Аналізи перед щепленням дитині Щеплення дитині Про вагітність і пологи

Головна » Аналізи і обстеження перед зачаттям

Аналізи перед щепленням дитині Щеплення дитині

Отже, КПК.
Вакцина проти кору-паротиту-краснухи - убита. Це означає, що в організм вводяться все три віруси і викликається реакція організму на впровадження вірусної частинки. Не будемо вдаватися в імунологію і всякі там інтерферони, важливо тільки те, що імунна реакція буває специфічна (яку ми і хочемо отримати від щеплення) і неспецифічна (якийсь інтерфероновий шквал, який націлений на всі віруси без розбору).
Коли ми проводимо щеплення, ми даємо слабенький інфекційний агент щоб не тільки не викликати захворювання, але і щоб не спровокувати імунну систему на активні дії, а дати їй можливість потихеньку сформувати специфічний імунітет.
Коли дитина захворює ГРВІ в розгорнутій формі і з підвищенням температури тіла - у нього в організмі розгортається ця сама буря, яка заодно змітає і наших засланих козачків - три вакцинних вірусу. А специфічний імунітет сформуватися не встигає. Тому після щеплення КПК варто поберегтися.
Що робити, якщо заблелі? За великим рахунком, нічого. Крім здорового способу життя та дотримання правил поведінки. Друга вакцинація кору-паротиту-краснухи в 6 років крім бустерного ефекту (так що ж я все термінами-то лаюся? Крім нагадування імунітету про ці інфекціях) заодно і перекриває ті контингенти, у яких попередня вакцинація пройшла невдало. Хороший специфічний поствакцинальний імунітет формується в 6 років у всіх - і хто отримав цю вакцину вдруге, і у кого воно раптово стала першою зустріччю з вірусом. І тут вже доведеться постаратися не захворіти в 6 років
Так. Для самконтроля. Якщо вже дуже цікаво, подіяла щеплення, чи ні, можна під покровом ночі в дорогий лабораторії здати аналіз на антитіла до кору, паротиту та краснухи. І вона покаже, була у організму зустріч з вірусом чи ні. І варто його дуже-дуже боятися або злегка побоюватися.

Висновки:
Якщо Ви боїтеся, що вакцинація КПК зірвалася, то. можна нічого не робити. Особливо, якщо весь колектив вокуг Вашої дитини вакцінірова.

Enka
Лена
досвідчений батько

Пол:
Вік: 29
За гороскопом:
З нами: 08.12
Повідомлення: 2516
Діти:
Син Артур. Король Артур)))

Статус: Оффлайн
Звідки: Донецьк

Додано: 15.11 18:38 Тема повідомлення:

St-del
Спасибо большое за пояснення!
Значить у нас велика ймовірність що наші заслані козачки в КПК змилися під час ГРВІ

Перед вакцинацією

Аналізи перед щепленням дитині Щеплення дитиніВведення будь-яких було вакцин завжди має здійснюватися грамотно, тоді цей метод, завдяки якому переможені багато страшні хвороби, не принесе ніякої шкоди. Перед щепленням дітям обов'язково потрібно відвідати педіатра, а дорослим - терапевта. Крім того, проводяться деякі лабораторні аналізи.

Для чого проводиться обстеження перед щепленням?

В основному воно має на меті виявлення протипоказань до вакцинації:

 • Виявлення хронічних інфекцій і порушень імунітету;
 • Оцінка стану деяких внутрішніх органів;
 • Виявлення гострих або загострення хронічних інфекцій;
 • Оцінка загального стану організму;
 • Виявлення залишкових змін після перенесених інфекційних захворювань.

Не варто нехтувати проведенням обстеження. Звичайно, воно займає більше часу, ніж двохвилинний укол вакцини, але дозволяє уникнути можливих ускладнень. Якщо виявляються які-небудь протипоказання, то лікар може скасувати щеплення, перенести її або призначити більш безпечну вакцину (наприклад, у ослаблених новонароджених вакцинація проти туберкульозу виконується в інші терміни, використовується вакцина БЦЖ-М замість БЦЖ).

Скринінгове обстеження, яке потрібно проводити перед вакцинацією всім дітям і дорослим

Навіть якщо пацієнт відчуває себе абсолютно здоровим, а лікар не виявляє у нього ніяких ознак патологій, перед щепленням рекомендується проведення наступних аналізів:

 • Загальний аналіз крові. Особливе значення мають такі показники, як лейкоцитарна формула і швидкість осідання еритроцитів.
 • Загальний аналіз сечі. Дозволяє оцінити стан нирок і багатьох функцій організму в цілому.
 • Аналіз калу на яйця гельмінтів та найпростіші. Паразити не тільки порушують роботу травної системи, а й надають зайве навантаження на імунну систему.
 • Аналізи на деякі інфекції:
  • Вірусний гепатит B (Anti-HBs, якщо були випадкові статеві зв'язки, контакт з кров'ю);
  • Краснуха (Rubella virus IgG);
  • Кір (Measles lgG);
  • Вірусний паротит (Mumps lgG).

  Розширене обстеження перед щепленнями

  Проводиться в тому випадку, якщо для цього є спеціальні показання. Звичайно, вони можуть бути адекватно сформульовані тільки лікарем-фахівцем. До таких аналізах відносять:

 • Все скринінгові дослідження, які були описані вище.
 • Визначення в крові рівнів імуноглобулінів A, E, M. Ці аналізи мають велике значення для виявлення стану імунної системи.
 • Інфекційний мононуклеоз (Epstein Barr virus IgG) - вірусне захворювання.
 • Хламідіоз (Chlamydia trachomatis lgG) - поширена інфекція, що викликається хламідіями.
 • Вітряна віспа (Varicella zoster lgG). Дослідження призначається тільки людям, які її не переносили в минулому.
 • Лямбліоз (Lamblia intestinalis сумарно IgA, IgG, IgM). Паразитарне захворювання, яке тривалий час може протікати безсимптомно і не діагностуватися, але, тим не менш, часто призводить до зрушень в імунній системі.
 • Деякі інші дослідження, які можуть бути призначені педіатром дитині:

  • Іммунограмма - повний імунний статус організму;
  • Інтерферонова статус - вивчення противірусної захисту організму;
  • СД - 45 тест - дослідження, за допомогою якого можна виявити алергічні реакції на певні вакцини.

  Медичні статті

  Як підготувати дитину до щеплення

  Щеплення захищають дитину від небезпечних для життя і здоров'я інфекційних захворювань. Проте, саме щеплення пов'язана і з деяким ризиком появи побічних ефектів.

  Якщо ви розумієте всю важливість вакцинації і хочете будь-що-будь поставити щеплення вашій дитині, але не знаєте, як правильно його до цього підготувати, то ця стаття спеціально для вас.

  Підготовка дитини до щеплення

  Отже, як же правильно підготувати дитину до щеплення? Перш за все, на момент вакцинації дитина повинна бути абсолютно здоровий. Для того, щоб знизити ризик, бажано, щоб за кілька днів до щеплення дитина не контактувала з великою кількістю людей. Якщо у вашої дитини є на що-небудь алергія, то напередодні щеплення алергія повинна бути в стадії ремісії.

  Так само перед щепленням необхідно обов'язково відвідати лікаря-педіатра та лікаря-невропатолога. Фахівці зможуть точно встановити нинішній стан здоров'я дитини і винести рішення, про доцільність майбутньої щеплення. Крім цього, вкрай важлива психологічна підготовка дитини до майбутньої щеплення.

  Аналізи перед щепленням

  Перед щепленням обов'язково необхідно дитині здати загальний аналіз крові і загальний аналіз сечі. Результати аналізів допоможуть встановити наявність можливих запальних процесів у дитини, які можуть перешкоджати проведенню щеплення.

  Лікар оцінює такі показники як рівень лейкоцитів, рівень лімфоцитів, показник ШОЕ, а також інші показники. Отримані результати аналізів допоможуть встановити, чи можливо проводити дитині вакцинацію, чи ні.

  Що дати дитині перед щепленням

  Щоб знизити ймовірність алергічних реакцій бажано за 3 дні до щеплення не давати препарати містять вітамін D. Це пов'язано з тим, що вітамін D може посилити алергічну реакцію. Замість цього, щоб знизити ризик алергії можна давати дитині препарат, що містить кальцій. У день щеплення кишечник дитини повинен бути пустим.

  Якщо з тієї чи іншої причини малюк не може сходити по-великому, то спробуйте дати йому з ранку сироп лактулози. Якщо і це не допомагає, то доведеться ставити очисну клізму. Так само в день щеплення рекомендується особливо уважно стежити за поведінкою і настроєм вашої дитини. Наприклад, якщо він відмовився від їжі або плакав, то про це варто повідомити лікаря. Можливо, варто перенести вакцинацію. Перенести вакцинацію так само краще, якщо у вас хтось хворіє простудними захворюваннями.

  Правила проведення щеплень

  При вакцинації обов'язково дізнайтеся у лікаря, який буде використовуватися препарат, і які можливі побічні явища. Бажано простежити, щоб вакцину дістали з холодильника. І взагалі найкраще поцікавитися чи були дотримані умови транспортування і зберігання.

  Якщо після щеплення у дитини підвищилася температура хоча б до 37.1, то дайте йому жарознижуюче. Якщо ж в місці уколу утворилося затвердіння, то на це місце можна нанести йодну сітку. При більш серйозних ускладненнях не зволікайте, і терміново викликайте лікаря.

  Наступні матеріали:

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...