Вагітний перукар стриже волосся прикмети Про вагітність і пологи

Головна » Аналізи і обстеження перед зачаттям

Вагітний перукар стриже волосся прикмети

Обговорення

Для жінок волосся - це своєрідний тотем. Обрізати волосся - значить змінити своє життя, навіть за старих часів в цьому не сумнівалися. Зі стрижкою пов'язано багато старовинні і не дуже прикмети.
Раніше вважали, що в волоссі ховається життєва сила людини. З волоссям було пов'язано величезна кількість заборон: їх було не можна викидати на вітер; стригти, мити і навіть розчісувати дозволялося лише в певні дні. Розлучитися зі своїм волоссям означало вкоротити життя, зменшити свої сили, позбавити себе достатку. Волосся були невід'ємними учасниками в багатьох обрядах: хрещенні (закочування в віск прядки волосся), весіллі (коса нареченої), поховання (вдова розпускала волосся). Вони сприймалися як частина людини, здатної його замістити. Тому матері в особливому медальйоні носили локони дітей, закохані - волосся своїх других половинок.
Не слід стригтися при вагітності. У стародавні часи волосся людей рятували від холоду. Стригти їх - означає мерзнути, чого вагітним не варто робити.
Немовля потрібно стригти не раніше року. З давніх часів вважається, що волохаті набагато щасливіше, багатше і здоровіше інших. Тому позбавлення волосся пов'язували з позбавленням як всіх містичних благ, так і благ, пов'язаних з ними. Немовля навіть намагалися не зачісувати, щоб не «підрізати щастя» і не «вистригати розум».
А ось вам прикмета місячного календаря: якщо вперше дитини підстригли, коли Місяць убуває, у нього буде рання лисина і погані волосся.
Перукар зобов'язаний бути аналогічного статі, що і людина, яка вирішила у нього підстригтися. Раніше існувала думка, що чоловік нікому не повинен давати себе стригти, крім дружини, щоб не зруйнувати свою сім'ю. Нібито під час стрижки змінюється біополе, і в результаті чого ми легко потрапляємо під чужий вплив. Тому, якщо ви подобаєтеся майстру різної статі з вами, це може привести до негативних подій в особистому житті. Коріння цієї прикмети можна знайти ще в біблійних переказах: Самсона погубила саме жінка, яка зрізала йому волосся.
Не варто довіряти своє волосся кому попало. Той, хто стриже вас, змінює ваше приватне біополе. Тому, відвідуючи перукарню, вибирайте не просто модні зачіски, але і життєрадісного і енергійного майстра, тоді і життя зміниться після стрижки на краще. Це легко пояснити: налаштований позитивно майстер підійде до справи з усією душею, і нова ваша стрижка вийде чудовою.
Якщо ви захворіли - обов'язково подровняйте кінчики волосся, щоб з підстриженими кінчиками йшла вся негативна енергія захворювання.
Не потрібно стригтися в так звані сатанинські дні. Це 29-й, 23-й, 15-й і 9-й дні за місячним календарем, а також дні місячного і сонячного затемнення. За старих часів вважали, що в ці дні можна захворіти після стрижки або «зістригти розум і пам'ять».
Не варто фарбувати волосся в дні місячних. Дана прикмета має під собою і деякий наукове обгрунтування. У фарбі для волосся міститься величезна кількість хімічних сполук, при місячних сприймаються організмом набагато гостріше і викликають алергічну реакцію, навіть якщо раніше її не було. До речі, це прочитати можна і на деяких коробках, що містять фарбу.
Вік перукаря так само впливає на ваше життя. Якщо ви самі звикли вирішувати виникаючі проблеми, вибирайте майстра або рівного віку, або навіть молодше вас. А ось якщо з нез'ясовних для вас причин вам у чомусь хронічно не щастить, користуйтеся послугами відомого і старого майстра, навіть якщо ви будете змушені викласти чималу суму. Результат того буде коштувати Ваше життя різко і позитивно зміниться.

Кілька років тому мене дуже невдало і коротко підстригли. Я вирішила зробити все можливе, що б якомога швидше відростити волосся і стала орієнтуватися на місячні дні при стрижки. Якщо стригтися на зростаючу місяць волосся дійсно ростуть швидше. Але не кожен день навіть зростаючого місяця підходить для стрижки. Тепер я заглядаю в місячний календар навіть коли необхідно підстригти чубчик. Викладаю тільки позитивні дні для стрижки:
5-ий місячний день - стрижка волосся призведе до збільшення власності, ви станете трохи багатшими.
8-ий місячний день - стрижка залучить до вас довголіття, гарне здоров'я і зробить ваше життя гідної в очах оточуючих (хоча і не відразу, але в найближчі місяці).
11-ий місячний день - стрижка принесе гостроту почуттів, збільшить ваші здібності до передбачення і проникливість розуму.
13-ий місячний день - бажано стригтися, так як стрижка принесе щастя і користь, гарний зовнішній вигляд.
14-ий місячний день - стрижка залучить поліпшення діяльності, фінансового становища, збільшення власності та ласку начальства. Рес. Заради свого ж добробуту хоча б проведіть по волоссю
21-ий місячний день - бажано стригти волосся - залучите красу і благополуччя.
23-ий місячний день - стрижка принесе гарний колір обличчя, поліпшить ваш добробут.
26-ій місячний день - в результаті стрижки волосся або створення зачіски ви привернете до себе радість і щастя.
27-ої місячний день - в результаті стрижки волосся або створення зачіски ви привернете до себе радість і щастя.
28-ий місячний день - в результаті стрижки волосся зросте чарівність зовнішнього вигляду, ви будете подобатися людям.

А якщо вже відкривати всі секрети, то варто сказати і про значення знака зодіаку, в якому знаходитися місяць. Найсприятливішими знаками для стрижки вважаються: Місяць у Тельці, Діві, Козерогу. На другому по сприятливості місці - Місяць у Близнюках і Терезах. Місяць у Раку і Рибах уповільнює швидкість росту волосся (для кого-то це важливо) але насичує їх життєвою силою. Не варто стригтися коли Місяць в Овні, у Львові, Скорпіоні, Стрільці, Водолії. Бажаю всім здорових і красивих волосся Особливо тим для кого це важливо

Чому вагітним не можна стригти кого небудь?

Юлія Пономарьова Знавець (392), на голосуванні 3 роки тому

Вчора були в гостях, чоловік якось мимохідь сказав, що завтра я його буду підстригати, так свекруха як почала лаяти нас, що мовляв, вагітної не можна стригти. Я звичайно в прикмети не вірю, але мені просто цікаво, чим це пояснюється, т. К. Свекруха не обґрунтувала нам такий страшний заборона, але сказала, що це ДУЖЕ страшно. Може хто знає, розкажіть нам, непросвященним.

Доповнено 3 роки тому

Спасибі всім за відповіді. Я теж думаю що це маячня повний. Гаразд, кажуть, самої не можна стригтися (хоча чубок я все одно себе підстригаю). але це хоч якось пояснюється. А чоловік то тут при чому.

Голосування за найкращу відповідь

ДАМА з собачкою Штучний Інтелект (624736) 3 роки тому

Так просто волосся можна вдихнути не більше того

Тетяна Якуніна Мислитель (6548) 3 роки тому

А якщо навіть і вдихне - до дитини чи цей волосся добереться?))) І взагалі - навряд чи вдихне - ніс-ні пилосос)))

Бомонд Колгоспний Мислитель (5953) 3 роки тому

Ох вже ці бабину казки :)
Мені теж то мама що говорила, то свекровка, то бабусі.
Якщо їх слухати, то треба лягти і відчувати себе хворою і не ворушитися :)
Все буде добре!

Марія Копитіна Профі (565) 3 роки тому

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...