Чи можна вагітним чіпси Про вагітність і пологи

Головна » Лікування при вагітності

Чи можна вагітним чіпси

Чи можна їсти чіпси вагітним?

Чи можна вагітним чіпсиЯкщо майбутня мама хоче нормально себе почувати під час вагітності, а також виносити здорову дитину, їй потрібно дуже уважно стежити за раціоном свого харчування. Подбайте про те, щоб в нього входили виключно натуральні продукти, якість яких не підлягає сумніву. І відмовтеся, хоча б на час від вживання продуктів з консервантами, підсилювачами смаку і різноманітними харчовими добавками - від чіпсів і сухариків, від фаст-фуду, продуктів швидкого приготування і крабових паличок. Це допоможе вам без проблем виносити і народити дитину, а також нормально перенести вагітність, не що від токсикозу, від набряків, печії та інших неприємних явищ, з якими стикаються багато майбутні матері.

Їсти чи не їсти чіпси?

Деякі майбутні мами всерйоз цікавляться питанням, чи можна чіпси вагітним. Адже бувають випадки, коли організм буквально вимагає шкідливої ​​їжі, не погоджуючись ні на які альтернативні продукти. Поговоримо ж про те, чи варто йти на поводу у своїх бажань або потрібно проявити силу волі і постаратися харчуватися виключно корисною і безпечною їжею.

Звичайно, чіпси надзвичайно шкідливі. У великих кількостях їх не можна їсти не можна, а для вагітних цей продукт особливо небезпечний. Справа в тому, що плацента не здатна стати надійною перешкодою для різноманітних харчових добавок і підсилювачів смаку, які у величезних кількостях використовуються при виробництві даного продукту. До того ж, велика кількість солі, яке входить до складу чіпсів, поступово накопичуючись в організмі вагітної, призводить до утворення набряків. А про такі неприємні явища, як печія, зайву вагу або порушення роботи шлунково-кишкового тракту, взагалі говорити не доводиться.

У той же час існують ситуації, в яких ви, в принципі, можете собі дозволити поїсти чіпсів:

 • Якщо бажання насолодитися шкідливим блюдом настільки велике, що ви просто не здатні думати ні про що інше.
 • Якщо перші три місяці вагітності, коли відбувається формування всіх органів і тканин дитини, вже позаду.
 • Якщо ви точно знаєте, що ні з'їсте багато (наприклад, пробуєте трохи чіпсів у кого-то з друзів).
 • Якщо ви почуваєте себе добре, не страждаєте печією і досі не стикалися з проблемою набряків.
 • У всіх інших випадках від вживання даного продукту доцільно утриматися, оскільки ніякої користі він не принесе, а нашкодити цілком може - в цьому навіть сумніватися не доводиться. Тим більше що багато жінок, спробувавши заборонений страву в перший раз, вже не можуть зупинитися і починають їсти його щодня. Так подбайте ж про здоров'я свого дорогоцінного малюка - відмовтеся від шкідливих і висококалорійних чіпсів, поки ви ще можете це зробити.

  Я теж не знала, чи можна вагітним чіпси!

  Чи можна вагітним чіпси

  Стан вагітності вимагає від жінки великої відповідальності, пов'язаної з підтриманням здорового способу життя, що включає правильне харчування. Маленький чоловічок, що розвивається в утробі матері, дуже сприйнятливий до впливу різного роду токсинів, які можуть викликати затримку розвитку дитини і привести до хворобливих станів його матері.

  Питання: «Чи можна вагітним чіпси? »Має абсолютно очевидна відповідь - ні. Чіпси є одним з тих продуктів, які вагітної не можна вживати ні за яких умов, навіть, якщо дуже хочеться. Чіпси для вагітних можуть бути приготовані тільки в домашніх умовах з натурального картоплі в свіжому маслі.

  Що являють собою чіпси. Без тривалих вступів на питання: «Чи можна вагітним чіпси? »Можна дати ствердну відповідь - ні. Або навпаки, «Чи шкідливі чіпси вагітним?» - Звичайно ж, так, якщо вони не приготовлені власноруч. Спокусливо хрусткі, смачні і підсмажений чіпси є надзвичайно шкідливим продуктом для людського організму.

  Чіпси при вагітності подвійно небезпечні тому, що тут мова йде ще про одного людського життя. Той факт, що їх досі не заборонили в продажу, викликає подив лікарів і різних фахівців, які розуміють, чим вони небезпечні.

  Можна легко визначити, чим небезпечні чіпси під час вагітності, якщо вникнути в їх технологію приготування. Виробники промислових чіпсів виготовляють це продукт не з натурального картоплі, як це нав'язливо демонструють в рекламах, а з картопляного напівфабрикату, яким є сухе пюре сумнівної якості. Чи можна вагітним їсти такі чіпси?

  Напевно, вже зрозуміло, що немає. Готові чіпси складаються з 30% суміші цього порошку і 60% крохмалю і 10% всіляких добавок (барвників, ароматизаторів, покращувачів смаку та інших шкідливих компонентів). Безумовно, такий варіант чіпсів, які ні в якому разі не можна вживати під час вагітності, виглядає набагато привабливіше для виробника в плані цінової політики. Подальше виготовлення чіпсів складається з обсмажування напівфабрикатів в киплячій олії, температура якого становить понад 120 ° C.

  При такій обробці останні цінні речовини з даного продукту начисто зникають. А замість них додаються канцерогенні речовини, що сприяють утворенню ракових пухлин. Тепер зовсім не важко здогадатися, можна їсти чіпси вагітним чи ні. Але це ще не все. Після обсмажування напівфабрикатів у фритюрі при високих температурах утворюється акриламід, який, крім сприяння утворенню ракових клітин, ще змінює структуру ДНК.

  Відповідно до європейських стандартів вміст акриламіду неї повинно перевищувати 0,1 мкг на 1 кілограм продукту. Зміст цієї речовини на 1 кг чіпсів становить 100 мкг. Тобто його зміст в цьому продукті перевищується в 10 тисяч разів!

  Звідси напрошується висновок: чіпси для вагітних, а особливо для їх майбутніх малюків є дуже небезпечним продуктом.

  Харчові добавки. Багато любителів чіпсів добре знають, що вони можуть мати самих різний і несподіваний смак: зі смаком цибулі, зі смаком сметани, зі смаком шинки, зі смаком крабів і ще з багатьма, незрозуміло звідки з'явилися смаками. Точніше, дуже навіть добре зрозуміло - від додавання штучних ароматизаторів. Про те, що «Чи можна вагітним їсти чіпси?» Не може йти й мови.

  Слід додати, що все це людському організму ще належить перетравити і вигнати зі свого організму, залучаючи в посилену роботу нирки, печінку і травні органи. Чіпси при вагітності небезпечні подвійно тому, що, крім стану здоров'я майбутньої мами, розглядається життя ще однієї людини.

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...