Яких лікарів проходять плануванні вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Аналізи і обстеження перед зачаттям

Яких лікарів проходять плануванні вагітності

Аналізи

Будь-яка діагностика захворювань завжди починається зі здачі аналізів. Результати лабораторних аналізів можуть дуже багато розповісти про здоров'я людини. Технічне оснащення клініко-діагностичної лабораторії медичного центру «Медінс» дозволяє проводити точні і якісні аналізи (кров, сеча, кал, волосяний покрив, зішкріб з шкірного покриву і ін.). Однак слід розуміти, що значимість результатів дослідження максимальна, коли вони аналізуються лікарем з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, характеру скарг, симптомів і результатів інших досліджень. Лікарі медичного центру, при необхідності, докладно і кваліфіковано інтерпретують результати аналізів.

У медичному центрі «Медінс ви можете пройти будь-яке дослідження і здати аналізи на ВІЛ, гепатит, аналізи на герпес і різні інфекції. Своєчасна здача аналізів на інфекції, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, хламідіоз, уреаплазмоз та ін.) Дозволяє вчасно виявити патологію і пройти необхідний курс лікування.

В даний час лабораторна діагностика у своєму розпорядженні унікальні методами транспортування і зберігання взятого біоматеріалу. Використання даних методик дозволяє здати аналіз крові будь-якій людині у зручний для нього час. Наша послуга Виклик медсестри додому дозволяє здати аналізи крові на дому. Виїзна медична бригада використовує при взятті крові тільки одноразову стерильну вакуумну систему. Сам процес взяття крові - безболісна і швидка за часом процедура. Аналізи крові на дому - це єдиний спосіб оперативно і точно провести лабораторну діагностику людям, яким складно пересуватися. Крім того, здаючи аналізи вдома, ви зможете отримати результат зручним для себе способом - за телефоном, факсом, електронною поштою або в конверті з кур'єром.

 • Забір матеріалу. Загальноклінічні аналізи.
 • Біохімічні дослідження.
 • ПЛР діагностика.
 • Діагностика гепатитів.
 • Діагностика TORCH інфекцій.
 • Гормональні дослідження. Онкомаркери.
 • Бактеріологічні, цитологічні, гістологічні дослідження.
 • Імунологічні, цитогенетичні, молекулярно-генетичні дослідження.
 • Діагностика антіфософоліпідного синдрому.
 • Серологічні, изосерологической дослідження.
 • Аналіз на мікроелементи, вітаміни, кислоти, аміноскіслоти. Інші дослідження.

Аналізи перед плануванням вагітності

Проходити підготовку до вагітності і здавати аналізи перед плануванням вагітності необхідно не тільки жінці, але і її партнеру - майбутньому батькові дитини. Адже його гени передаються майбутній дитині поряд з материнськими. Батько може «передати» дитині свої хронічні захворювання, про існування яких він може навіть не знати, якщо до зачаття буде непереливки лікаря і не пройде обстеження. Деякі захворювання є смертельно небезпечними для плоду.

1. Флюорографія, кардіограма, звичайний мазок, ПЛР на приховані інфекції, аналізи крові на групу крові і резус-фактор, загальний аналіз крові, УЗД органів малого тазу, аналіз сперми (спермограма), аналіз крові на СНІД.

2. Комплекс аналізів на TORCH-інфекції. До цих аналізах перед плануванням вагітності слід підійти серйозно. Наявність таких захворювань в організмі, як краснуха, герпес, токсоплазмоз, ЦМВ і хламідіоз дуже небезпечно в період вагітності, особливо на ранніх термінах. Для того щоб уникнути неприємних наслідків - таких як формування різних вад плоду, краще здати кількісні аналізи перед плануванням вагітності на антитіла, як жінці, так і партнеру. Наявність антитіл IgG означає імунітет до цих інфекцій і не є перешкодою до вагітності. Наявність IgM означає гостру стадію, планування вагітності в даному випадку необхідно відкласти до повного одужання. Але, якщо, все-таки, результати досліджень показують захворювання, необхідно звернутися до інфекціоніста і, по можливості, здати аналізи на дану інфекцію в іншій лабораторії.

3. У деяких випадках аналізи при плануванні вагітності необхідно здати і на гормони. Даний вид дослідження проводять у разі, якщо ваш лікар вважає це необхідно. Це потрібно зробити в таких випадках, якщо у вас є порушення менструального циклу, зайва вага, підвищена волосатість, наявність попередніх викиднів. Крім того здаються аналізи перед плануванням вагітності на визначення групи крові і резус-фактора. Якщо мама має негативний резус-фактор, вона знаходиться під особливим наглядом. Якщо у плода буде позитивний резус-фактор, то в цьому випадку може виникнути резус-конфлікт малюка і мами.

4. Щеплення від краснухи. Часто лікарі на відсутність антитіл IgG рекомендують зробити щеплення і після неї оберігатися ще 3 місяці. Тобто жінкам, що не хворіли на дане захворювання в минулому і які планують в майбутньому вагітність, в організм вводять ослаблені, спеціально виведені штами вірусу, який не здатний викликати захворювання в повній його силі, але зате формує захист проти зараження надалі. Якщо зараження краснухою відбувається в першому триместрі, шанс, що заразиться дитина - 90%. Немовлята, інфіковані краснухою протягом перших 20 тижнів вагітності, розвиваються з вродженим синдромом краснухи (CRS), і це може спричинити за собою проблеми зі слухом, аж до глухоти, сліпоти, серцевих розладів, затримки розумового розвитку, дефіциту зростання. Звичайно, шанси заразитися під час вагітності краснуху мінімальні, але вони є і тому краще перестрахуватися.

Про те, які додаткові Аналізи перед плануванням вагітності . а також процедури потрібно пройти майбутнім батькам, необхідно застосовувати вітаміни при плануванні вагітності, у яких лікарів потрібно пройти обстеження - про це та багато іншого читайте в розділі Планування вагітності .

Підготовка до здачі аналізів

 • Аналізи крові (крім аналізу на виявлення антитіл), а також ПЛР до вірусних та венеричних інфекцій здійснюються вранці натщесерце.
 • При аналізах з сечовипускального каналу (мазок): ПЛР, NASBA, загальний мазок, бак. посів - необхідно утримання від сечовипускання не менше 3 годин до здачі аналізів.
 • При аналізах на спермограмму необхідно утримання від статевого життя протягом 3-4 днів. Не рекомендується вживати алкоголь, лікарські препарати, а також гостру і жирну їжу.
 • При аналізах соку передміхурової залози необхідно утримання від статевого життя протягом 3-4 днів.
 • Яких лікарів потрібно відвідати перед плануванням вагітності?

  Плануючи вагітність. жінка повинна відвідати лікарів: гінеколога, терапевта, стоматолога, окуліста, отоларинголога і, при необхідності, генетика. Багатьох жінок цікавить, чому ж саме цих лікарів потрібно пройти? Давайте розглянемо чому.

  Гінеколог

  Найближчим часом гінеколог стане для жінки головним лікарем. Жінці краще відвідати того гінеколога, який в подальшому буде вести її вагітність. На прийомі гінеколог вивчить медичну карту або письмовий висновок про стан здоров'я жінки; розпитав все про попередні вагітності, аборти, наявності або перенесені захворювання; проведе огляд репродуктивної системи жінки; візьме мазок з піхви; видасть направлення на аналіз крові, сечі і необхідних лікарів; порекомендує вітаміни і правильне харчування.

  Терапевт

  На прийомі терапевт буде з'ясовувати у жінки про наявність або схильності до будь-яких захворювань, які можуть перешкодити зачаттю і нормальному перебігу вагітності. Лікар призначить обстеження на приховані інфекції і хронічні захворювання, які під час вагітності можуть нашкодити матері і плоду. Тому, якщо щось виявлять, то перед плануванням вагітності це повинно бути проліковано. Також лікар буде задавати питання про самопочуття майбутнього тата, найближчих родичів (хто чим хворів, чи немає хронічних захворювань і т. Д.).


  Після проходження обстеження терапевт видасть письмове висновок про стан здоров'я. Цей висновок знадобиться гінеколога.

  Стоматолог

  Перед плануванням вагітності майбутній мамі обов'язково потрібно відвідати стоматолога. Тому що під час вагітності відбувається зміна гормонального фону, що призводить до погіршення кровообігу в слизових оболонках ясен. Це може викликати кровоточивість ясен, виникнення або загострення пародонтиту. Також відбувається зміна обміну кальцію в організмі, потреба в ньому зростає, оскільки зростаючий плід забирає його з кісток матері. Через брак кальцію в організмі майбутньої мами починають страждати кістки, особливо кістки нижніх і верхніх щелеп, зокрема їх відростки - зуби.
  На прийомі стоматолог вивчить стан порожнини рота жінки, проведе обстеження і, якщо є необхідність, призначить лікування.

  Окуліст

  Очі потребують особливої уваги під час вагітності. Відвідати окуліста необхідно для того, щоб бути впевненою в тому, що вагітність і пологи не позначаться негативно на зорі. Тим більше, якщо у жінки є відхилення в гостроті зору, то відвідати окуліста потрібно в обов'язковому порядку.
  На прийомі лікар проведе оцінку гостроти зору, подивиться стан очного дна, виміряє внутрішньоочний тиск.

  Отоларинголог

  Відвідування отоларинголога потрібно для того, щоб виключити протягом прихованих ЛОР-захворювань. Під час вагітності ці приховані захворювання можуть загостритися.
  На прийомі отоларинголог вивчить медичну карту або письмовий висновок про стан здоров'я жінки, розпитає про те, як часто майбутня мама хворіє на респіраторні захворювання і як вони протікають, при необхідності візьме мазок з горла і дасть направлення на аналіз крові.

  Генетик

  Відвідати генетика необхідно за довго до планованої вагітності, щоб оцінити ризик народження дитини з вродженими каліцтвами і спадковими захворюваннями. Спілкування з генетиком необхідно, якщо: в сім'ї є спадкові захворювання або патології, що передаються по лінії одного з майбутніх батьків; в минулому у пари народжувалися діти з генетичними патологіями або вадами розвитку; були проблеми із зачаттям або виношуванням дитини; майбутні батьки перебувають в кровній спорідненості; майбутні батьки бажають народити дитину певної статі; жінка старше 35 років, чоловік старше 40 років; один з батьків довгий час жив в місцевості з поганою екологією або працював на шкідливому виробництві.


  Генетик зможе оцінити ризик, якщо майбутні батьки зберуть інформацію про своїх сім'ях і їх важких хворобах. На прийомі генетик запропонує парі заповнити анкети, в яких потрібно відзначити відсутність або наявність в родоводу ситуацій, які мають спадкове походження; може відправити пару на обстеження, якщо раніше у них народжувалися діти з розумовою відсталістю або вадами розвитку, були проблеми із зачаттям і виношуванням дитини.

  Після збору інформації, генетик робить кількісну оцінку ризику вродженої та спадкової патології для дітей від майбутніх батьків і дає необхідні рекомендації.

  Вище були розглянуті основні лікарі, яких необхідно відвідати перед плануванням вагітності. Також жінка може відвідати ще й невролога, ендокринолога, а чоловік - андролога. Консультація цих лікарів потрібна в разі, якщо є будь-які скарги.

  Яких лікарів потрібно пройти при плануванні вагітності жінці

  Які обстеження треба пройти при плануванні вагітності?

  У нашій статті Які обстеження треба пройти при плануванні вагітності, ви дізнаєтеся: які обстеження та аналізи необхідно пройти майбутній мамі. До чого треба бути готовою?

  Термін передбачуваної менструації вже минув, а тест на вагітність підтвердив радісну новину - ви чекаєте малюка. Тепер ви належите не тільки собі, а й майбутній дитині, про який необхідно почати дбати вже зараз. Дуже важливий момент - своєчасний візит до акушера-гінеколога, який діагностує вагітність і призначить всі необхідні аналізи та обстеження. Здоров'я малюка частково зумовлене генетично, але дуже багато в чому закладається, коли малюк знаходиться у мами в животику. Намагайтеся правильно харчуватися, відвідуйте курси для майбутніх мам, займайтеся спеціальною гімнастикою.

  Період вагітності ділиться на триместри, під час яких дитина росте і вимагає додаткових обстежень. Треба переконатися, що все йде правильно, як і задумано природою. А в разі відхилення від норми необхідна своєчасна допомога. Ось чому так важливо вчасно здавати всі аналізи, які призначить лікар. Крім того, мамам часто рекомендують провести тести на генетичні відхилення у плода. Під час вагітності лікарі радять пройти ряд обстежень, які називаються скринінгом, що включає аналіз крові і ультразвукове дослідження. Такий скринінг повинен виявити групу ризику і визначити ймовірність наявності у малюка порушень розвитку. Проведення досліджень не тільки дає можливість правильно поставити діагноз, а й допомагає вірно визначити стать новонародженої дитини. Своєчасна і грамотна корекція збереже життя своїй дитині і допоможе йому нормально розвиватися. Тому необхідно серйозно поставитися до корекції.

  Якщо результати аналізів не викликають у доктора побоювань, вагітність протікає нормально, а пологи проходять благополучно, то ви станете мамою здорового здорованя.

  Які ж обстеження вам треба буде пройти? Їх чимало, але нехтувати ними не слід. Ми розбили аналізи по триместрах, щоб було легше орієнтуватися.

  Як бачите, дуже важливо, щоб ваші відвідування жіночої консультації були регулярними. Крім акушера-гінеколога, не забудьте побувати у терапевта, отоларинголога, стоматолога, окуліста, пройти дослідження, які вони призначать, а в разі потреби і лікування. Якщо жіноча консультація по місцю проживання вас з якоїсь причини не влаштовує, встаньте на облік в платній клініці або в спеціалізованому центрі. Але майте на увазі, що у районного доктора аналізи можна здати безкоштовно, а в центрі за ті ж маніпуляції доведеться віддати чималі гроші. Ймовірно, має сенс здати аналізи за місцем проживання, а вже з результатами прийти до платного лікаря. До речі, безкоштовно можна спостерігатися і в спеціалізованих наукових центрах. Це дозволить заощадити велику кількість грошей. Дуже часто не молодих мам є фінанси для якісного огляду. На допомогу і приходять такі установи. У них можна пройти комплексне обстеження, отримати консультації, корисні поради по правильному підтримці здоров'я під час вагітності.

  Якщо вагітність протікає з ускладненнями, то лікар жіночої консультації випише вам напрямок в великий центр, в якому зібраний весь цвіт медичної науки.

  У вас хронічне захворювання? Тоді вам можуть знадобитися додаткові обстеження, які також призначить ваш лікуючий лікар. Результати аналізів обов'язково зберігайте.

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...