Фібриноген крові норма вагітних жінок Про вагітність і пологи

Головна » Лікування при вагітності

Фібриноген крові норма вагітних жінок

Підвищено фібриноген при вагітності

Кожна вагітна жінка піклується про здоров'я своєї майбутньої дитини. Все починається з радості материнства, але потім приходить час, здавалося б, нескінченних аналізів і переживань за показники різних тестів. У цей період багато жінок вперше дізнаються про таке білку, як фібриноген. У кого-то він виявляється зниженим, у кого-то, навпаки, показник фібриногену в організмі завищений. Спробуємо розібратися, яка справжня норма повинна бути у вагітної жінки і чим загрожує відхилення від норми.

Почнемо з того, що фібриноген - це білок-попередник фібрину, що становить основу згустку при згортанні крові. Тобто наявність норми фібриногену в крові дуже важливо, як для майбутньої дитини, так і для його матері. Якщо для здорової людини норма становить 2-4 грами на літр, то для вагітної жінки цей показник може підвищуватися до 6 грам на літр. Вся справа в тому, що організм вагітної по-різному реагує на процеси, що відбуваються в ньому. Причому показник рівня фібриногену залежить також і від терміну вагітності.

Аналіз на рівень фібриногену є обов'язковим в кожному триместрі вагітності. Вже на 3-му місяці вагітності підвищується рівень фібриногену і досягає максимальних значень до моменту пологів. Він входить в комплекс аналізу - коагулограми. До слова, коагулограма - це показники згортання крові. При нормальному перебігу вагітності активність згортання крові підвищується.

Завдяки аналізу на рівень фібриногену лікарі можуть виключити можливі ризики при протіканні вагітності і майбутніх пологів. Для цього необхідно здати кров, бажано натщесерце. Висновки робить лікар, і в разі відхилення від норми призначає ліки.

Якщо рівень фібриногену дещо знижений, то це може бути через важке пізнього токсикозу в другій половині вагітності або через нестачу вітамінів В12 і С. Також низький показник фібриногену пов'язують з ДВС-синдромом.

Підвищений рівень може бути викликаний гострими запальними та інфекційними захворюваннями (пневмонія, грип), відмиранням тканин. У той же час, для того щоб дізнатися причини підвищеного показника фібриногену і відповідно оцінити можливі ризики ускладнень, бажано провести додаткові аналізи і обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Якщо почитати всілякі форуми про вагітність, то можна помітити, що багатьох жінок хвилює ця тема. Справа в тому, що чимало лікарів просто не пояснюють майбутнім мамам, що підвищення норми рівня фібриногену - це нормально в їхньому становищі. Як наслідок, багато вагітних жінок бояться приймати призначені їм ліки, оскільки в інструкції чимало протипоказань. У таких випадках фахівці рекомендують просто зробити ще один аналіз і (або) проконсультуватися з іншим лікарем.

У той же час ігнорувати повністю рекомендації лікарів не варто, тому що в разі реального ризику наслідки можуть бути серйозними.

Спеціально дляberemennost. net - Мар'яна Сурма

Фібриноген крові норма вагітних жінок

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter . щоб повідомити про це редакцію.

Вагітність на ранніх термінах

Болі при вагітності

Лікування при вагітності

Перші ознаки вагітності

Тест на вагітність

Що можна під час вагітності

© 2010-2015 Всі права захищені.
Копіювання інформації без письмового дозволу
і гіперпосилання на джерело заборонено.

Самолікування може завдати шкоди вам і вашій дитині! Проконсультуйтеся з лікарем!

Підвищено фібриноген при вагітності

Напевно, лише одиниці з нас знайомі з цим поняттям і взагалі чули про те, що існує такий показник в людській крові. Гемоглобін, еритроцити, ШОЕ - це ще так. Але з фібриногеном більшість з нас знайомиться лише з настанням вагітності. Та й то - в деяких випадках жінки, випадково дізналися про таке маркере, починають самі шукати про нього інформацію і здають відповідні аналізи за власною ініціативою. Тим не менш, частіше ми починаємо «копати», якщо отримані на руки результати якогось дослідження виходять за рамки прийнятих норм.

Якщо у Вас виявився підвищений фібриноген в крові при вагітності, то не варто будувати ніяких припущень і відчувати тремтіння по всьому тілу. Як правило, це нормальна реакція організму на виношування дитини. Але ускладнення і порушення в протіканні вагітності, що супроводжуються високим рівнем фібриногену, безумовно, не виключені. Тому розшифровку аналізу вправі робити тільки фахівець! Лікар зможе оцінити серйозність ситуації і в разі необхідності вжити адекватних заходів для усунення виявлених проблем.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...