УЗД.
Поява 3D І 4D стало проривом в медицині 21 століття і відкриває перед лікарями необмежені можливості діагностики.
Зовні апарати для двомірного і тривимірного УЗД виглядають однаково. Відрізняються вони класом обладнання, якістю зображення і наявністю спеціального вбудованого модуля і особливих датчиків. Тобто тривимірне УЗД відрізняється від двомірного тим, що розширює можливості діагностики. Найбільш оптимальне сполучення обох методів. У цьому випадку доктор в першу чергу отримує всю необхідну інформацію за допомогою традиційного дослідження, доповнюючи її за допомогою об'ємного бачення.
Якщо ж говорити про саму вагітної, то крім об'єктивного дослідження об'ємне УЗД приносить ще й естетичне задоволення. Якщо ж звичний знімок УЗД майже ні про що не говорить майбутній мамі і родичам - на ньому видно лише незрозумілі точки і лінії, то в тривимірному зображенні малюк виглядає таким, яким він є насправді. До 28 тижня у плода округлюються щічки, особа стає більш виразним, помітні губки, носик.
Коли об'ємне зображення 3D УЗД передається на екран в режимі реального часу, його називають чотиривимірним. Принципова відмінність 3D І 4D в тому, що чотирьох-мірне дослідження дозволяє не тільки побачити обьемной зображення, а й поспостерігати за тим, що робить малюк в даний момент. Поєднання кваліфікованого двомірного, тривимірного і чотиривимірного ультразвуку - унікальний діагностичний метод в акушерстві.

На якому терміні краще зробити 4d узі? І як воно проходить?

Робити 4D можна на будь-якому терміні. Проходить воно так: спочатку доктор в 2хмерном зображенні дивиться, робить все виміру, все що належить, а потім в 4D (в режимі реального часу, в обсязі та кольорі) додатково дивляться і перещітивают пальчики на ручках і ніжках, оглядають передню черевну стінку на наявність будь - яких грижовоговипинань і лицьові структури (на наявність ущелин неба і т. д.) що не завжди можливо при 2х вимірному

Вчора дізнавалася про терміни, мені сказали що краще робити в 20-22 тижні.

Тут Вам вирішувати протипоказань немає ми виконуємо починаючи з першого триместру т. Е. З 12-13 тижнів. Сьогодні як раз робили на 12 тижнях відмінний об'ємний малюк вийшов)

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...